0
0
0

Столи вуличні

Показано з 1 по 25 із 25 (1 сторінок)
Столи вуличні

Купити стіл для пікніка

Стіл вуличний - прекрасний предмет, як для пікніка, подорожі, так і просто відпочинку у дворі будинку. Всі знають, що дуже романтично їсти сидячи на покривалі, але це зручно лише на перший погляд, насправді краще не пошкодувати коштів і купити столи на вулицю. Раніше такий легкий всепогодний стіл називали туристичний або дачний. В цілому столи на вулицю повинні відповідати певним вимогам, причому вони бувають різними, наприклад, легке переміщення - це стіл для пікніка, а ось стіл для дачі може бути і досить потужним.

Дачний стіл для вулиці

Стіл садовий вибирають за двома критеріями, наприклад, ви хочете мати можливість винести і занести його в приміщення, забрати з дачі, компактно зберігати, а може, вам потрібен представницький предмет меблів у відкрите патіо. Дачний стіл буває стаціонарний, а є версії, які легко перенести в тінь або ближче до мангалу. У будь-якому випадку покриття не повинно вбирати вологу, бути простим у догляді, бажано відсутність гострих кутів для безпеки. Також важливий загальна вага виробу і той, що воно може витримати, тип розкладки ніжок і надійний чохол.

Купити стіл вуличний

Вуличні столи використовує крім іншого і для роботи в торгівлі, різних акціях, їх часто можна бачити на фото наметів, розставлених в цілях реклами. Більш звичний метал для такого роду розкладних столиків алюміній, так як він менше піддається корозії. Вуличний стіл можна купити для різних цілей, але він точно потрібен тим, хто відпочиває або працює на відкритому повітрі.