0
0
0

Руберойд у Дніпрі

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Руберойд у Дніпрі

Недорогий покрівельний руберойд

Руберойдом називають покрівельний матеріал, що забезпечує чудову гідроізоляцію поверхні. Його часто використовують в якості підкладкового матеріалу. Також руберойд може виступати фінішним покриттям при монтажі покрівлі. Руберойд вирішує ті ж завдання, що і праймери. Структура руберойду включає в себе основу з міцного картону, який просочують в бітумі. На поверхню покрівельного матеріалу наносять мінеральну крихту, яка дозволяє підвищити ступінь водовідштовхуваності. Також крихта перешкоджає склеюванню окремих листів, робить матеріал менш схильним до механічних пошкоджень. Ціни на руберойд в Україні залишаються демократичними, в чому ви можете переконатися на нашому сайті.

Основні різновиди руберойду

Щоб отримати якісне покриття, необхідно розібратися в тому, який саме тип руберойду потрібно вам:

  • Підкладковий. Такий руберойд відрізняється дрібним посипанням, а його застосування пов'язане з облаштуванням нижнього шару покрівлі;

  • Покрівельний. Таке покриття отримує грубозернисте посипання з слюди і сланцю, які відрізняються високими експлуатаційними якостями. Покрівельний руберойд використовується для монтажу даху.

Існує кілька різновидів руберойду, розподіл на які пов'язане з особливостями самого матеріалу. Так, толь є найбільш поширеним видом руберойду. Ціна цього матеріалу залишається демократичною. Саме цей матеріал найчастіше використовувався раніше для укладання покрівлі. Толь має універсальним набором якостей. У той же час покупцям потрібно пам'ятати, що термін експлуатації толі не перевищує 5 років. Щоб матеріал забезпечив необхідну ізоляцію даху, його слід укладати в декілька шарів.

Збираючись купить руберойд, варто звернути увагу на рубемаст. Цей різновид матеріалу відрізняється тим, що для покриття нижнього шару використовується в'язкий бітум. Перед укладанням такого руберойду необхідно розплавити нижній шар, для чого використовується розчинник. Це дозволить досягти чудової адгезії з основою. Такий спосіб монтажу також виключає появи тріщин, які викликані різкою зміною температури. Рубемаст володіє терміном служби в 12-15 років, що робить його більш вигідним вибором, ніж толь.

Також для монтажу покрівлі можна скористатися склоруберойдом. Даний матеріал відрізняється своєю економічністю. Монтаж матеріалу здійснюється всього в два шари. Термін служби досягає 15 років. Євроруберойд є міцним і довговічним матеріалом, що зберігає свої експлуатаційні показники до 30 років. Цьому сприяє спеціальне просочення, яке захищає матеріал від деформації під дією низької температури. Такий руберойд відрізняється найбільш високою вартістю, але на практиці його вартість виявляється повністю виправданою. Укладати євроруберойд можна всього в 2 шари, що скорочує витрату в порівнянні з толем.

Будівельний інтернет-магазин Стройплощадка допоможе визначитися з тим, який матеріал краще використовувати для створення покрівлі. Ми пропонуємо своїм клієнтам продукцію вітчизняних і зарубіжних виробників. В її якості ви можете переконатися на власному досвіді. Кожному клієнту ми допоможемо підібрати кілька альтернативних варіантів, а доставка по всій Україні стане ще однією причиною скористатися нашою пропозицією. Ви можете купити руберойд в будь-якій кількості, отримавши впевненість в тому, що його ціна в Україні залишиться найбільш привабливою, а технічні показники високими.