0
0
0

Самоклейка плівка для скла

Новинка
Показано з 1 по 51 із 325 (7 сторінок)
Самоклейка плівка для скла

Купити самоклеючу плівку для скла

Плівка самоклеюча для скла виступає відразу в декількох важливих ролях, може просто приховувати від цікавих поглядів і перешкоджати попаданню прямих сонячних променів. Яку купити, вирішувати тільки вам, звичайно, не можна сказати, що плівка для вікон зробить квартиру або офіс прохолоднішими під час спеки, але перешкоджатиме їх нагріванню. Купити сонцезахисну плівку для вікон можна не на один сезон, вона легко наклеюється та легко знімається акуратними рухами. Самоклеюча плівка для скла – один з найпопулярніших продуктів, який може замінити собою піскоструминний декор, при цьому і ціна її значно нижча.

Самоклейка наноситься на скло за допомогою води, потім потрібно акуратно видалити бульбашки – розрівняти поверхню. Плівка самоклеюча на вікно може бути нанесена і з естетичних міркувань, особливо якщо у квартирі достатньо сонячного світла. Щоб купити один з товарів, таких як сонцевідбивна плівка для вікна або самоклеюча плівка для скла, слід зайти на сайт в інтернеті, вибрати потрібні колірні варіанти. Купити самоклейку можна на будь-яке скло, винятком, мабуть, можна вважати автомобільні. 

плівка для скла

Самоклейка для вікон - захист від уламків скла

Плівка самоклеюча не тільки прикрашає вікно або захищає від сторонніх поглядів та ультрафіолету. Сучасною актуальною особливістю є захист від уламків скла.

Щоб зменшити вібрацію та захиститися від уламків можна вікна обклеювати:

  • звичайним скотчем;
  • малярським скотчем;
  • ізолентою;
  • смужками паперу або тканини
  • самоклеючою плівкою.

Плівку краще наклеїти на всю поверхню скла.

Від ударної вибухової хвилі плівка, наклеєна на вікно, не дасть розлетітися уламкам скла по кімнаті або зменшить площу ураження.

Популярні питання про самоклейка плівка для скла

В інтернет магазині Stroyploshadka.ua