0
0
0

Робочі кросівки

Показано з 1 по 51 із 152 (3 сторінок)
Робочі кросівки

Будівельні кросівки незамінні

М'які кросові напівчеревики перекочували в трудову сферу зі спорту. Необхідність купити робочі кросівки обумовлюється виробничою необхідністю. Зручне, довговічне дихаюче взуття для роботи потрібно співробітникам багатьох підприємств, особливо зі значним територіальним рознесенням загальновиробничих потужностей.

Зміцнені спецкросівки знаходять застосування в багатьох галузях промисловості. На будівництві легке спецвзуття носять робочі допоміжних спеціальностей та ІТП. На виробництві полегшені засоби індивідуального захисту ніг видаються різним категоріям працюючих.

Переваги:

 1. Легкість. Тривале носіння спеціального взуття не викликає стомлення.
 2. Комфорт. Ергономічність забезпечується використанням колодок, створених у відповідність з анатомічними особливостями стопи.
 3. Універсальність. Захисні кросівки придатні для експлуатації в різних областях виробничої діяльності.
 4. Здатність витримувати значні навантаження. Перенесення робочими тягарів не знижує терміну служби ЗІЗ-взуття.
 5. Водонепроникність. Обов'язкове гідрофобне просочення виключає можливість промокання ЗІЗ під дощем.
 6. Безпека. Потовщена поліуретанова підошва з протипрокольною пластиною, міцні вставки у носок і задник, пружні валики по краю захищають користувача від травм.
 7. Відповідність вимогам стандартів. Продукція сертифікована.
 8. Низька ціна. Якісна продукція, що вироблена за передовими технологіями великими серіями, продається недорого і оптом, і в роздріб.

Спецвироби, що випускаються зі шкіри та текстилю, підрозділяються на:

 • літні;
 • зимові.

Екіпірування, розраховане на носіння в теплу пору року, легке, пропускає повітря, забезпечує ефективне охолодження стопи при ходьбі. Спецвзуття для зими оснащується теплою підкладкою, потовщеними устілками. Шиється з морозостійкої матерії, що не боїться багаторазового намокання, інтенсивної сушки.

ЗІЗ-взуття дозволяє користувачеві відчувати себе комфортно і безпечно. Ґрунтозачіпки на підошві з протиковзкого матеріалу забезпечують стійке положення на мокрій або замасленій поверхні. Відмінні експлуатаційні властивості допомагають спецвиробам прослужити довго.

Чіткого поділу на чоловічі і жіночі моделі немає: стиль унісекс передбачає однакову естетичність спецвзуття для працівників будь-якої статі.

Сфери застосування посилених кросівок – будівництво, ремонт будівель, легка промисловість, сервіс, логістика, зв'язок. Якісне ЗІЗ-взуття від магазину «Стройплощадка» відмінно зарекомендувало себе на десятках промислових підприємств України.

Головні характеристики спецкросівок – зручність, міцність, довговічність, опірність до пошкоджень.

робочі кросівки


Кросівки з металевим носком

Взуття з металевим підноском, сталевою пластиною в підошві і зміцненим задником застосовується скрізь, де є небезпека отримання травм при виконанні виробничих операцій.

Незалежно від моделі, спецвзуття оберігає від:

 • перенапруги суглобово-зв'язкового апарату стопи;
 • динамічних перевантажень;
 • впливу токсичних середовищ;
 • розрядів статичної електрики;
 • різноманітних травмуючих факторів;
 • виникнення місцевих пошкоджень шкіри (потертостей, натоптишів, мозолів).

Будівельні кросівки зі сталевим носком додатково оберігають стопу від падіння стінового каменю на неї. Міцні взуттєві вставки захищають працівників будь-яких професій від ударів при русі по проммайданчику.

Сталь як конструкційний елемент спецвзуття має ряд недоліків. Висока щільність сплаву ускладнює виріб. Після деформації сталева деталь не повертається до колишньої форми. Матеріал, обтягуючий твердий носок, швидше зношується.

Альтернативний варіант – зміцнюючі елементи з полімерно-композитного складу. Композитний підносок формується з волокнистої матерії, просоченої швидко твердіючим полімером. Міцність взуттєвих деталей з композиту можна порівняти з міцністю сталевих підносків.

Однак розмір полімерних елементів великий щодо розмірів сталевих деталей тієї ж міцності. Добре захищаючи передню частину стопи від зовнішніх факторів впливу, композитний підносок робить взуття об'ємним, що не завжди зручно користувачеві. Роблячи вибір спецодягу для будівництва, менеджери з постачання в більшості випадків вважають за краще замовляти спецвзуття з металопідноском.

В інтернет магазині «Стройплощадка» продаються ЗІЗ оптом і в роздріб. Здійснюється доставка вантажоперевізником по Україні.

кросівки робочі