0
0
0

Прожектори

Код товару: 15999045
0
855.60 грн.
Купити
Код товару: 15999046
0
123.60 грн.
Купити
Код товару: 15999047
0
1 426.80 грн.
Купити
Код товару: 15999048
0
1 980.00 грн.
Купити
Код товару: 15999049
0
207.60 грн.
Купити
Код товару: 15999050
0
297.60 грн.
Купити
Код товару: 15999051
0
402.00 грн.
Купити
Показано з 1 по 51 із 119 (3 сторінок)
Прожектори

Купити прожектор

Прожектори - освітлювальний прилад, який найчастіше купують для потужної підсвічування якої-небудь ділянки покриття. За відгуками, даний вид освітлення на даний момент найчастіше використовується на спортивних спорудах, наприклад, стадіонах, і в сфері реклами. Купуючи або замовляючи такий освітлювальний прилад, перш за все, потрібно визначитися з середовищем експлуатації, розмірами і потужністю. Ціна найчастіше залежить від розмірів і потужності.

Спрямований світло прожектора часто використовується в сценічному обладнанні для виступів, концертів, шоу, атракціонів. Їх можна купити або замовити для створення певних світлових ефектів, тут підійдуть діодні прожектори . Відгуки відзначають, зростаючий інтерес до прожекторам з боку власників приватних будинків, автомобільних стоянок і навіть жителів бажають висвітлити свій під'їзд, вони все частіше вибирають економічні прожектори заливного світла . Такі освітлювальні прилади мають невелику ціну, але досить ефективні.

Широкий асортимент прожекторів

В Україні, де і влітку і взимку ночі досить темні, багато міст розташовані поруч з річками і морями, бувають сильні тумани, використання таких спрямованих освітлювальних приладів вкрай необхідно. Доведено, що освітлені місця відлякують охочих вчинити злочин, крім цього освітлення - це комфорт. І якщо в таких містах як Київ і Харків прожектори лед частіше використовують як елемент реклами, або освітлення вузької спеціалізації, то в Одесі їх купують для найрізноманітніших потреб. Світлодіодні прожектори менш вимогливі, до того ж в цілому, якщо враховувати лампу звичайних обходяться дешевше, ціна їх пов'язана з характеристиками світлового променя. На прожектори ціна залежить від дальності і розсіювання світлового пучка, а також від його захисту від різних факторів: води, пилу, вітру.

Відгуки відзначають різницю конструкцій, яскравості, колірної температури. Купити або замовити будь-який обраний освітлювальний прилад можна в інтернет магазині. Часто ціна залежить від виду лампочки, все частіше використовується економічне і невибаглива світлодіодне освітлення. Крім цього на ціну впливає тип захисту і ущільнення. З'явилася необхідність висвітлити що-небудь, наприклад, двір або автостоянку, оціните наші пропозиції - світлодіодні прожектори .

Застосування прожекторів

Купити такий освітлювальний прилад можна і для внутрішніх приміщень, направлене світло часто використовують дизайнери в приміщеннях з відкритим плануванням і високими стелями, такі світильники можуть створювати різноманітні відтінки кольорів, що важливо в дизайні інтер'єрів, при цьому можуть бути дуже компактними. Вони часто використовуються для різних презентацій, для оформлення нічних клубів, барів і дискотек.

Таке освітлення дозволяє здійснити монтаж поза зоною досяжності вандалів, а широкий пучок при великій відстані від поверхні м'яко висвітлює великі простори з великої висоти. Такий тип освітлення важливий як для великих міст, так і для невеликих населених пунктів.