0
0
0

Матрац для підлітка

Код товару: 15958528
0
3 044.00 грн.
Купити
Код товару: 15958513
0
2 062.00 грн.
Купити
Код товару: 15958514
0
2 314.00 грн.
Купити
Код товару: 15958515
0
2 558.00 грн.
Купити
Код товару: 15958521
0
2 350.00 грн.
Купити
Код товару: 15958522
0
2 597.00 грн.
Купити
Показано з 1 по 51 із 911 (18 сторінок)
Матрац для підлітка

Матрац підлітковий: які якості виробу важливі

У підлітковому періоді дитина переживає швидкий стрибкоподібний ріст тіла, в тому числі і хребта. Довге перебування за шкільною партою у нерухомому положенні, активні заняття спортом. Організм відчуває великі навантаження, тому потребує якісного продуктивного відпочинку. Це забезпечить добру поставу, допоможе уникнути проблем з нею в майбутньому. Розберемося, яким повинен бути підлітковий матрац для здорового сну.

Підліткові моделі призначені для дітей старше 14 років. Саме в цьому віці, зазвичай, починається перебудова організму, викликана зміною гормонального фону. До цього моменту дитина вже спить на ліжку дорослого розміру, таким же має бути і матрац.

Крім розміру, важливі й інші характеристики виробу:

  1. Зносостійкість матеріалів і надійність конструкції в цілому. Хороший матрац у підліткове ліжко не промнеться згодом, якщо він правильно підібраний згідно вазі дитини. Кожна модель має обмеження максимального навантаження, що припадає на спальне місце. В інтернет магазині Стройплощадка можна купити матрац для підлітка з будь-якою комплекцією. В асортименті є витривалі, довговічні вироби. Стійкість до зношування важлива не тільки для наповнювачів, а й для тканини чохла – вона повинна легко переносити чистку або прання, якщо чохол знімний.
  2. Рівень жорсткості. Безпосередньо впливає на ортопедичний ефект. Чим твердіше ліжко, тим краще підтримується спина, допомагаючи хребту зберігати анатомічне положення. Підліткам показаний сон на поверхні помірно-високій і середньої жорсткості. Ті ж рекомендації діють для дошкільника.
  3. Симетричність або асиметричність сторін. Якщо обидві сторони матрацу мають однакову жорсткість – така модель вважається симетричною. При цьому на її сторонах можуть бути використані різні матеріали, наприклад, латекс і пінополіуретан. Асиметричні моделі дозволяють змінювати твердість ліжка, просто перевертаючи матрац. Одна зі сторін може бути максимально жорсткою, друга – середньожорсткою або м'якою.
  4. Повітропроникність матеріалів чохла і наповнювачів. Разом з повітрям з виробів виходять волога і частинки пилу, тому так важливо, щоб матраци для підлітків вентилювалися природним чином. Це забезпечує гігієну.

матрац підлітковий

Матрац для школяра: зробіть кращий вибір!

У якості наповнювачів у матрацах використовуються матеріали натурального і штучного походження.

До найбільш часто використовуваних натуральних наповнювачів відносяться кокосова койра і латекс. Койра – це очес тропічного горіха, спресований у плиту і просочений латексом. Просочення не дає кокосу розсихатися і підвищує його пружність. Натуральний латекс роблять зі спіненого соку гевеї. Він має здатність приймати форму тіла і швидко повертатися у початкове положення після усунення навантаження. Іноді використовуються інші натуральні матеріали: сизаль, кінський волос, соєва піна.

Ціна на матрац з повністю натуральним наповненням вища, ніж зі штучними шарами. Головний плюс натуральних матеріалів – довгий термін служби, що перевищує 10 років.

Що стосується штучних наповнювачів, то їх теж чимало: це пінополіуретан, який за пружністю порівнюють з латексом, холлофайбер, струттофайбер. Всі вони екологічні, гіпоалергенні і повітропроникні. Проміжною ланкою між натуральним і синтетичним наповненням виступають бікокос і термовойлок: у першому з'єднані кокос і струттофайбер, у другому – волокна вовни і штучні нитки.

матрац для підлітка купити

Дитячі та підліткові матраци також розрізняють за типом конструкції:

  1. Безпружинні моделі складаються тільки з шарів комфорту. Це може бути один матеріал, наприклад, плита латексу або піни. Або поєднання декількох наповнювачів, коли будова нагадує сендвіч або багатошаровий пиріг. При цьому кожен матеріал відповідає за свою функцію: рівномірний розподіл ваги, зручність відпочинку, м'язове розслаблення.
  2. Пружинні у своїй основі мають блок пружин: залежний або незалежний.
    • Залежний блок дешевше, але підходить не всім. Він добрий у тих випадках, коли вага дитини досить невелика.
    • Незалежний блок – універсальний. Кожна пружинка працює окремо від інших, даючи точкову підтримку тіла.

Зазвичай, пружинні моделі вище безпружинних, і це теж слід враховувати. До висоти матрацу додається ще й чохол, простьобаний на об'ємному волокні. Переконайтеся, що обраний підлітковий матрац по висоті сумісний з ліжком.

Якщо вам потрібна допомога у виборі або оформленні замовлення, звертайтеся! Наші менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант з огляду на розміри, необхідні наповнювачі і твердість. Здійснюється доставка вантажоперевізником по Україні.

купити підлітковий матрац