0
0
0

Провід і кабель

Показано з 1 по 51 із 220 (5 сторінок)
Провід і кабель

Перетин і таблиця електричних проводів

Як правило, в більшості книг та інтернет видань ви не знайдете чіткого відмінності між кабелем і дротом, все лише тому, що підхід до маркування згодом сильно змінювався. Тому, як мінімум, є два джерела, які лише вказують конкретні електричні дроти та кабелі різного призначення необхідні для монтажу того чи іншого обладнання - ТУ і ГОСТ. Провід призначений для передачі електричного струму для побутового споживача, має одну або більше жив з ізоляцією або без неї. Щоб правильно вибрати і купити провід електричний треба знати його характеристики: перетин дроту, номінальну напругу і частоту струму при змінному і постійна напруга при постійному струмі, робочі температури. Мідний провід та й інший підбирають по перетину, його зазвичай вказується в міліметрах квадратних, перетин дроту часто плутають з діаметром, який вказується просто в мм, в діаметр входить і товщина ізоляції. Від перетину звичайно залежить те, яке навантаження витримає провід, тобто потужність або якої сили струм може пройти через провід, не пошкодивши його і обладнання. Для того щоб не помилитися у виборі, адже розрахунок може бути приблизними, використовується спеціальна таблиця (назва «Про допустимих струмових навантаженнях»). Також існує таблиця що включає себе весь кабель і провід , по ній можна підібрати потрібний тип для певного проектного рішення. Це допоможе вам правильно з урахуванням навантаження підібрати кабель електричний і купити його в потрібному метражі. Часто провід схожий на інший буває дорожче, ціна його вище, ніж у іншого, зазвичай це залежить або від різниці типів самих проводів: їх ізоляції, металу жив, перетину жив, а іноді навіть від виробника, добросовісний виробник несе відповідальність за свою продукцію. Щоб провід купить слід дивитися не тільки на його фото, але і на специфікацію або технічний опис, де вказуються всі характеристики даного продукту. У нас ви зможете швидко і без витрат часу купити кабель і взагалі все для проводки.

Купити провід

В Україні кабельно-провідникової продукцією займається маса виробництв, проте в зв'язку зі зміною маркувань, а також великий зношеністю електричних мереж, навантаження на ці підприємства досить велика. Тому зручніше купити провід та кабель , а також аксесуари до них в інтернет магазині, де як стверджують відгуки, вибір більший, ціна краще і товар є в наявності, що так само важливо, особливо для жителів мегаполісів: Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська. При цьому вас приємно здивує ціна самого товару і ціна доставки, а також її швидкість.
Провід - це жила з будь-якого металу, яка може бути ізольованою або неізольованою неметалевої оболонкою або оплетку з плетеного матеріалу. Його жила може являти собою скорочення в одну металеві дроти, які не мають ізоляції один від одного. Купити (замовити) можна кілька видів даного кабельного вироби: обмотувальні (мідні і високого опору) і монтажні.

Широкий асортимент проводів

Найчастіше ціна дроти залежить від його перетину, матеріалу жив і матеріалу ізоляції. Тому купуючи або бажаючи замовити провід, орієнтуйтеся не тільки на ціну, але і на всі ці показники. Відгуки рекомендують також, звернути увагу, що різні за формою перетину дроту зручніше використовувати для різних видів електромонтажних робіт. Для виготовлення застосовують різні матеріали, кожен з яких має ту чи іншу виділяє із загального ряду характеристику: мідь, алюміній, сталь, молібден. Так для монтажу прихованої проводки, за відгуками, ефективніше купити з плоским варіантом перетину. Якщо від провідника потрібна гнучкість - віддайте перевагу і замовте мідний багатожильний.

Ціни на дроти

З точки зору ціни, мідь значно програє алюмінію, крім цього алюміній краще переносить різні агресивні середовища. Мідь зручніша в монтажі контактів, крім цього її питомий опір нижче, навіть при нагріванні, ніж у алюмінію. Грамотний електрик, який економить ваші гроші, запропонує підводити електрику до будинку алюмінієвими, а всередині будинку робити проводку мідними.
Щоб не помилитися і купити правильну кабельно-провідникову продукцію обов'язково проконсультуйтеся з електриком, який буде здійснювати роботу, крім цього відразу розрахуйте, які додаткові аксесуари для монтажу електропроводки будуть необхідні. Від якості збірки і матеріалів залежить час експлуатації і безпеку всього будинку.