0
0
0

Вологопоглинач Ceresit

змінні таблетки
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Вологопоглинач Ceresit

Церезіт Стоп Волога – надійний знищувач вогкості

Надлишкова вологість в житлі – а так само в службових приміщеннях, гаражі, підвалі, домашній майстерні – серйозна проблема. Будівельники рекомендують вирішувати її за допомогою вентиляції, але що робити, якщо вологість повітря, наприклад, близька до 100%? Як не старатися провітрювати кімнати, а речі в шафах стають затхлими, в затишних кутах поселяється цвіль, краплі води на стінах ванній не просихають годинами.

Для виправлення ситуації використовується побутовий вологопоглинач.

Домашній збирач вологи – нескладний пристрій, що працює цілодобово і не потребує електроенергії. Використовується для видалення водяної пари з повітря. Призначений для будинку. Забезпечує осушення атмосфери:

  • у закритій кімнаті з висотою стелі 2,5 м і площею до 20 м2;
  • у відокремлених місцях (шафах, коморах, відсіках, тумбах);
  • на ділянках інтенсивної конденсації вологи.

Необхідний на кухнях, обладнаних газовими плитами. Водяна пара – один з продуктів згорання природного газу. При тривалій роботі однієї або декількох конфорок вологість мікроклімату на кухні підвищується до рівня, при якому перебування в приміщенні стає для людини некомфортним. Установка вологопоглинаючого приладу на поличці між плитою і раковиною допомагає оздоровити кухонну атмосферу.

Прилад, крім іншого, корисний для вікон, що пітніють у холодну погоду. Розташування осушувача між віконними рамами зменшує повітровологість настільки, що в міжрамному просторі точка роси (температура появи конденсату) значно знижується. Тим самим зменшується ступінь обмерзання скла в морози, теплопровідність повітряного прошарку між внутрішньою і зовнішньою рамами.

Церезит Аеро 360 ефективний не тільки як поглинач вологи, але і як дезодоратор. Він незамінний для квартири з усталеним запахом вогкості і цвілі. Встановлюваний в платтяних і кухонних шафах, він пов'язує ароматичні речовини з матеріалом поглинаючої таблетки, позбавляючи речі від затхлості.

Ceresit Aero 360

Висока ефективність роботи приладу і при його використанні в автомобілі. Короб зі змінною касетою, зазвичай, закріплюють в порожнині під переднім сидінням або ставлять у відповідну місткість на центральній консолі. Рідина, що утворюється в накопичувачі (приймач розчину), слід своєчасно зливати, щоб вона не вихлюпнулася на своєму шляху.

Покупець, який вибрав для осушення повітря, видалення сторонніх запахів вологопоглинач Церезіт, залишається у виграші завжди!

Переваги виробу:

  1. Мобільність.
  2. Безшумність.
  3. Не споживає електроенергії.
  4. Вимагає мінімум уваги.
  5. Після зміни твердого реагенту безперебійно працює протягом кількох тижнів і навіть місяців.
  6. Низька ціна і доступність виробу в інтернет магазині дозволяють з легкістю організувати осушення в жилому приміщенні будь-якої площі.

Щоб купити вологопоглинач Ceresit Стоп Волога недорого, виберіть необхідні вам поглиначі або змінні картриджі, оформите замовлення в режимі онлайн. Доставка по Україні здійснюється поштовими службами.

Вологопоглинач Ceresit

Ceresit Aero 360: установка та безпека

Поглинач вологи Stop Вологість складається з пластикової ємності, верхня частина якої перфорована, а в нижній знаходиться лоток для збору розчину. Таблетка реагенту (ще називається змінний картридж, касета) поміщається у верхній частині пристрою.

Вологе повітря, потрапляючи крізь отвори в короб, контактує з активною речовиною таблетки. До складу реагенту входить хлорид кальцію – активний поглинач запахів і вологи. Результатом взаємодії картриджу масою 450 г і вологого повітря стає утворення насиченого сольового розчину, що стікає в нижній лоток місткістю 450 мл. У міру витрати реагенту маса таблетки зменшується, а обсяг сольового розчину зростає.

Конструкцією пристрою передбачені вільна повітроциркуляція і безперешкодний слив рідини, що утворюється. Для збільшення площі контакту повітря з реагентом поверхня активної таблетки робиться хвилястою. Прозорий пластик корпусу дозволяє контролювати наповнення місткості.

Помітний результат роботи вологопоглинача з'являється через кілька годин після установки виробу. За спостереженнями користувачів, пристрій як мінімум втричі знижує інтенсивність неприємних запахів, помітно полегшує стан алергіків і астматиків. Дезодораційна активність реагенту починає знижуватися після трьох місяців безперервного використання продукції.

Хлорид кальцію належить до неотруйних речовин і використовується в харчовій промисловості. Проте, слід забезпечити недоступність вологопоглинача для дітей і тварин. Сольовий розчин не повинен контактувати з поверхнями, нестійкими до корозії. У разі попадання рідини на органічні матеріали слід негайно промити їх чистою водою.

Щоб уникнути деформації корпусу вологопоглинач встановлюється в місцях, не схильних до нагрівання. Заміну активної таблетки краще проводити в господарських рукавичках.

Стоп Волога