0
0
0

Каркаси ліжок

Показано з 1 по 51 із 194 (4 сторінок)
Каркаси ліжок

Каркаси для ліжок - ціни

Каркаси для ліжок - це металева рама з накладеними на неї дерев'яними ламелями - тонкими вигнутими дощечки, що підтримують матрац. Каркаси для ліжок виконуються з дерева або деревосодержащіх матеріалів, наприклад, фанери, тому ціни різні. Матрац і ламелі в основі каркаса ліжка роблять її ортопедичної, а значить зручною для сну і корисною для хребта. Відгуки кажуть, що такий спосіб зробити ліжко значно більш виграшний за ціною. Каркаси ліжок розрізняються за видами на односпальні, полутораспальних і двоспальні, купуючи, ви відразу зможете визначитися з матрацом, що дуже зручно. Каркаси ліжок з ламелями розрізняються по максимальному вазі, що припадає на одну ламель. Чим більше ламелей, тим правильніше, рівніше і тим більшу вагу може нести каркас. Ламелі іноді розташовують і в конструкціях диванів-ліжок, ціна на такі трохи дорожче.

Огляди та відгуки жителів України показують, що для них найбільш важливим видом відпочинку був і залишається сон, тому якість ліжок, матраців, диванів, розкладачок залишається актуальною темою на різних форумах і в блогах. Жителі мегаполісів: Києва, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, які витрачають набагато більше часу, щоб відновити фізичне здоров'я і спокій купують і обладнають будинку і квартири усіма зручними предметами меблів для розслаблення. Все ж першим і найбільш бажаним предметом є ліжко з ортопедичним матрацом.

Щоб купити (замовити) ліжко мрії зовсім не обов'язково витрачати багато коштів і часу, адже ліжко це по суті своїй рама і матрац, бажано ортопедичний. Вибір рами часто змушує нас жертвувати бажаним, вона: то висока, то низька, то всього лише на пару сантиметрів менше або більше граничного розміру для спальні, а то і зовсім не підходить за стилем.

Як же купити ліжко своєї мрії, при цьому за прийнятною ціною, адже, як відомо, все, що робиться на замовлення, в рази дорожче фабричних зразків? Все досить просто, треба купити або замовити каркас ліжка і ніжки, а потім подивитися огляд, фотографії та спорудити гарне узголів'я, ціна якого буде залежати лише від вашої фантазії.