0
0
0

Автомобільні реставраційні олівці

Показано з 1 по 51 із 242 (5 сторінок)
Автомобільні реставраційні олівці

Олівець для видалення подряпин з автомобіля

Експлуатація автомобіля поступово накладає на його екстер'єр свій відбиток – кузов втрачає свій зовнішній вигляд через численні фактори, які знайомі кожному, хто любить автомобілі. Механічні ушкодження, що виникають у результаті контакту транспортного засобу з дорожнім покриттям, іншими машинами, іншими предметами спільно з хімічно агресивним середовищем, поступово приводять до утворення:

 • потертостей,
 • подряпин,
 • відколів.

Підтримка зовнішньої привабливості авто, збільшення терміну служби кузовного металу – одна з найголовніших і витратних турбот власника. Звертатися через кожне пошкодження до професійного маляра достатньо витратно, до того ж на це потрібен час. У сезон доводиться записуватися, чекати черги, що порушує особисті плани. У більшій частині випадків машина виступає робочою конячкою, а значить, витрати на її утримання повинні бути зведені до мінімуму. Для самостійного догляду, усунення пошкоджень, що майже завжди ведуть до корозії металу, можна вибрати реставраційний олівець для авто. Він являє собою спеціальний засіб, який відмінно закриває невеликі пошкодження. Його перевага в тому, що можна позбуватися від пошкоджень дуже швидко, самостійно відновлювати фарбу.

Найбільш привабливим автоолівець буде здаватися тим, хто бажає отримати два в одному: економічно і швидко виконати недорогий ремонт у зручний час. Кожен при огляді власного авто знайде проблемні місця, всюди де порушений лаковий шар, зникає необхідний захист. Варто сказати, що олівець для видалення подряпин з автомобіля не просто фарбувальний маркер, це повноцінний засіб для кузовного ремонту. Він має для цього невеликий, але достатній обсяг, компактну міцну упаковку. Дану автоемаль можна купити і возити з собою.

Наносимо автоолівець і закриваємо відколи

Маркер для авто застосовувати так само просто, як лак для нігтів, його легко наносити. Відмінний засіб, що буде завжди під рукою, сподобається будь-якому автовласникові, адже оволодіти технікою його застосування можна без зусиль. Фарба олівець для авто, звичайно, лише частина того, що знадобиться для реставрації у власному гаражі. Перш за все, оцінимо просту послідовність дій щодо застосування цього продукту. Дотримуватися її важливо для досягнення довгострокового результату:

 1. Повністю вимийте і дайте просохнути авто.
 2. Проведіть огляд всіх пошкоджень.
 3. Видаліть частини лакофарбового шару, що відшаровуються.
 4. Знежирте очищені місця.
 5. Видаліть, при необхідності, іржу механічним або хімічним шляхом.
 6. Нанесіть ґрунт, якщо пошкодження глибокі або мають вм'ятини.
 7. На суху, чисту поверхню нанесіть вміст олівця для реставрації.
 8. Якщо фарба має колір металік, на пофарбоване місце нанесіть лак.

Автоолівець відмінно замаскує пошкодження, при цьому всередині флакона розташований пензлик, який допоможе розподілити вміст. Якщо подряпина або скол дуже тонкі і пензликом скористатися немає можливості, можна застосувати підручні засоби, наприклад, зубочистку. Не упускайте з виду пункт п'ять: реставраційний олівець для авто не бореться проти вже наявної іржі, а її видалення не повинно пошкоджувати поверхню навколо. Навіть невелика тріщина може таїти під собою осередок корозії, ліквідуйте її, перш ніж заповнювати ґрунтовкою. Місце замазування досить швидко сохне, а значить, наносити суміш слід швидко, впевненими рухами. Ремонтна фарба при висиханні може осісти, враховуйте це в процесі зафарбовування глибоких відколів. Для тих, хто володіє техніками кузовного ремонту, рекомендують використовувати техніку затирки надлишків за допомогою дрібного наждаку. Полірування поверхні остаточно замаскує місце фарбування. Підвищити її якість може правильно вивірений термін, відведений на кристалізацію фарби, виробник рекомендує полірувати мінімум через п'ять днів. Додатковим лайфхаком можна вважати пораду про проведення всіх робіт в приміщенні, так як:

 • вітер завжди несе в собі частинки пилу, що осідають на свіжій фарбі, лаку;
 • сонце розігріває поверхню нерівномірно, що призводить до утворення небажаних дефектів в момент висихання лфм.

