0
0
0

Затирка для плитки

Лідер продажу
Показано з 1 по 51 із 186 (4 сторінок)
Затирка для плитки

Купити затірку для швів плитки в інтернет магазині

Затирка - це важливий компонент якісного покриття, в залежності від кінцевої мети необхідно підібрати правильний склад, якщо у вас не досить досвіду з нанесення, то завжди можна подивитися відео. Переглядаючи відео, в яких згадується та чи інша затирка, завжди дивіться ще й відгуки. Важливо і те, що купити затірку для швів необхідно з урахуванням нюансів майбутньої експлуатації: з підвищеною вологостійкістю або стійкістю до хімії, прикладом служить покриття всередині гаража.

Затирка для швів плитки у квартирі

Прийшов час робити ремонт у ванній, кухні або коридорі значить без плитки нікуди, а де плитка там і затирка для швів. В Україні затирка для швів плитки, цегли, декоративного каменю використовується вже давно, їх можна вже з упевненістю назвати класичним будівельним матеріалом. Процес затирання швів на різних поверхнях виконується різними інструментами, для плитки гумовим шпателем або для клінкерної цегли зашивання. Вона використовується для стін, стель і навіть для зовнішніх оздоблювальних робіт. Знайте, з даними будівельним матеріалом найчастіше працюють плиточники і муляри, на фінальному етапі обробки. Від якісної обробки швів залежить як довго ваша ванна кімната, кухонний плитковий фартух, плитка на підлозі, облицювальну цеглу залишатиметься в первозданному вигляді.

Широкий асортимент затирок

Купити затірку можна і на будівельному ринку і в супермаркеті, це суха будівельна суміш вже має колір або колеруемой. Її можна вибрати на тон світліше плитки - це класичний варіант, на тон або два яскравіше - підходить для тих, хто хоче підкреслити геометрію, а можна вибрати під колір кожної з видів плитки при їх поєднаннях в одному інтер'єрі. Ванна кімната, санвузол, кухня, фасад будинку - головні поверхні, які потребують затирання швів, не тільки для краси, а й для гідроізоляції. Вона може мати різний хімічний склад, наприклад, бути на основі цементу, силікону, епоксидної смоли. І якщо в Харкові і Одесі віддають перевагу класиці, то Київ вільно експериментує в цьому питанні. Ціни на затирання для швів найрізноманітніші. Ціна в цьому питанні не головне, не варто забувати і про якість, неякісна суміш швидко потріскається, потьмяніє і почне пропускати вологу. Купити, замовити якісну суміш допоможе менеджер, який знає про будівельних сумішах не з чуток.

Ціни на затирки в Україні

Чому ж купити або замовити такий, взагалі-то, простий товар як затирка в інтернет-магазині Будмайданчик вигідніше? Купуючи або замовляючи цей та інші товари на нашому сайті, ви отримуєте: якісний товар від відомих виробників, всі матеріали зберігаються на складі і їх ціна нижча, ніж у конкурентів. Ціною, звісно, ​​нікого не здивуєш, але ми намагаємося запропонувати зручні способи оплати та доставки кожному конкретному покупцеві. Купуючи суміш, пам'ятайте, колір суміші для затирання швів важлива, але не головна характеристика, низька ціна не врятує від проникнення води за плитку і освіти небажаного грибка або цвілі.

Затирка для плитки - основні властивості

Укладання багатьох видів покриттів і облицювань, таких як керамічна плитка, кахель, клінкерна цегла, різні мозаїки і укладання натурального каменю, цегли вимагають уважного ставлення не тільки до тієї клейової суміші, на яку вони будуть приклеюватися, але і до суміші використовуваної для затирання швів ( фугування). Затирка для плитки - це один з найбільш часто використовуваних типів сухих будівельних сумішей, використовуваних як при будівництві, так і при капітальному і косметичному ремонті. Такий матеріал, як затирка швів плитки купити не складно, головні аспекти викладені нижче.

