0
0
0

Шліфувальні машини

Код товару: 15910536
0
1 824.00 грн.
Купити
Код товару: 15910538
0
2 640.00 грн.
Купити
Код товару: 15910537
0
3 120.00 грн.
Купити
Показано з 1 по 51 із 207 (5 сторінок)
Шліфувальні машини

Купити шліфмашину

Для чого потрібна шліфмашина (шліфувальна машина, шліфмашинка)? В основному її використовують для внутрішніх оздоблювальних робіт, а також автомобілісти для наведення лиску на свої автомобілі. Шліфування та полірування - основні функції даного електроінструменту. Щоб замовити або купити потрібний електроінструмент визначитеся з типом і точністю робіт і додатковими характеристиками. Ціна різних видів сильно різниться, так побутові машинки для малих площ обробки мають порівняно невелику ціну.

Шліфувальні машини бувають віброшліфувальні, ексцентрикові, стрічкові, кутові. Їх використовують для: матування, патинування, шліфування, полірування, брашірованіе. У машинки можуть бути використані абразивні і повстяні стрічки і диски. Головна відмінність між ними вид робіт і потужність, від цього найчастіше залежить і ціна. За відгуками, найчастіше для використання в побутових умовах купують кутову і ексцентрикову машини, їх ціна значно нижча, а потужності вистачає для дрібної обробки.

Широкий асортимент шліфмашин

Стрічкові шліфувальні машини потужні, але мають недолік, так як можуть залишати нерівності, борозни. Результат роботи з ними, як відзначають відгуки, залежить від уміння майстра, рівномірності тиску на поверхню по всій площі матеріалу. Стрічка з наждакового паперу обертається, завдяки чому виробляється шліфування. Такі машинки підходять для обробки горизонтальних великих площин з дерева, металу або пластику. Вона досить продуктивна, має регулювання швидкості. Такий електроінструмент можна купити або замовити для обробки дошки або листового матеріалу. Зустрічаються кріплення на роликах, без жорсткої підкладки, а також машинки для важкодоступних ділянок. Роликові моделі можуть обробляти криволінійні, вигнуті і увігнуті конструкції.

Ексцентрикова шліфмашина заснована на зворотно-поступальних рухах, тобто рух круговий. Цю машинку застосовують як для шліфування, так і для полірування, замінюючи насадки. Проста в комплектації, має мішок для пилу і регулювання швидкості.

Ціни на шліфмашинки

Віброшліфувальні машина, плоска або вібраційна шлифмашина легка в зверненні, нею частіше за інших купують і замовляють для робіт зі стінами або стелею, а також для робіт з гіпсокартоном або деревом. За ціною її побутові екземпляри найменш дорогі, а відгуки відзначають зручність використання на плоских поверхнях, чистоту виконуваних робіт. Така машинка найчастіше має вихід для приєднання пилососа або мішок для збору пилу, шкурки для таких машин мають круглі отвори, через які пил потрапляє в мішок.

Кутова шліфувальна машина, які в народі частіше мають назву «болгарка», один з універсальних електроінструментів, як для побутового, так і для професійного використання. Її функції не обмежуються шліфуванням, також вона підходить для розрізання методом стирання в контактному плямі, тому різання проводиться без зусиль з боку, а вже замет шліфування і вирівнювання.

Якщо ви живете в Києві, Харкові чи Одесі, а може в іншому місті України, і хочете купити шліфувальну машину або інший електроінструмент.