0
0
0

Рукавички маслобензостійкі (МБС)

Показано з 1 по 36 із 36 (1 сторінок)
Рукавички маслобензостійкі (МБС)

Рукавички з нітриловим покриттям як засіб індивідуального захисту

Робочі рукавиці з нітриловим покриттям – це необхідні засоби індивідуального захисту в будь-якій сфері промисловості. Їх використовують на підприємствах, де робота пов'язана з агресивними рідинами, отруйними хімікатами, мастилами, паливом різних видів і там, де потрібен якісний, надійний захист рук. Такі рукавиці використовують в умовах, де необхідний довгостроковий захист для рук при стираючих і механічних навантаженнях. На деяких підприємствах такі прогумовані робочі рукавиці ПВХ є необхідною і обов'язковою екіпіровкою, що допомагає уникнути небезпеки і зберегти здоров'я співробітників. Такий спецодяг схожий на другу додаткову шкіру і надійно захищає руки від впливу небезпечних чинників будь-якого шкідливого виробництва. Бездоганний і професійний захист рук з'явився, завдяки американському винахіднику Нілу Тіллотсон. Він винайшов у середині 1960 років рукавички для роботи з латексу та нітрилу. У 1997 році запатентував їх. І зараз, в даний час таким цінним, потрібним і корисним винаходом, користується весь світ.

Сфера застосування:

 • на СТО;
 • на бензозаправках;
 • на автомийках;
 • підприємствах для переробки нафти;
 • в металургійній промисловості;
 • на лакофарбових заводах;
 • хіміко-технологічних виробництвах;
 • в харчовій промисловості;
 • на будівельних майданчиках;
 • в лабораторіях;
 • дослідних інститутах;
 • та інших промислових і подібних підприємствах.

Головне цільове призначення даного виробу в тому, що він володіє прекрасними захисними властивостями. Тому такі робочі маслостійкі рукавички можуть бути необхідним предметом домашнього ужитку і використовуватися в побуті:

 1. Для ремонту сантехнічних приладів.
 2. Для ремонту в квартирі, будинку, під'їзді.
 3. Для установки зовнішніх антен.
 4. Для роботи з різними маслами і жирами.
 5. Для роботи в гаражі.
 6. Для миття машини.
 7. Для ремонту побутових приладів.
 8. Для роботи з будь-якими промасленими і забрудненими деталями.
 9. Для садово-городніх робіт з отруйними хімікатами, добривами та іншими рідинами.

рукавички з нітриловим покриттям

Де застосовуються рукавички МБС?

Рукавички маслобензостійкі (скорочено їх називають МБС або БМС) для роботи з рідинами і мастилами рекомендується використовувати для захисту рук у всіх промислових сферах, а також в побуті, де існують масляні забруднення. Такі захисні рукавиці виготовляються за технологією занурення вже готової бавовняної основи в рідкий нітриловий полімер. Вони ідеально підходять для виконання різних грубих робіт, як в приміщенні, так і на вулиці при будь-якій погоді і температурі повітря.

Рукавички робочі відносяться до засобів індивідуального захисту рук (ЗІЗ).

Герметичні маслобензостійкі рукавиці мають високу міцність, підвищену зносостійкість, практичні, зручні і довговічні. Відрізняються м'якістю ПВХ покриття, що допомагає безперешкодно згинати й розгинати руку під час їх застосування. У той же час вони зберігають механічну пам'ять, що допомагає утримувати форму і знімає напругу і втому руки. Таке нітрилове покриття протистоїть ковзанню. Перчатки МБС рекомендовані для тривалого, багаторазового використання.

Є різні модифікації рукавичок: з манжетом «резинка» і манжетом «крага», з повним і неповним обливом, з прогумованою долонею.

Рукавиці з повним обливом повністю покриті нітрилом, крім невеликої частини манжети. Неповний облив передбачає часткове покриття рукавиці.

Всі моделі призначені для повноцінного захисту рук і здоров'я споживача.

