0
0
0

Рекуператори (провітрювачі)

Код товару: 15933803
1
1 800.00 грн.
Купити
Показано з 1 по 51 із 93 (2 сторінок)
Рекуператори (провітрювачі)

Купити провітрювачі для пластикових вікон

У яких випадках потрібно купити віконний провітрювач ? В першу чергу провітрювач необхідний, якщо в квартирі або будинку стоять склопакети без припливних клапанів, ви відчуваєте брак повітря, необхідність частого провітрювання. Провітрювачі бувають найрізноманітніші, але при їх виборі варто враховувати спосіб розміщення, розрізняє їх і ціна. За своєю суттю цей прилад являє собою трубу, що зв'язує квартиру і вулицю, при цьому свіже повітря йде природним чином, без нагнітання. Провітрювачі на вікнах , а це вже відзначають відгуки , слід правильно розташовувати, адже вони не нагрівають вхідне повітря, що може викликати дискомфорт. Якщо у вас немає цього аксесуара вбудованого в вікна, рекомендуємо провітрювачі для пластикових вікон купити , а потім встановити. Провітрювачі для пластикових вікон - приваблюють багатьох користувачів, проте варто пам'ятати, що їх ціна різниться, а в деяких випадках вони не дуже підходять для іспольованія, тоді краще рішення рекуператор.

Ціна на рекуператори для дому

Рекуператори - пристрої що дозволяють організувати провітрювання приміщення, якщо відсутня можливість змонтувати централізовану систему. Рекуператори повітря можна також зустріти під іншими назвами, такими як провітрювач, брізер, хоча з технічної точки зору все прилади мають певні характерні риси. Рекуператори забезпечують приплив або витяжку повітряної суміші з прогріванням її в фазу припливу за рахунок збільшення температури теплообмінника виходять із приміщення повітрям, в Україні ця функція дозволить заощадити. Рекуператори повітря для дому обійдеться дуже недорого, навіть якщо ми доставимо його до міста Львів , його ціна значно нижче, ніж ви припускаєте. Підбираючи рекуператори повітря обов'язково пам'ятайте, важливо не тільки порівняти ціни , а й визначити розу вітрів будівлі, визначити необхідний приплив. 

Провітрювачі на вікнах (відгуки)

Слід зазначити, що ефективність приладу залежить від температури зовнішнього середовища як надлишково високої, так і низької, рекуператор для будинку не замінює кондиціонер. Через порушення припливу повітря за рахунок герметизації його пластиковими вікнами, що зменшують небажаний теплообмін, що знижують рівень шуму з вулиці, рекуператори повітря для будинку беруть на себе вентиляцію, при цьому також ізолюючи від шуму. Рекуператор досить простий прилад, заснований на принципах теплотехніки, ціна його залежить часто від якості і продуманості додаткових елементів: вентилятора, матеріалу теплообмінника, типів фільтрів, систем управління та харчування, Україна в даний момент виробляє масу різноманітних варіацій. 

Рекуператор повітря забезпечується якісними вентиляторами, зазвичай ціна на останні в серії моделі завжди вище, так як в них використані всі можливі нововведення. Хочете зменшити шум з вулиці і не позбавляти себе свіжого повітря, рекуператор купити можна недорого. Коли найкраще встановлювати рекуператори для будинку, фахівці рекомендують робити це в теплу пору року, хоча ціна в цей момент трохи вище, однак саме в цей період чергування провітрювання і кондиціонування збільшує витрати на електрику.