0
0
0

Подовжувачі

Показано з 1 по 51 із 92 (2 сторінок)
Подовжувачі

Купити подовжувач

Потрібно підключити прилад в мережу, але стаціонарна розетка занадто далеко, або провід приладу занадто короткий? В першу чергу, відгуки рекомендують визначитися з тим, що за прилад, на який час планується підключати в подовжувач, а потім, чи буде зручно і безпечно користуватися такою сполукою. Багато з нас все ще орієнтуються в таких питаннях на ціну і довжину проводу.

Широкий асортимент подовжувачів

Дуже часто в Україні, та й в інших країнах, подовжувачі використовують за їх прямим призначенням, проте порушуючи правила пожежної безпеки. У Києві, Харкові та Одесі це особливо актуальне питання, так як люди йдуть на роботу рано вранці, а приходять пізно ввечері, при цьому електричні прилади часто залишаються в режимі очікування і включені в мережу.

Відгуки рекомендують купувати (замовляти) подовжувачі електричні для двох видів використання: тимчасове використання при проведенні будь-яких робіт (прибирання, ремонт, будівництво) і для тимчасового короткострокового включення стаціонарних електроприладів. За відгуками, перш ніж купити даний пристрій, варто уточнити не тільки його ціну, але і навантаження яку може нести цей прилад.

Із самої назви випливає, що купити або замовити такий прилад можна для перенесення стаціонарного гнізда розетки до місця користування. Ціна зазвичай залежить від трьох чинників: наявності заземлення, метражу, мережевий фільтр і вимикач.

Ціни на подовжувачі

Вирішили купити або замовити подовжувач визначте мету його використання, якщо це буде комп'ютер або інша подібна техніка краще вибрати мережевий фільтр (пілот), для ремонтних робіт купуйте подовжувач на котушці, для приладів споживають мало потужності (світильників, зарядок телефону) можна вибрати звичайний. Обігрівач, холодильник, пральну машину, електричний чайник, пилосос, телевізор завжди краще підключати в окремі стаціонарні розетки, при цьому кожен прилад в окрему розетку. Ціна даного приладу залежить від багатьох факторів, так, наприклад, вилка повинна бути литий F-образної з посиленням, яке переходить на кабель. Провід повинен бути товстим, це забезпечує достатню перетин електропровідний жили, інакше кабель буде нагріватися, від витрати матеріалу зростає і ціна. Зверніть увагу на маркування сили струму (А, ампер), напруги (В, вольт) і заземлення, так можна розрахувати навантаження, яку витримає прилад. Примірники можуть мати захист від вологи і позначаються IPX4 і IPX5.

Електричні подовжувачі

Подовжувачі - електроприлади, які часто використовуються в побутовій електромережі, з їх допомогою можна помістити споживає електроприлад в будь-якому місці приміщення, що особливо зручно для тимчасового використання. Подовжувач електричний є провід певної довжини, з одного боку якого знаходиться вилка, а з іншого певну кількість розеток. Кількість розеток може бути різним, при цьому вони можуть мати заземлення, а можуть не мати такого. Визначити чи має подовжувач заземлення просто, зазвичай кожна розетка має виступи з металу, зазвичай міді, по краях.

Купити електричний подовжувач - фільтр

Перш ніж купити подовжувач, слід зрозуміти, які конкретно функції буде виконувати цей прилад, а також потужність тих побутових електроприладів, які будуть з'єднані з ним в послідовний ланцюг. Щоб купити електричний подовжувач важливо знати наступні параметри: кількість розеток, необхідну довжину проводу, потужність (максимальний струм навантаження), наявність або відсутність заземлення, а також чи використовується узгодження захисту від різкого стрибка напруги в мережі, небажаних коливань в мережі. Подовжувач, який дозволяє на примітивному рівні захистити прилади від перепадів в мережі, називають мережевий фільтр, однак, такий прилад не є стабілізатором напруги або бесперебойніка. Ціна на подовжувач варіюється в залежності від максимального струму навантаження і довжини, а також від якості збірки.