0
0
0

Ламінат з фаскою

Показано з 1 по 51 із 581 (12 сторінок)
Ламінат з фаскою

Асортимент підлогових покриттів постійно розширюється. Сучасні покупці можуть вибрати структуру, яка володіє чудовими експлуатаційними якостями і зберігає вигідну вартість. Всі представлені підлогові покриття можуть, як мати фаску, так і продаватися без неї. Скошений край впливає не тільки на сприйняття інтер'єру, так і на експлуатаційні якості самого покриття. Збираючись ламінат з фаскою купити, обов'язково зверніть увагу на якість обробки фаски, яке повинно бути бездоганним.

Основні особливості ламінату з фаскою

У кожного покупця своє уявлення про те, яким має бути підлогове покриття. Вибір на користь ламінату з фаскою дозволяє створити сучасний інтер'єр, що відповідає високим стандартам комфорту. Фаска може відрізнятися різними розмірами, що дозволяє легко підібрати підходящий варіант. Хороший ламінат з фаскою зазвичай має невеликий скошений край, який кращими грязеотталкивающимі властивостями. Також він може мати додатковий захист від рідини, що виключає накопичення вологи навіть при наявності невеликої калюжі на поверхні.

Доглядати за такою підлогою також легко, як і за покриттям без фаски. У громадських місцях рух є більш інтенсивним, тому у фасці може накопичуватися пил, але і прибирання в офісах або адміністративних будівлях відбувається частіше, тому в пазах сміття довго залишатися не буде. Чому ламінат з виїмкою так популярний? Причина полягає в тому, що дане покриття дозволяє компенсувати наявність стиків. Навіть у якісного ламінату з часом замок втрачає свою первісну міцність, що може призводити до появи щілин між планками. Якщо ламінат з фаскою купити в Києві, то про подібну проблему можна забути.

Ламінат з фаскою: перевагу над аналогами

Вибрати підлогове покриття з фаскою варто з наступних причин:

  • Простий монтаж і демонтаж підлогового покриття. Ламінат легко розібрати, просушити і укласти заново без особливих проблем.
  • Проміжки ламінату дозволяють красти всі нерівності чорнової підлоги.
  • Наявність фаски підвищує амортизаційні характеристики статі.

Виїмка дозволяє компенсувати можливі дефекти планок, які отримані в процесі виробництва або укладання. Термін служби ламінату з фаскою зазвичай більше, ніж у традиційного підлогового покриття.

Купити ламінат з фаскою за доступними цінами в інтернет-магазині «Stroyploshadka»

Наш інтернет-магазин готовий запропонувати вашій увазі каталог товарів, який постійно поповнюється новими виробами. У ньому ви легко знайдете саме те покриття, яке стане ідеальним доповненням для інтер'єру. Якщо купити ламінат з фаскою в інтернет-магазині Будмайданчик, то його доставка буде виконана оперативно в будь-який куточок України. Ми віддаємо перевагу індивідуальному підходу у роботі з клієнтами, що полегшує вибір підлогового покриття. Вартість ламінату в інтернет-магазині приємно здивує будь-якого клієнта.