0
0
0

Поліуретанові рукавички

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Поліуретанові рукавички

Рукавички з поліуретановим покриттям

У будь-яких роботах індивідуальний захист є важливим елементом техніки безпеки. Робочі рукавички допомагають уникнути травматизму, уберегти руки від забруднень. Вироби шиються різних розмірів і міцності, в залежності від виконуваних дій. Надійно оберігають шкірний покрив і кисті рук. Використовуються на виробництвах і для домашніх робіт.

Для захисту рук від механічних пошкоджень, подряпин, виробничих травм застосовують рукавички з поліуретановим покриттям (ПУ). Безшовна в'язана основа забезпечує високу чутливість пальців. ЗІЗ (засоби індивідуального захисту) міцні і стійкі до стирання. Застосовуються для сухих робіт з абразивними навантаженнями.

рукавички з поліуретановим покриттям

Сфери застосування:

 • на будівельних майданчиках;
 • оздоблювальні, лакофарбові, монтажні, слюсарні роботи;
 • точні складальні операції;
 • радіоелектроніка, годинна промисловість;
 • автомеханіка, СТО;
 • сільське господарство;
 • фармацевтичне виробництво;
 • сортувальні цехи;
 • виробництво пластмасових виробів;
 • поліграфія;
 • збирання меблів;
 • дорожньо-будівельні комунікації.

Надійна еластична манжета захищає зап'ястя і фіксує виріб. Рукавички з ПУ покриттям щільно прилягають до руки, забезпечують чутливість і гнучкість пальців, рухливість руки. Успішно застосовуються на виробництвах, де високі вимоги до чистоти. Зручні для механічних і складальних операцій. Поліуретановий облив створює відмінну можливість захопити скляні, пластикові, металеві поверхні, тримати інструменти. Перешкоджає вислизанню інструментів з рук. Застосовуються для автоматизованих і ручних робіт.

Переваги:

 1. Не слизькі, м'які.
 2. Щільно облягають зап'ястя руки.
 3. Зручна анатомічна форма.
 4. Відмінне зчеплення.
 5. Забезпечують хороший повітрообмін, руки не потіють.
 6. Висока тактильна чутливість.
 7. Довговічні.
 8. Міцні.
 9. Практичні.

Еластичність створює необхідну гнучкість і надійне захоплення. Трикотажні рукавички з поліуретановим покриттям пропускають рідини, тому підійдуть для сухих робіт. Використовуються в автомобільній промисловості. Крім цього, багато водіїв возять рукавички з собою в машині, щоб в разі поломки можна було полагодити авто, при цьому не забруднити й не травмувати руки.

поліуретанові рукавиці

Рукавички нейлон поліуретан

Для рукавиць з ПУ обливом в якості основи часто використовують нейлон. Речовина виготовляється з вугілля, повітря і води. Нитки виходять тонкі і міцні.

Якості нейлонового матеріалу:

 1. Рукавиці нейлонові з поліуретановим покриттям добре сидять на руці, що підходить для тонкої роботи. Успішно використовуються при складанні електронних елементів, налагодженні електронної апаратури.
 2. Матерія не залишає слідів на поверхні деталей при виконанні тонких операцій, створюючи при цьому високі тактильні відчуття.
 3. Тильна і долонна сторони екіпіровки добре вентилюються.
 4. Анатомічна форма знижує втому рук і дозволяє точно маніпулювати дрібними предметами.
 5. За EN 388, при показнику зносостійкості від 1 до 4 – у багатьох виробів 3 і 4, що забезпечує міцність виробу на розрив.
 6. Захищають шкіру рук від подразнень і алергії.
 7. Краї швів міцні і приємні на дотик.
 8. Nylon дозволяє робити вироби яскравого дизайну.

При виборі ЗІЗ важливо звернути увагу, щоб підходив розмір спецодягу. Рукавички з захисним покриттям не повинні здавлювати руку. Перед початком використання продукту – важливо оглянути кожну рукавицю. Для безпеки важлива цілісність виробу. При наявності проколів, порізів – для якісного захисту краще замінити рукавиці.

Підприємства купують продукцію оптом, для приватних і побутових робіт – беруть від однієї пари.

В інтернет магазині Стройплощадка можна вибрати і купити рукавички з поліуретановим покриттям недорого. Оформити замовлення можна на сайті або зателефонувавши до контакт-центру. При необхідності менеджер проконсультує, підкаже з приводу розміру рукавиць, призначення, зносостійкості, виду захисту. Доступна ціна та якість приємно порадують. Доставка здійснюється вантажоперевізником по Україні.

рукавички з ПУ покриттям

Поліуретанові рукавички, ціна в інтернет магазині

Площа обливу Назва товару Ціна
неповний облив Рукавички поліуретанові Doloni 4560, в'язаний манжет, біло-рожеві, розмір 8 35.00 грн.
неповний облив Рукавички поліуретанові Doloni 4561, в'язаний манжет, біло-сині, розмір 8 35.00 грн.