Призначення рукавичок МБС:

 • при інтенсивних механічних навантаженнях;
 • для обслуговування техніки;
 • для роботи з ПММ (паливно-мастильні матеріали);
 • для ремонтних робіт;
 • для роботи з сильно промасленими деталями;
 • для фарбування авто;
 • для автомеханіків;
 • для ремонту двигуна;
 • для перенесення брудних конструкцій;
 • для монтажу;
 • для роботи з грубими поверхнями;
 • для вантажних, розвантажувальних робіт;
 • для виконання робіт у вологому середовищі;
 • для проведення сантехнічних робіт.

Такий засіб захисту було створено для однієї мети – захист рук споживача від будь-яких агресивних речовин: бензину, мазуту, масла, гасу, солідолу та інших технічних рідин і хімікатів. Тому що, перш за все, згідно зі статистикою, найбільша кількість травм припадає саме на травми кистей рук.

Ці вироби виготовляють з нітрилу – штучного, синтетично отриманого каучуку, який є заміною натуральному каучуку і володіє хорошими маслобензостійкими якостями.

рукавички маслобензостійкі

Рукавички бензостійкі – в чому їх переваги?

Головна перевага нітрилових рукавиць – це стовідсотковий захист рук.

Така особливість нітрилу робить його серйозним конкурентом перед іншими видами робочих рукавиць. Бензостійкі рукавички досить товсті і в кілька разів міцніше латексних і брезентових виробів.

Не менш важливою властивістю виробу є повна гіпоалергенність щільної бавовняної основи. Необхідно дотримуватися інструкції виробника: не носити рукавички з нітриловим напиленням більше двох годин поспіль.

Синтетичні рукавиці покриті нітрилом – це досить надійний захист від будь-якого впливу агресивних і отруйних хімікатів. Подвійне покриття з нітрилу дозволяє забезпечити високу маслостійкість.

При роботі з небезпечною побутовою або промисловою хімією, нітрилові рукавички просто незамінні і необхідні. А нітрил – особливо міцний матеріал серед аналогів продукції, добре стійкий до порізів, стирання, проколів та інших механічних пошкоджень, так як має підвищену міцність. Текстурована поверхня даного пристрою допоможе зробити комфортний, надійний і щільний захват рукою.

Рукавички нітрилові МБС поділяються на дві категорії:

 • з повним нітриловим покриттям;
 • з неповним нітриловим покриттям.

Повне нітрилове покриття покриває рукавицю з усіх боків. Неповне нітрилове покриття покриває рукавицю на ¾ поверхні виробу. Непокритою залишається лише трикотажна манжета і частина тильної поверхні.

Повний облив виробу нітрилом повністю захищає кисть руки від проникнення вологи і хімікатів. Вони стійкі до кислот, лугів, мастил та бензину. Вся їхня поверхня покрита нітриловим напиленням. Манжета буває або м'яка трикотажна, яка облягає руку, або тверда широка крага, яка призначена для вільного входу руки в рукавичку.

А неповний облив забезпечує додатковий повітрообмін для шкіри.

Їх застосовують, коли працюють зі слизькими предметами, які потрібно утримувати рукою. Також при роботах з вологими і сухими поверхнями. Вони не допускають потіння рук.

При роботі зі склом дані рукавиці не підходять. Тут краще використовувати спеціальні рукавиці для скляра. Оскільки вони з поліуретановим покриттям.

Нерідко в повсякденному житті рукавиці з таким захисним напиленням мають назву «обливні рукавички».

Нітрилові рукавички з твердим манжетом крага можуть бути зручні для роботи з їдкими речовинами, маслами, хімікатами, рідинами, з нафтопродуктами. Іноді їх так і називають «прогумовані рукавички для нафти». Вони незамінні при роботах, де необхідно часто знімати і знову одягати робочі рукавички.

Рукавиці з нітриловим напиленням стійкі до:

 • сирої нафти;
 • бензинів;
 • мастил;
 • гасу;
 • дизелю;
 • спиртових розчинів.

У них не можна працювати з:

 • концентрованими кислотами;
 • ацетоном.

рукавички мбс

Рукавички маслобензостійкі нітрилові

З чого вони виготовляються?

Основою для таких рукавиць є натуральна бавовняна сировина. Існує кілька видів бавовняної внутрішньої основи. Наприклад, трикотажні безшовні рукавиці, зв'язані на спеціальних верстатах. Така технологія без єдиного шва підвищує міцність готового виробу, а резинка-манжета зручно утримує рукавицю на руці. Довжина рукавиці близько 35 см, що дозволяє надійно захистити руку навіть вище кисті від попадання рідини всередину.

