0
0
0

Пісуари

Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)
Пісуари

Купити пісуар

Пісуар (уринал) - зручний пристрій, що представляє собою унітаз для чоловіків тільки для справляння малої нужди. Варто зазначити, що предмет з подібними функціями з'явився ще в Стародавньому Китаї, найбільший розвиток отримав в Європі і США. Він ставиться до громадських чоловічі туалети, а також купують і замовляють в туалети барів, ресторанів, кафе, нічних клубів, стадіонів і спортивних установ. Особливо рекомендуємо задуматися над тим, щоб купити пісуар власників дитячих розвиваючих клубів і секцій, куди ходить багато хлопчиків, ціни виправдають себе дуже швидко, а настінні моделі можна повісити на будь-який рівень, розділивши їх спеціальними секціями. Подібні речі прищеплюють культуру поведінки в громадських місцях дітям.

Широкий асортимент пісуарів

В Україні пісуари, як і біде поки не набули великого поширення, вважається що ставити його і окремо унітаз занадто дорого за ціною. Однак ціна самого простого сантехнічного вироби такого роду приблизно дорівнює триста-чотириста гривням. Найчастіше їх можна побачити тільки в великих містах: Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Львові, Ялті. Залежно від задумки дизайнера, від того, з чого зроблені стіни, як підведені каналізація і водопостачання, пісуари діляться на: підлогові і настінні. Крім цього можна купити (замовити) вироби з ручним (кнопкові, з важелем) або автоматичним змивом. За відгуками, в громадських місцях найкраще встановлювати зразки з інсталяціями, що мають автоматичний інфрачервоний сенсорний змив. Підведення води може здійснюватися як знизу, так і зверху. Звичайно, ціна на автоматичний змив вище, ніж на механічний, проте економія води і безперебійна робота, якщо вивчити відгуки, швидко окупають витрати.

Ціни на пісуари

Купити або замовити такий аксесуар для будинку можна тоді, коли в родині багато чоловіків, це зручне і гігієнічне пристрій може бути виконано з санфарфора або санфаянса. Відгуки відзначають значну економію води, так як не потрібно зливати цілий бачок води в унітаз, його зручно тримати в чистоті. Для громадських туалетів часто купують металеві та пластикові пісуари (урінали), хоча їх ціна трохи вище, вони більш довговічні. Крім цього можна зустріти моделі не тільки білого кольору, але і чорні, бордові, темно-сині і зелені варіанти.