0
0
0

Настільні світильники

Показано з 1 по 51 із 125 (3 сторінок)
Настільні світильники

Купити настільні світильники

Світильники настільні настільки різноманітні, що підібрати можна не тільки за стилем, дизайну, розміру, але навіть за кількістю освітлених точок на робочій поверхні столу. В Україні можна настільні світильники купити і замовити практично для будь-яких потреб і дизайнерських фантазій, зручна доставка навіть по таких містах як Київ, Харків, Одеса, зроблять покупки ще приємніше. А великий вибір і доступні ціни зроблять підбір світильника або лампи приємним заняттям навіть з невеликим бюджетом. Основні види таких ламп: нічники, дитячі, для робочого місця.

Види настільних світильників

Настільні світильники або лампи можуть мати класичний або сучасний вигляд, наприклад, hi tech. За відгуками, покупці часто шукають світильники за методом кріплення: на ніжці, на струбцине, на прищіпки. Потім йде ціна, доступна ціна на сам настільний світильник і на лампочки до нього - вирішальний фактор. Далі йде мобільність, відгуки рекомендують уважно вивчити механізм, завдяки якому лампу можна опустити нижче або висвітлити всю поверхню столу. Для частих змін висоти вибирайте модифікації з «гусячої шиєю», для рідкісних змін - рухливий штатив і обертову голівку. Крім цього, перш ніж купити (замовити) настільну лампу переконайтеся, що провід дістане до передбачуваної розетки, а блок живлення буде триматися, адже часом блок буває важким, а розетка розташована на тильній стороні кришки столу. Звичайно, ціна також має значення, але робоча зона повинна бути добре освітлена. Дорожчі за ціною настільні лампи оснащені диммером, що дозволяє варіювати яскравість приладу.

Найчастіше, як стверджують відгуки, купівлею настільних світильників займаються батьки школярів, студенти, офісні співробітники, ті, хто займаються рукоділлям і люди, часто працюють за комп'ютером. Якщо ви займаєтеся листом, читанням або дрібною роботою, наприклад, вишиванням або бісероплетінням, найкраще купити лампу, висота якої від лампочки до поверхні столу буде не більше 30-40 сантиметрів..

Ціни на настільні світильники

Купуючи і замовляючи лампу, зверніть увагу, що платформа відображає світло, а значить бажано вибрати матову, вона не буде відбивати світло в очі. Лампочка не повинна випирати зовні і стикатися зі стінками всередині, крім цього пам'ятаєте, металевий корпус, швидше за все, буде нагріватися. Лампочка в лампу для школяра: 60 ​​В - лампа розжарювання, 13 В - енергозберігаюча, а відтінок світла бажано вибрати жовтий - він не втомлює очі. Ціна на настільну лампу з галогенною лампою може бути трохи більше, але плюсом є відсутність мерехтіння світла, що також важливо для здоров'я очей. Крім цього в інтернет магазині часто купують лампи у вигляді дитячих іграшок, лампи usb, настільні лампи з лупою або сенсорним управлінням, з магнітом в платформі ніжки.

Інтернет магазин настільних світильників

Який настільний світильник ви шукаєте, який хочете купити? Перш за все, щоб визначитися з вибором настільного світильника слід зрозуміти, куди саме він буде встановлений і які особливості його функцій необхідні вам в місці його розміщення. Інтернет магазин настільних світильників надає найбільший вибір всіх груп приладів освітлення даного типу для дому та офісу, замовити настільні світильники можна з доставкою Харків, Дніпропетровськ і будь-який інший населений пункт України. Настільні світильники часто замовляють через інтернет магазин, це зручний спосіб здійснювати покупки. Купити настільний світильник не складе труднощів, якщо розділити їх на кілька груп: настільні лампи для роботи, настільні лампи для підсвічування, приліжкові лампи, світильники нічники. Крім цього у продажу бувають спеціальні лампи для манікюру, макіяжу, тонких робіт з лупою, а також з живленням від usb. Навіть розпещений інтернет магазинами Київ знайде тут настільний світильник до душі.

Настільні світильники денного світла

Перші дві групи світильників - це, посуті, світильники настільні денного світла. Вони повинні забезпечити яскравий, але при цьому м'який рівномірне світло, який не дасть втомитися очам, це говорять відгуки. Для цього навіть недорогі настільні світильники забезпечені різними кріпленнями і ніжками для фіксації на столі, наприклад, прищіпки, струбцини, підставки, затискачі. Настільна лампа може мати магніт в підставці, а також різні види лампочок і світлодіоди. Такі лампи особливо потрібні тим, хто займається письмовими роботами: школярам, ​​студентам, бухгалтерам. Тому вибрати форму фіксації на столі, а також тип лампочок слід заздалегідь, сюди ж входить можливість направлення пучка світла в потрібне місце на фіксованій висоті, для цих цілей краще всього вибрати гнучку систему (гусяча шия), або систему з декількома фіксують тросами (штатив) . Важливою особливістю є довжина шнура і вид вилки, які бувають досить масивними.

Купити настільні світильники в інтернет магазині

Приліжкові лампи і нічники - це особливий стильний і практичний елемент. Якщо перші дві групи повинні забезпечити максимум функціональності, але при покупці приліжкові світильників покупці часто забувають про це. Якщо ви читаєте в ліжку, то інтернет магазин надає можливість вибрати і купити настільні світильники, які забезпечать комфортне читання і мінімальний дискомфорт сплячому поруч людині. До таких світильників пред'являються і підвищені естетичні вимоги, вони повинні підходити по стилю. Світильники нічники часто купують і замовляють в дитячу кімнату, тому вони повинні мати привабливу форму метелики, квітки, тварини або округлу. Нічники часто постачають диммером або реле, що дозволяє, що, за відгуками батьків дуже зручно, робити світло яскравіше або пригасити.