0
0
0

Вічко дверне

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)
Вічко дверне

Купити дверне вічко

Вічко дверне - засіб забезпечення контролю, досить просте. Воно дозволяє візуально ідентифікувати абонента в двері, що стоїть на майданчику перед квартирою, вічко для дверей встановлюють багато, лише за рідкісним винятком, в тому числі і власники приватних будинків. Відразу можна зробити застереження, що дверне вічко купити можна в двох різних варіаціях: простий і електронний. Як же вибрати, чи слід переплачувати за більш просунутий варіант, в якому є камера, вічко у двері стає засобом стеження.

Найпростіший вічко для вхідних дверей являє собою трубку з лінзою, в залежності від варіанту їх поєднання змінюється огляд, точніше його кут. Для покупців простий по функціоналу дверної фурнітури даного типу, рекомендуємо до покупки вічко з панорамним кутом огляду. Для багатьох дверне вічко - невелике доповнення, так як є домофон і ви заздалегідь знаєте, хто йде до вас в гості, тому ціна виробу не повинна бути високою. Якщо підбирається вічко для металевих дверей, як і для будь-якої іншої слід визначити її товщину, а крім того діаметр трубки.

Сучасний варіант - електронний дверне вічко, Україна також набуває, але тут є одне але, це вид вимагає електричного живлення, а також догляду - чищення карт пам'яті. Хочете мати фурнітуру в колір з усім іншим, у нас в Інетернет-магазині Будмайданчик ви зможете купити дверний доводчик і вічко для дверей будь-якого відтінку металу: золотий, хромований, сталевий і навіть латунь. Приваблює те, що око на двері, недороге доповнення, ціна низька, а користь відчутна.