0
0
0

Диск по бетону

Код товару: 15997592
0
64.06 грн.
Купити
Код товару: 15997590
0
31.62 грн.
Купити
Код товару: 15997589
0
25.60 грн.
Купити
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Диск по бетону

Алмазний круг – всепереможна твердість

Основне завдання алмазних кругів – різання неметалевих матеріалів: цегли, каменю, асфальту, бетону, скла, тротуарної плитки. Ними також виконують штроблення і нарізку деформаційних швів. Алмазні диски не бояться арматурних стрижнів, що дозволяє використовувати їх для залізобетону. Широкий асортимент товару дає можливість оптимального вибору будь-яких завдань.

Основні переваги:

  1. Універсальність.
  2. Міцність.
  3. Стійкість до зносу.
  4. Висока продуктивність.
  5. Проста технологія застосування.
  6. Точність різання.
  7. Доступна ціна.

Сфера застосування залежить від обраної технології різання:

  • мокра (для розкрою скла, кераміки, граніту);
  • суха (при роботі з асфальтом, тротуарною плиткою, бетоном та цеглою).

Зазначимо, що процес з безперервною подачею води неможливий при операціях з ручним електроінструментом. Тому він реалізується на стаціонарних верстатах.

Вибір алмазного оснащення нескладний. Якщо вам потрібно купити алмазний круг, зверніть увагу на його зовнішній та посадковий діаметри, швидкість обертання та рекомендований для обробки матеріал. Діаметри 115, 125, 180 та 230 мм користуються найбільшим попитом в Україні. Максимально на ручний електроінструмент можна встановити круг на 320 мм.

Вироби до 230 мм розраховані на посадковий діаметр 22,23 мм. Розмір отвору під шпиндель дисків від 300 мм становить 25,4 мм. Товщина оснащення коливається від 1 до 3.2 мм. Круги малих діаметрів можуть мати різну товщину. У великих виробів вона завжди максимальна.

диск по бетону

Вибираємо диск на болгарку по бетону

Розмір оснащення обмежується діаметром захисного кожуха електроінструменту, оскільки робота без нього категорично заборонена. При виборі, також, звертайте увагу на ріжучу кромку. Для установки на болгарку підходять такі види:

  • турбокромка (на бічній частині є насічки). Завдяки їм із робочої зони швидше відводиться пил, оснащення менше нагрівається. Вона універсальна, застосовується для мокрого та сухого різання практично будь-яких матеріалів та залізобетону);
  • сегментована (оптимальна для бетону, штукатурки, цегли). Під час роботи створює серію швидких ударів, що руйнують матеріал. Нестача сегментної системи – невисока якість шва. Цей недолік зменшується із збільшенням кількості сегментів;
  • турбосегментна (покращений вид сегментованої. Вона менше гріється, відрізняється високою продуктивністю та довговічністю. Застосовується не тільки по каменю, а й по металу).

Ще один вид – суцільна кромка (дає точний і чистий різ, але працює повільніше, ніж інші види). Для ручного інструменту вона не підходить, оскільки призначена для мокрої обробки скла, кераміки та природного каменю.

Перед покупкою товару слід знати:

  • вид та склад матеріалу, що буде оброблятися;
  • передбачувану глибину різання;
  • потужність інструменту.

Максимальні обороти болгарки повинні відповідати рекомендованим диску. Цей параметр вказується на етикетці виробу (обер/хв). Експлуатація з неправильно обраною швидкістю ушкоджує товар та знижує його продуктивність.

Напрямок обертання круга під час встановлення повинен збігатися з напрямком обертання валу інструменту.

Слід врахувати, що область застосування виробів багато в чому визначається способом кріплення ріжучих сегментів та абразивних частинок:

  • лазерне зварювання дозволяє розкроювати ЗБВ, мармур та граніт без зволоження;
  • фіксація срібним припоєм розрахована виключно на вологе різання бетонного моноліту;
  • термічне напилення підходить для виконання сухої та мокрої обробки твердого штучного та натурального каменю.

купити алмазний круг

Диск для різання бетону. Що ще треба знати?

Ціна – важливий фактор вибору. Зазначимо, що недорого можна замовити в інтернет магазині універсальні круги для невеликих обсягів робіт у побуті. Професійне оснащення має вищу вартість. Найчастіше воно призначена для певного матеріалу, назва якого вказується у маркуванні. Його основні переваги – високий ресурс та міцність.

Важливе значення при виборі продукту мають такі параметри:

  1. Старий чи молодий бетон. Останній відрізняється підвищеною абразивністю. Для нього краще підійде товстий круг. Армовані та старі конструкції краще обробляти виробами середньої товщини.
  2. Структура. Гранітний та базальтовий наповнювачі збільшують твердість матеріалу. Для його сухої обробки рекомендують вироби із міцною лазерною спайкою.
  3. Для високоточного мокрого різання переважно безперервна кромка. Вона не залишає сколів та відрізняється високим ресурсом.

Важливо.

При роботі з бетоном слід дотримуватись рекомендованої тривалості циклу. Його тривалість не має перевищувати двох хвилин. Зробивши паузу для охолодження процес можна продовжити. Якщо не дотримуватись цієї вимоги, то відбудеться перегрів абразивного шару і виріб вийде з ладу.

У процесі обробки не слід застосовувати силу та нахиляти різець убік. Власної ваги електроінструменту цілком достатньо для ефективного заглиблення в матеріал.

При необхідності виконання глибокого шва потрібно зробити попередній прохід на 20% від наміченої глибини. Такий прийом допоможе виключити перевантаження та забезпечить якісний розкрій.

При утворенні диску тріщин чи порушенні геометрії форми процес слід терміново зупинити.

алмазний диск