0
0
0

Біде

Показано з 1 по 37 із 37 (1 сторінок)
Біде

Біде

Біде, а поруч унітаз, - така пара часто зустрічається на фото, покупці вибирають її як комплект. Але що таке біде, далеко не всі це знають, а фото не дають належного роз'яснення. Все випливає з того як користуватися біде, в цьому і є загадка його призначення - його завдання гігієна певних ділянок вашого тіла. Ті, хто вже знають, для чого біде потрібно, розуміють всі зручності, поволі звертають увагу на те, укомплектована чи туалетна кімната цієї сантехнікою.

Далі покупці стикаються з дилемою: купити окремо стоїть біде, унітаз з біде або кришкою-біде, або встановити гігієнічний душ. Майже кожен другий купить біде , справа тут в тому, що цілісний предмет сантехніки рідше виходить з ладу, з ним майже не буває протікання. Максимум, що вам необхідно буде зробити, підібрати правильний, надійний змішувач біде .

 Якщо купити унітаз плюс біде з однієї колекції, то можна вигадати в плані ціни , вони часто підпадають під знижки комплектом. Пам'ятайте, біде зазвичай коштує трохи дешевше, ціна все ж прив'язана до вартості бренду, а також конкретного каталогу. Даний предмет сантехніки вимагає правильної установки, вільного місця по обох краях, причому робіть запас. Біде, в будь-якому його вигляді, - предмет для комфорту, який складно недооцінити.