0
0
0

Стельовий плінтус

Лідер продажу
Лідер продажу
Лідер продажу
Показано з 1 по 51 із 209 (5 сторінок)
Стельовий плінтус

Що таке стельовий плінтус?

Екологічності та простота - один з основних трендів в дизайні інтер'єру на даний момент, крім того все більше починають цінуватися різноманітні архітектурні деталі. Різноманітні хімічні склади будівельних і оздоблювальних сумішей дозволяють проводити ремонт і обробку різними способами. Одним з найбільш часто відзначаються видів декорування всередині приміщення вважається декор стелі. Завдяки різним грунтовкам і штукатурок, фарб і шпалер можна зробити практично будь-яку стелю ідеальним. Та й ціна такого облаштування значно знизилася. Тепер стелю це ще й об'єкт, який безпосередньо пов'язаний з типом освітлення в квартирі. Крім традиційної люстри посередині кімнати можна влаштувати м'яке освітлення, яке ховається за плінтус стельовий .

Широкий асортимент плінтуса для стелі

Цей прийом не такий вже і новий, проте, ті види ламп, які існували до сьогоднішнього моменту, були занадто дорогі, а також мали таку ваду як сильне нагрівання, але альтернативних варіантів не було, доводилося купувати те, що є в наявності. Ця проблема вирішилася і тепер можна купити або замовити необхідний метраж м'якою світлодіодним стрічки. Відгуки відзначають м'яке світло, легкість монтажу і легкість самої стрічки, що важливо для гіпсокартонних конструкцій та ліпного декору, крім того за ціною вони більш доступні.

Фриза, жолобник або карниз - все це варіанти стельових плінтусів, які широко використовуються дизайнерами України та світу, найбільш часто застосовуються вони в містах: в Києві, Одесі, Харкові.

Щоб додати стелі фінішне оздоблення, зробити його привабливим і закрити не надто гарний стик між стіною і стелею сміливо беріть стельовий плінтус. За відгуками такий спосіб найбільш ефективний, тому плінтуси купують досить часто.

Ціни на плінтус для стелі

Щоб почерпнути ідеї застосування такої деталі декору верхній частині стіни, як стельовий плінтус відгуки рекомендують звернути увагу на фото і відео старовинних будинків Франції і Англії, особливо це стосується відтворення класичних інтер'єрів. Ціна плінтуса залежить від того який матеріал використаний для його виготовлення. Деякі природні матеріали трохи дорожче за ціною. Якщо вас лякає ціна дерева і гіпсу, зверніть свою увагу на стельові плінтуси з поліуретану, їх плюсом є довговічність. Щоб купити (замовити) такий плінтус потрібно правильно зробити виміри, щоб при стикуванні в кутах отримати рівне збіг малюнка.

Також плінтуси для стелі повинні поєднуватися зі шторами, особливо з їх системою кріплення, наприклад стельових карнизом. Для відтворення струмуючих штор, можна придбати світильники карнизи, а плінтус для стелі закріпити з відступом. Таким чином, кордон не буде видно. Замовляючи плінтуси, пам'ятайте, що вони повинні поєднуватися з усіма архітектурними деталями, так ви підкреслите індивідуальність і додасте стиль вашому приміщенню.

Купити стельовий плінтус в інтернет магазині

Стельовий плінтус - завершальна деталь, яка не тільки прикрашає стелю і стіну, але і закриває кут, а також іноді утворюються між ними стики і зазори. Планується на стелю - це елітний елемент декору, який в минулому столітті почали застосовувати не тільки в багатих будинках, а й у простих громадян, проте в більш спрощеному вигляді.

Раніше плінтуси робили з гіпсу або з глини, а також з дерева, зараз сучасна хімічна промисловість дозволяє робити гнучкий стельовий плінтус з пінопласту і поліуретану. Стельовий плінтус - прекрасний елемент декору, фото з цим елементів в інтер'єрі завжди високо оцінюються. Планується з пінопласту дає можливість підібрати найрізноманітніші декори, пластичний матеріал добре піддається формуванню при невеликих витратах.

Вирішили купити стельовий плінтус, обов'язково враховуйте його фактуру і розміри, широкий плінтус візуально принижує стелю, закруглений робить кімнату ширше. Ціна на стельовий плінтус залежить в основному від новизни колекції, розмірів плінтуса, тобто загальної витрати матеріалу і технології його формування: екструзія або інжекція. В якому б місті ви не знаходилися, будь-то Київ чи Харків, стельовий плінтус можна замовити в інтернет-магазині, тут і найбільший каталог і адекватні ціни.