Є рукавиці з внутрішньою фланелевою основою, яку попередньо розкроюють, а потім зшивають. Така м'яка на дотик тканина приємна до тіла і не викликає дискомфорт при тривалій роботі в рукавичках.

Бавовняна основа нітрилових професійних рукавиць повністю гіпоалергенна, дає шкірі дихати і відчувати приємний комфорт. Також вона володіє теплозахисними властивостями, що є важливим чинником для роботи у зовнішньому середовищі при низьких температурах.

Нітрил, яким потім покривають основу з бавовни, виготовляється зі штучного каучуку, а той, у свою чергу, є продуктом переробки відходів нафтовиробництва. До складу напилення додають препарати з антибактеріальною і антигрибковою дією.

Полівінілхлорид або ПВХ-покриття наноситься на бавовняну поверхню виробу в кілька шарів. Він утворює м'який нітриловий захисний шар, який не тільки чудово оберігає шкіру рук, але і забезпечує надійний контакт при роботі з гладкими або слизькими поверхнями.

Цей матеріал показує відмінну стійкість до порізів, розривів, не стирається, не заламується, не втрачає своїх властивостей навіть при різких перепадах температури. Витримує температурний діапазон від -40°С до 130°С.

Також цей полімер досить стійкий до будь-яких механічних і хімічних впливів.

Нітрил має високий рівень еластичності та підвищеної розтяжності. Тому такі рукавиці прекрасно тягнуться і мають властивість знову і знову повертатися до своєї первісної форми після необхідного розтягування.

Такі рукавиці МБС з покриттям відрізняються високою якістю матеріалу, з якого вони виготовлені, відповідають вимогам і стандартам ДЕСТ України.

Правильний вибір захисних рукавиць – це запорука безпеки на виробництві та успішно виконаної роботи в умовах, де потрібно зберегти здоров'я і чисті руки.

Наш інтернет-магазин пропонує купити різні моделі і види нітрилових маслобензостійких рукавичок. В асортименті є покриття синього, чорного, жовтого, оранжевого кольорів. Їх здалеку видно і це допомагає швидко знайти їх під час роботи.

Наші менеджери підкажуть і підберуть оптимальний варіант, різновид і розмір виробу. Низька конкурентна ціна і швидка доставка товару оптом і в роздріб в найкоротші терміни в будь-який регіон України.

Кожна модель рукавиць на сайті має фото, докладний опис із зазначенням своїх характеристик.

Ви завжди можете купити будь-яку обрану модель на сайті або зателефонувати менеджеру для уточнення будь-якої інформації, що цікавить. І наші категорійні менеджери допоможуть зробити правильний вибір і заощадити ваш час і гроші.

рукавички маслостійкі

Рукавички маслобензостійкі (МБС), ціна в інтернет магазині

Площа обливу Назва товару Ціна
неповний облив Рукавички нітрилові Beybi Рn7, поліефірні, сітчастий манжет, біло-жовті, розмір 10 20.16 грн.
неповний облив Рукавички з нітриловим покриттям Doloni 4594, фіолетові, розмір 8 35.00 грн.
неповний облив Рукавички з нітриловим покриттям Doloni 4591, рожеві, розмір 7 35.00 грн.
неповний облив Рукавички нітрилові Beybi Kn350, в'язаний манжет, біло-жовті, розмір 9 25.92 грн.
неповний облив Рукавички Doloni 4521, бензомаслостійкі, чорні, розмір 8 27.36 грн.
повний облив Рукавички нітрилові Beybi Kn2+, в'язаний манжет, біло-жовті, розмір 9 29.60 грн.
повний облив Рукавички нітрилові Beybi Kn2+, в'язаний манжет, біло-жовті, розмір 10 29.60 грн.
неповний облив Рукавички нітрилові Doloni 4564, бензомаслостійкі, розмір 10 49.00 грн.
неповний облив Рукавички ПВХ Doloni 4583, для спеціальних умов, чорні, розмір 10 37.57 грн.