0
0
0

Герметик

піни та герметики
Лідер продажу
Герметик

Купити недорогий герметик в інтернет магазині

Герметики набули неабиякої популярності завдяки своїм універсальним якостям. З їх допомогою можна позбутися від різних щілин і досягти чудовою звукоізоляції. Для цього потрібно вибрати відповідний герметик, який буде ідеально відповідати умовам і особливостям його застосування. Для виробництва герметика використовуються найрізноманітніші компоненти, в залежності від яких змінюються і властивості складу.

Види герметиків і їх особливості

Вибираючи герметик для ванни, слід робити ставку на вологостійкі склади. Популярні акрилові герметики бувають вологостійкими і Неводостійка. Перші демонструють високу адгезію, яка дозволяє забезпечити монтаж практично на будь-якій поверхні. Крім ванній, водостійкий герметик може застосовуватися в басейні або на кухні.

Неводостійка клей-герметик не володіє запахом, що говорить про його високу екологічну безпеку. У той же час використовувати його краще на поверхні, що не стикається з тепловим розширенням. Такий герметик можна часто побачити при ремонті меблів, віконних рам або роботі з гіпсокартоном.

Якщо ви вирішили залишити замовлення на нашому сайті, то можете бути впевнені, що доставка по всій Україні буде здійснена у встановлені терміни. Ціна будівельних матеріалів на нашому сайті залишається демократичною. Силіконізовані герметики нагадують акрилові аналоги за своїми якостями. У той же час в їх склад входить силікон, завдяки чому вироби набувають більш високу міцність і еластичність. Матеріал стає стійким перед впливом різних температур. Силіконізовані герметики демонструють високу адгезію до деревини, ДСП і скла.

Силіконові герметики відносяться до числа універсальних складів, які однаково хороші при виконанні внутрішніх або зовнішніх робіт. Матеріал демонструє чудову адгезію з більшістю відомих будматеріалів. Силіконові герметики бувають:

  • Однокомпонентними. Тужавіння такого герметика відбувається під дією повітря.
  • Двокомпонентні. Для затвердіння необхідна наявність спеціальних складів, тому вони активно використовуються в промисловій галузі.

Переваги герметика від відомих виробників

Якщо говорити про загальні риси різних герметиків, то можна виділити такі переваги:

  • Еластичність складу. Це властивість дозволяє наносити герметик навіть на рухливі з'єднання.
  • Міцність на розрив.
  • Робочі температури представлені в досить широкому діапазоні.
  • Адгезія відбувається з деревом, металом, бетоном та іншими популярними будівельними матеріалами.
  • Склад легко переносить негативний зовнішній вплив.
  • Високий рівень безпеки для здоров'я.

Особливості використання герметика для побутових потреб

Герметик входить в число тих складів, які повинні бути в арсеналі кожного професійного будівельника і домашнього майстра. Інтернет-магазин Будмайданчик пропонує своїм клієнтам високоякісну продукцію, яка дозволить впоратися з ремонтними та будівельними роботами будь-якої складності. Де найчастіше використовують герметик? Матеріал можна сміливо використовувати для того, щоб встановити плінтуса, дверні та віконні рами, а також перекриття. Герметик дозволяє монтувати підлогове покриття без щілин і стане в нагоді на етапі штукатурення стін. Сфера застосування складу залежить від того, з яким матеріалом у нього досягається найбільша адгезія.

Купити рідкі цвяхи в інтернет-магазині Будмайданчик

Купити герметик в Україні ви можете в будь-який зручний час, залишивши заявку на нашому сайті. Перевага покупки в інтернет-магазині будматеріалів Будмайданчик полягає в великому асортименті продукції, яку ми раді запропонувати своїм клієнтам. Наші менеджери завжди готові допомогти вам прийняти правильне рішення при покупці будівельних матеріалів.