0
0
0

Рукавиці ХБ робочі

Новинка
Лідер продажу
Лідер продажу
Лідер продажу
Код товару: 15975391
0
22.00 грн.
Купити
Показано з 1 по 51 із 86 (2 сторінок)
Рукавиці ХБ робочі

Рукавички трикотажні для роботи

Тонкі трикотажні рукавиці – незамінний предмет спецодягу. Зручні робочі рукавички оберігають здоров'я, забезпечують захист від травмуючих впливів і температурних коливань.

Хороша зносостійкість – неодмінна умова для успішної експлуатації рукавиць. Високий class міцності нитки, надійне в'язання, наявність спеціального напилення робить в'язані зі смісової пряжі вироби обов'язковою приналежністю для трудової діяльності.

Рукавички робочі ХБ (бавовняні), що випускаються промисловістю, розрізняються за:

 • товщиною;
 • обливом: наявність, площа, склад;
 • особливостями використання.

Об'єднує моделі призначення. Рукавиці бавовняні з напиленням або без покриття використовуються для захисту шкіри рук від пошкоджень, зниження шкідливого впливу вібрації.

Переваги:

 1. Зручність використування. М'який трикотаж не заважає виконанню тонких операцій.
 2. Широкий вибір. Різноманітність напилення дозволяє змінювати характер діяльності, що виконується, без зниження захищеності рук.
 3. Підходять для різної погоди. Забезпечують комфортну роботу на спеці і в холодну пору року.
 4. Повсюдна доступність на території України. Низька ціна і постійна наявність ЗІЗ (засобів індивідуального захисту) в інтернет магазині «Стройплощадка» дає можливість купити рукавиці ХБ робочі недорого і з доставкою.

рукавиці хб

Універсальні моделі – тонкі білі рукавиці, матеріал яких на 70% складається з бавовни, на 30% – з поліестеру.

Спеціальні покриття на долонній стороні допомагають виконанню різних завдань:

 1. Рукавички ХБ з ПВХ покриттям у вигляді фрагментированного малюнку використовуються для щільного утримання різноманітного інструменту, перенесення вантажів з грубою поверхнею. Широко застосовуються у присадибному господарстві. Багата палітра кольорів дозволяє замовити ЗІЗ рук потрібного тону.
 2. Рукавички Х Б з ПВХ обливом розраховані на використання в складних умовах. Обливні вироби не пропускають вологу, захищають шкіру від порізів, перешкоджають переохолодженню рук. Подвійний облив незначно підвищує вартість продукції і суттєво збільшує ступінь захищеності рук.
 3. Рукавиці з поліестеру з латексним покриттям запобігають вислизанню утримуваних предметів з рук. Стійкість латексу до розривів максимальна. Прогумовані будівельні – знаходть застосування при монтажі конструкцій, вантажно-розвантажувальних роботах, користуванні ручним інструментом.
 4. Рукавиці з полімерним покриттям з нітрилу бензомаслостійкі. Рекомендуються до використання при взаємодії з ПММ (паливно-мастильні матеріали). Моделі з надолонником з поліуретану потрібні при веденні слюсарних робіт.

Взаємозамінність засобів індивідуального захисту рук не 100%. Людині, що веде різнорідну діяльність, краще мати кілька пар захисних рукавичок для виконання різних трудових операцій. Комплектація рукавичного «арсеналу» вимагає мінімальних фінансових витрат і дає максимум зручностей.

рукавиці бавовняні

Рукавички бавовняні: особливості

Виробники випускають Х / Б рукавички, що розрізняються за щільностю в'язання і товщиною трикотажного полотна. Клас в'язання трикотажного полотна визначається пристроєм технологічного обладнання.

Дюйм (2,54 см) в'язальної панелі може містити 7, 10, 13 голок. Відповідно розрізняють класи в'язання як 7-й, 10-й, 13-й. Тринадцятий клас в'язання дає вдвічі більше щільний трикотаж, ніж сьомий.

7-й клас:

Найбільш тонкі моделі. Розраховані на умови температурного комфорту.

13-й клас:

Щільна в'язка. Придатна для роботи з розігрітими або охолодженими матеріалами.

Номер класності вказано на сторінці товару.

У зимовий час допускається носіння спеціалізованих ЗІЗ для рук поверх тонких трикотажних рукавичок без напилення, обливу.

Будь-якому багатопрофільному підприємству, гаражу, майстерні, домашньому господарству корисно мати набір рукавичних виробів різного призначення. Розмірний ряд слід формувати з урахуванням фізичних особливостей персоналу. Надмірно розтягнутий трикотаж втрачає стійкість до пошкоджень, гірше захищає шкіру рук, сприяє передчасному зносу спеціального напилення.

Закупівля захисних рукавичок оптом зменшує витрати на оснащення співробітників засобами індивідуального захисту, робить роботу комфортною, знижує втрати трудового часу, підвищує продуктивність праці.

Захищати руки ефективно і дешево – ось головне призначення трикотажних рукавичок ЗІЗ! Продукція, відібрана експертами «Стройплощадки», в найбільшою мірою відповідає вимогам наукової організації праці. Міцні, стійкі, ергономічні рукавиці готові працювати на вас без перерв і вихідних!

рукавички трикотажні