0
0
0

Таблетки для вологопоглинача

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Таблетки для вологопоглинача

Для чого застосовуються вологопоглинаючі таблетки

Температура і рівень вологості – це найважливіші показники мікроклімату в приміщенні, за якими потрібно ретельно стежити. Для того, щоб тримати ці показники в нормі застосовують спеціальні пристрої – вологопоглиначі. Це прилад, що дозволяє знизити рівень вологості і зменшити неприємні запахи в приміщенні.

Раніше поглиначі вологи встановлювалися тільки у приватних будинках. Зараз їх все частіше можна зустріти в квартирах і промислових приміщеннях.

Сфери застосування:

 1. Побутові приміщення:
  • вікна;
  • вологі приміщення;
  • склад;
  • льох;
  • сарай;
  • гараж.
 2. Не побутові:
  • склади;
  • харчові, промислові сховища;
  • медичні клініки;
  • будівельні об'єкти;
  • музеї, галереї.

Надлишок вологи у мікрокліматі приміщення призводить до появи запаху сирості, утворення грибків, цвілі. Це шкодить здоров'ю домочадців, псує елементи оздоблення інтер'єру.

Боротися з подібними неприємними наслідками допомагають вологопоглиначі. Це відмінний вибір. Прилад працює без електрики і батарейок. У пристрій потрібно вставити таблетки поглинаючі вологу.

таблетки від вологи

Переваги:

 1. Боротьба з цвіллю. Поява мікроорганізмів – одна з ключових проблем будинків з підвищеною вологістю. Грибок провокує захворювання органів дихання (астма, алергія), згубно позначається на органах зору. Тривала дія цвілі і зовсім може викликати нервові розлади. Збирач вологи запобігає даній проблемі.
 2. Усунення неприємних запахів. Цвіль і грибкові утворення виділяють гази, всмоктуються у навколишні тканини, стіни, оббивку меблів. Сорбент запобігає утворенню мікроорганізмів і неприємним запахам нема звідки взятися.
 3. Усунення пилових кліщів. Приміщення з високим рівнем вологості становлять особливий інтерес для подібних паразитів. Установка даних приладів допомагає зменшити їх кількість, як мінімум, удвічі.
 4. Зниження конденсації. Спочатку наслідки конденсату досить нешкідливі – невеликі розводи на вікнах, дзеркалах. Пізніше це може призвести до відшарування шпалер, утворення плям. Таблетки від вологи в домі зводять утворення конденсату до мінімуму.
 5. Невисока ціна абсорбуючих осушувачів.

таблетки для поглинання вологи

Таблетки для поглинання вологи

Вологопоглиначі є найбільш практичними і зручними у використанні. Вони не мають електричних вузлів і працюють за допомогою спеціальної таблетки (ще називається картридж, наповнювач, касета). Наповнювач вбирає конденсат, після чого розчин, що утворився, стікає у спеціальну ємність. Піддон необхідно періодично спустошувати. Змінний картридж розрахований на 2-3 місяці активного використання.

Активна речовина у складі змінної касети – хлорид кальцію. Він вбирає конденсат і з часом переходить у рідкий стан.

Установка абсорбенту включає наступні кроки:

 1. Натиснути на засувку на корпусі, відкриється відсік.
 2. Вставити таблетку-касету.
 3. Закрити відсік.
 4. Встановити вологопоглинач на рівну поверхню.
 5. Пристрій готовий до роботи.

При установці змінного картриджа необхідно використовувати рукавички, так як контакт активної речовини зі шкірою може спровокувати алергічні реакції.

Поглинач вологи не варто встановлювати:

 • У легкодоступних для дітей і тварин місцях.
 • Впритул до стіни. Пристрій повинен бути розташований не ближче 10 см від стіни.
 • Поруч з батареєю або будь-яким іншим джерелом тепла.
 • На нерівних поверхнях.

Абсорбуючі таблетки – чудовий вибір у боротьбі з підвищеною вологістю, усуненням конденсату. Наповнювачі усувають дію багатьох алергенів, що містяться у мікросередовищі приміщення. Купити таблетки для вологопоглинача недорого можна в інтернет магазині Стройплощадка з доставкою по Україні. Товар продається оптом і в роздріб. Замовлення здійснюється на сайті або за телефоном контакт-центру. Категорійний менеджер проконсультує щодо виробу, відповість на питання, скаже приблизну вартість пересилки.

вологопоглинаючі таблетки