0
0
0

Поліуретановий герметик

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Поліуретановий герметик

Що клеїть поліуретановий герметик?

Герметики на основі поліуретану популярні при склеюванні дерев'яних, бетонних, металевих, пластикових або цегляних виробів. У процесі використання вони виконують дві функції: герметика та клею. Після того як поліуретан застигне, поверхні надійно склеюються між собою.

 Навіщо використовують поліуретановий герметик?

Поліуретановий герметик застосовується для герметизації швів бетонних підлог, фасадних міжпанельних швів будівель та споруд, герметизації збірних та монолітних залізобетонних та металевих конструкцій, в панельному будівництві, герметизації межи даху та основи будівлі, обробки технічних комунікацій.

Герметик поліуретановий

Чим відрізняється поліуретановий герметик від силіконового?

Важливий нюанс: поліуретанові герметики, на відміну від силіконових, не лопаються при механічному пошкодженні. Силікон - пружна маса, тому легко розтріскується при тиску. А залатати пошкоджений шов не можна, потрібно зчищати старий герметик та наносити новий. Із поліуретаном ця проблема відпадає.

Яку температуру витримує поліуретановий герметик?

Поліуретанові шви вирізняються високою міцністю. Вони стійкі до вібрацій та деформацій та можуть витримати великі навантаження. Широкий температурний діапазон, в якому матеріал зберігає свої характеристики, дозволяє використовувати ізоляційні матеріали на основі поліуретану при температурі -40°С до +150°С.

Скільки коштує поліуретановий герметик?

Поліуретановий герметик купити: ціни від 126 гривень.