0
0
0

Карнизи в зборі

Карнизи в зборі

Замовити міцний карниз

Застосування карнизів дозволяє закріпити текстиль над віконним отвором, а також доповнити створений раніше інтер'єр. Для виробництва карнизів використовуються найрізноманітніші технології та матеріали, що дозволяє надати їм різні характеристики, форму і розміри. Доставка по всій Україні дозволить отримати придбані карнизи оперативно, щоб вчасно завершити декорування будь-якого приміщення.

Популярні види карнизів для штор і гардин

Найнадійніший карниз для штор виготовляється з металу. Виріб може бути стилізовано під хром або золото. Такі карнизи відмінно підійдуть як для класичного, так і для сучасного оточення. Монтаж виробів з металу може відбуватися як на стелю, так і на стіну. При створенні фурнітури також використовується метал, що дозволяє продовжити терміни служби конструкції. Металеві карнизи відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і допоможуть розставити акценти в інтер'єрі.

Ціна на карниз, придбаний в нашому каталозі, повністю відповідає його якості. Виробництво кованих карнизів зазвичай здійснюється на замовлення, що дозволяє домогтися повної відповідності створюваному інтер'єру. Ковані карнизи мають одинарну, подвійну або потрійну структуру, а декоративний ефект досягається за рахунок кованих наконечників.

Інтернет-магазин Будмайданчик постійно розширює асортимент продукції, яку ви можете придбати в будь-який зручний час. За формою більшість карнизів мають круглу структуру. Такий варіант є самим універсальним, тому його легко вписати в інтер'єр незалежно від стилю. Для виробництва труб може використовуватися різний матеріал:

  • пластик;
  • метал;
  • деревина.

Класичним варіантом є дерев'яний карниз, який відрізняється естетичним зовнішнім виглядом і завжди залишається актуальним.

Не варто забувати про можливість купити струнні карнизи. Така конструкція передбачає застосування струни замість труби і відрізняється більш мінімалістичним видом. У конструктивному плані карниз являє собою міцну струну, закріплену на стелі або стіні за допомогою кронштейнів.

Багетні карнизи мають декоративну планку, що дозволяє приховати кріплення від сторонніх очей. Такий варіант монтажу текстилю робить інтер'єр більш цілісним.

Функціональний карниз для різного виду приміщень

Щоб не помилитися у виборі карниза, необхідно визначитися з тим, де він буде використовуватися. Якщо кімната виконана в класичному стилі, то можна сміливо використовувати багетну конструкцію. Для такого інтер'єру також підходять дерев'яні та круглі карнизи. Мінімалістичний дизайн передбачає використання струнного карниза. Для японських і римських штор зазвичай вибирають алюмінієвий профіль.

Якщо для обробки приміщення використовується камінь або натуральне дерево, то кований карниз підкреслить переваги такого оточення. Для низьких кімнат рекомендується використовувати стельовий карниз, що дозволить зробити приміщення вище, нехай і тільки візуально. Для збільшення габаритів вікна слід вибирати довгі карнизи.

Купити карниз в інтернет-магазині Будмайданчик

Ціна на карнизи в нашому магазині робить їх покупку вигідним рішенням. Ми можемо запропонувати вам один з найширших асортиментів продукції в Україні, щоб ви змогли зробити власну квартиру ще більш комфортабельним і затишною. Перевага покупки в будівельному інтернет-магазині Будмайданчик полягає в індивідуальному підході, який наші фахівці застосовують при обслуговуванні кожного клієнта.