0
0
0

Захисний щиток для обличчя

Захисний щиток для обличчя

Захисний екран для обличчя – обов'язкова приналежність працівника

Захисні екрани для обличчя використовуються в різних сферах трудової і громадської діяльності. Виконана з полікарбонату захисна маска екран для обличчя – стандартна програма індивідуального захисту (ЗІЗ). Законами України передбачається застосування масок для обличчя та очей у багатьох галузях промисловості і охорони здоров'я.

Призначення лицьового щитка – захист обличчя і очей від:

 • осколків оброблюваного матеріалу;
 • бризок агресивних рідин;
 • крапель біологічно активних сполук.

Залежно від необхідних параметрів міцності і проникності, вироби різняться конструкцією і матеріалом.

Різноманітність моделей ЗІЗ дозволяє комплектувати екіпіровку працівників різних напрямків.

Сфери застосування:

 • лісообробна промисловість;
 • будівництво;
 • металургія;
 • інфекційна медицина.

В умовах епідемічного поширення захворювань захисний екран на обличчя стає обов'язковою приналежністю персоналу сервісних та торгівельних підприємств.

Переваги використання знімних екранів:

 1. Якісно виконаний щиток захисний лицьовий оберігає поверхню шкіри, слизові оболонки і очі від контакту з фрагментами, бризками, що швидко летять. Не зменшуючи поля зору і не ускладнюючи дихання.
 2. Характеристики міцності щитків забезпечують додаткову охорону людини від травм при руйнуванні інструменту, що обертається, зіткненні з великими осколками матеріалу, що оброблюється.
 3. М'яке кріплення пристрою до голови не дозволяє користувачеві вдаритися при випадковому контакті з конструкціями.
 4. Повністю прозора або забезпечена світлофільтром екран маска захисна не спотворює картини, що потрібно бачити і спостерігати. Відмінні оптичні властивості мінеральних і органічних світлопропускаючих матеріалів запобігають розвитку втоми очей.
 5. Спеціальне покриття вберігає якісний щиток на обличчя з прозорого матеріалу від появи подряпин. Завдяки використанню твердого напилення мінімізується абразивну дію твердих частинок, металевої і деревної стружки.
 6. Продумана технологія кріплення до наголовників або каски забезпечує щільне прилягання з можливістю регулювання розташування аксесуару. При цьому вентиляція простору під щитком залишається незмінною.

Високі ергономічні характеристики виробу забезпечують зручність користування протягом тривалої робочої зміни. Легкість переміщення поворотної дужки допомагає без зусиль змінювати положення екрану. За сумою захисних властивостей багаторазовий прозорий екран на обличчя у рази перевершує подібні пристосування.

захисний екран для обличчя

Захисний щиток для обличчя: матеріал визначає застосування

Забезпечення безпеки для здоров'я – головна функція будь-якого захисного засобу. Металева або пластикова сітка, прозорий полімер або скло ефективні в різних умовах використання.

Екран стоматологічний – твердий і міцний, непроникний для бризок і стійкий до ударів. Медичний лицьовий екран може мати меншу товщину. Його призначення – захист від вірусів, бактерій та інших інфекційних агентів.

Прозорі екрани промислового застосування виготовляються з ударостійких матеріалів. Вироби здатні захищати не тільки від механічного впливу, а й від інтенсивних електромагнітних випромінювань, електродугових спалахів, крапель розпеченого шлаку, розплавів, кислот, лугу. Рівень захисту нормується державними і галузевими стандартами, технічними умовами.

Захисна маска для тримеру незамінна при стрижці газонів. Сітчастий екран легкий, повітропроникний і достатньою мірою прозорий. Він допомагає косити траву без небезпеки поранення обличчя або очей гострими обрізками рослин і камінчиками, що піднімаються з ґрунту.

Щиток захисний сітка не покривається конденсатом і може з успіхом використовуватися для болгарки, для бензопили, для роботи в умовах, що не вимагають загородження від крапель, що розлітаються.

Цінова доступність певних товарів з сітки дозволяє без зайвих фінансових витрат забезпечити захисними засобами бригаду фахівців.

Щиток захисний з сіткою підходить не тільки для газонокосильщика, але і для лісового працівника при розпилюванні деревини. При бурінні отворів у камені може знадобитися комплексний захист – в цьому випадку сітчастий екран доповнюється респіратором.

В інтернет магазині Stroyploshadka.ua можна купити щиток захисний лицьовий недорого оптом і в роздріб. Доступна доставка по Україні. До вибору замовника пропонується широкий асортимент ЗІЗ, що використовуються в роботі і в побуті. Низька ціна, висока надійність, відмінну якість – ось головні характеристики реалізованої нами продукції.

Все, що ми пропонуємо придбати і використовувати ЗІЗ успішно і довго!

захисний щиток для обличчя