Для того, щоб отримати саме той результат, на який розраховували спочатку, потрібно підібрати реставраційний олівець для авто так, щоб він збігався за типом з наявним покриттям.

Вибираємо реставраційний олівець для авто

Олівець для видалення подряпин з автомобіля випускається у вигляді серій для різних груп автомобілів, це дозволяє базувати свій вибір безпосередньо на марці, моделі або кольорі, не заглиблюючись у вивчення хімічного складу. Якщо ж уважно поставитися до компонентів, можна відзначити відмінність складу, що має автоолівець для алкідних покриттів і фарби металік. В цілому, можна помітити, що виробник постарався максимально забезпечити покупця, пропонуючи єдиний комплект необхідних продуктів для підфарбовування дефектів лакофарбового шару під конкретну марку автомобіля. Так, ймовірність нанести підфарбовуючий засіб, що здатний зруйнувати наявний шар фарби, зводиться до нуля. Важлива характеристика для багатьох – площа покриття, що забезпечується олівцем, вона, зазвичай, вказана в квадратних метрах для інших продуктів. Виробник робить так, тому що обсяг у мл (12), характерний для реставраційної емалі, може бути використаний в декілька шарів для великих сколів.

Там, де необхідно відновити покриття типу металік, підбирається реставраційний олівець для авто, який володіє всіма подібними властивостями. До складу такої емалі включений алюмінієвий пил, завдяки якому і досягається цей ефект. Тому фарба олівець для авто в цьому випадку повинна бути обов'язково закрита захисним лаком вже через 30 хвилин після нанесення емалевого шару. У момент зафарбовування купується необхідний колір, а безбарвний лак повністю маскує пофарбоване місце. Мабуть, це найуніверсальніший і найефективніший спосіб самостійного маскування (подряпин і відколів) на поверхні і профілактика корозії. Покупці відзначають: наноситься ремонтний матеріал настільки надійно, що авто можна піддавати після терміну повного висихання будь-якому типу мийки.

Як підбирається фарба олівець для авто за кодом

Вважається, що саме автоолівець дозволяє досягти найбільшої схожості відтінку кольору із вже наявним покриттям. Отримання максимального збігу відтінку, що купується, і авто можна отримати декількома шляхами:

 1. Знайти код фарби до сервісної книжки машини.
 2. Отримати код з таблиці, на якій вказано VIN.
 3. Прикласти до кузова каталог з палітрами, представлений виробником.
 4. Порівняти ковпачок флакона олівця для реставрації з кольором деталі кузова.

Слід пам'ятати, що номер коду, вказаний у документації авто може візуально відрізнятися через тривалий період експлуатації, вигоряння покриття під дією ультрафіолету. Тому, навіть точно визначивши код таким чином, бажано прикласти зразок на флаконі до деталі, що буде піддаватися фарбуванню.

Знайшли цю пропозицію цікавою, тоді обов'язково оцініть наш асортимент, що дає можливість підібрати і придбати відмінний лакофарбовий продукт – олівець для видалення подряпин з автомобіля. Його універсальність, висока якість, низька ціна – все, що оцінить Україна, а також те, що реставраційний олівець для авто завжди буде під рукою, дозволить підтримувати стан машини на належному рівні. Зручно і те, що в інтернет магазині можна придбати повний набір товарів для точкового ремонту, в який входять:

 • знежирювач,
 • ґрунт,
 • реставраційний олівець для авто,
 • лак.

– все це буде коштувати дуже недорого і допоможе зробити заходи швидко і якісно, цьому сприяє швидка доставка. Звертайтеся за консультацією і телефонуйте для отримання розгорнутої, повної інформації і підбору відповідних продуктів для реставрації кузова.