Щоб купити затірку для плитки потрібно знати кілька важливих правил. В першу чергу, важливо знати де буде використовуватися сама плитка, чи буде це опалювальне приміщення, яка не піддається замерзання, або для приміщення будуть характерні перепади температур, наприклад, літня дача або заміський будинок, крім того плитка може бути вуличної. Крім перепадів температури існує необхідність затирання швів там, де відбувається нагрів, наприклад, теплі підлоги, печі та каміни. Тобто в залежність від того, де буде застосовуватися плитка керамічна, підбирається відповідна затирка. Затирка для плитки Церезіт - це можливість підібрати оптимальне рішення для будь-якого облицювального шару.

Наступним важливим пунктом є вимоги до спеціальних властивостей затирочної суміші: водовідштовхувальним, протигрибковим, морозостійким, брудовідштовхуюча, вогнетривка та т.д. Антибактеріальні та водовідштовхувальні затірки в обов'язковому порядку застосовуються на кухнях, в санвузлах, а також в басейнах. Існують затирання зі специфічними властивостями для особливих видів плитки або натурального каменю, наприклад, епоксидні двокомпонентні. До специфіки вибору можна також віднести основу затірки: силікон, латекс, цемент. Затирання для швів на основі полімерів призначені для використання професіоналами, тоді як аналоги на цементній основі можуть використовуватися і тими і іншими. Затирка швів керамічної плитки на цементній основі легко видаляється з її поверхні. Вибір складу затирання може залежати і від того, з чого зроблена сама плитка, це може бути дерево, скло, метал. Для таких видів плитки затірки, що містять абразив, наприклад, цемент, не підходять. Якщо використовується полімерна затирка для плитки, ціна її зазвичай вище, ніж у цементної.

Характеристики пліточної затирки

Затирка швів плитки зазвичай має рекомендацію до застосування з чітким зазначенням товщини шва між плитками. Чим ширше шов, тим зазвичай більше фракції, включені до складу затірки, що дозволяє уникати розтріскування після висихання. Крім товщини шва, важливо також пам'ятати, що затирка швів керамічної плитки та інших матеріалів підбирається з урахуванням підстави і примикань. Гнучкі рухливі підстави і примикання до дверних і віконних отворів вимагають більш дорогих еластичних затерли, які здатні витримати деформації.

Важливу роль для кінцевого користувача грає колір затірки. Затирка для плитки може мати різні кольори, у великих виробників є можливість тонувати її в будь-який колір за бажанням. Зазвичай їх кольору розрізняють на контрастні і затирання в колір, тобто використовується основний колір з колірної гами самої плитки. Фахівці, що зіштовхуються з укладанням плитки, дизайнери і плиточники зазвичай радять підбирати контрастні затірки, використовуючи саму палітру плитки, а також з огляду на колір предметів меблів, сантехніки, побутової техніки. Як контрастного кольору затірки при використанні двох основних кольорів плитки, варто брати кольору цих основ в якості контрасту. Колір затірки також залежить від того всередині або зовні приміщення проводиться укладання, традиційно зовні приміщення, а також для підлогових покриттів затирка вибирається або в колір, або більш темна. Для внутрішнього оздоблення завжди слід використовувати одну партію затірки на все приміщення, інакше відтінок різних партій може не збігтися. Затирка для швів плитки Церезіт має широку гаму готових кольорів, що дозволяє легко підібрати потрібний відтінок для вашої плитки.

Крім проблеми вибору кольору, перед виробниками стоїть також проблема вицвітання кольору затірки, особливо це стосується затерли забарвлених синіми і зеленими пігментами, тоді як червоний, жовтий і чорний відтінки менше підпадають під вплив ультрафіолету. Для підвищення довговічності затирочної шару існують спеціальні додаткові склади.

Для нанесення, формування затирання і подальшого очищення плитки від надлишків можуть використовуватися різні інструменти, на даний момент оптимальним варіантом є різні гумові шпателі і терки з гумовою контактною поверхнею. Вони дозволяють не тільки наносити і ущільнювати розчин в шві, а й формувати його остаточний вигляд без зайвих трудовитрат і можливих пошкоджень глянцевого шару плитки. Слід пам'ятати, що перед нанесенням затірки шов між плиткою або облицюванням іншого виду слід знепилити, акуратно прибравши з торців плитки залишки плиткового клею. Це слід зробити для того, щоб після нанесення і висихання затірки на краях не залишалося сірих смуг, які псують зовнішній вигляд.