0
0
0

Штукатурка у Дніпрі

Новинка
Код товару: 15998346
0
295.00 грн.
Купити
Показано з 1 по 20 із 20 (1 сторінок)
Штукатурка у Дніпрі

Купити штукатурку в інтернет магазині

Штукатурка - це матеріал, який застосовується в будівництві ще за часів римлян. Штукатурка має різноманітні види, так кінцевий склад і, звичайно, ціна сучасних сумішей значно відрізняється один від одного. Замовити штукатурні роботи або купити суміш і зробити обробку самому, питання ціни і бажання. Що таке штукатурка і для чого її купувати, ви дізнаєтеся зі статті.

Як не дивно особливо пізнавальних відгуків на тему вибору будівельних матеріалів для вирівнювання знайти не можна, в основному обговорюється ціна, терміни висихання і відмінності штукатурки від шпаклівки, грунтовки та інших співзвучних слів. Чим же відрізняються ці суміші і як купити правильну, при цьому за помірною ціною, та ще й нешкідливу. Почнемо з того, що замовляти штукатурки необхідно, тільки якщо ви впевнені в фірмі-виробнику. В Дніпропетровську можна знайти масу різноманітних виробників, лише небагато можуть показати сертифікати на свою продукцію.

Види штукатурки у Дніпрі

Суміш для штукатурення різниться за кількома ознакою: складу, способу нанесення, формам випуску, призначенням (вологість приміщення, спеціалізовані, універсальні).

Найпростіший вид штукатурної суміші - пісок і цемент, така будівельна суміш називається цементно-піщаним розчином. Вона застосовується для вирівнювання підлог, стін, стель всередині і зовні будинків. Така штукатурка найбезпечніша, вона забезпечує вирівнювання сильних вад поверхні, але не володіє достатньою рівністю і адгезію. Купивши компоненти такої суміші можна змішувати її в потрібних кількостях і вдома.

Другий вид це суміші з вапном, такі суміші більш пластичні, але підходять тільки для внутрішніх робіт. Перший і другий вид штукатурних сумішей сохне досить довго, при цьому прискорити висихання практично неможливо і при цьому вкрай витратно. Після повного застигання знаходять значну твердість.

Гіпсові суміші - третій вид будівельних сумішей для штукатурних робіт, використовується тільки всередині сухих приміщень. Для даного виду характерно швидке висихання, але при цьому під них потрібно більш ретельно очищати поверхню і гарантувати. Нанесення повинно проводитися при дотриманні температурного режиму, не стійкі до вібраційних процесів, але при цьому чудово підходять для обклеювання та фарбування.

Перш ніж купити, замовити суміш для штукатурення стін, уважно прочитайте її складу і де її можна застосовувати, ціна будівельних робіт безпосередньо залежить від правильного вибору матеріалів.

Ціна штукатурки у Дніпрі

Штукатурні суміші або просто штукатурки - це один з найпоширеніших будівельних матеріалів для вирівнювання поверхонь. Штукатурка утворює тверду поверхню, що дозволяє вирівнювати первісну поверхню або підстава, а також наносити на нього наступні шари обробки. Найчастіше використовуються штукатурка стін внутрішніх, а також фасадних, стель і різних архітектурних елементів.

Всі штукатурки поділяють на: звичайні, спеціалізовані та декоративні. Звичайні служать для звичайного вирівнювання поверхонь. Спеціалізовані суміші створюють шар з певними властивостями, наприклад, звукоізоляційні або захисними. Декоративні штукатурки - це варіант фінішної обробки всередині будівлі (венеціанські) або на фасаді (короїд, камінцева і т.п.). Також штукатурні суміші ділять на підвиди: звичайні, поліпшені і високоякісні. Перший тип зазвичай використовується для підсобних приміщень і там де не потрібен ідеальний шар (сараї, гаражі, підвали). Покращені штукатурки використовують для вирівнювання стін в громадських установах, де великі обсяги робіт, наприклад, школи і лікарні. Високоякісні штукатурні суміші рекомендовані для робіт всередині житлових приміщень, в їх склад включені різні добавки полегшують роботу з ними - нанесення і вирівнювання. Яка б не була штукатурка, ціна її залежить від складу і якості вихідних матеріалів, ніж більш відомий виробник, тим традиційно більше досліджень і рекомендацій містить упаковка і тим краще результат.

Штукатурки розрізняються не тільки спеціалізацією, але також складом, товщиною нанесення, часом часткового і повного висихання, температурними режимами при яких можна здійснювати штукатурні роботи. Вибір штукатурки необхідно починати з уточнення параметрів умов її майбутньої експлуатації. Тут важливо знати всередині або зовні приміщення будуть проводитися роботи, вологісний режим, якщо роботу проводяться всередині приміщення, також важливо підстава, на яке буде наноситися суміш.

Найстарішим видом є вапняна штукатурка, в даний момент її застосовують рідше, ніж інші види.

Цементна штукатурка

Для зовнішніх робіт з вирівнювання стін, а також для внутрішніх робіт в сухих і вологих приміщеннях підходить цементна штукатурка. Даний вид зазвичай наноситися товщиною не більше двадцяти міліметрів за один прохід, більш точний показник завжди вказано на упаковці конкретної суміші і виробника, порушувати цей параметр не рекомендується. Порушення рекомендацій виробника часто веде до відставання штукатурного шару від основи або його порушення (деформації, розтріскування).

Якщо ви вирішили купити мягку на стіни штукатурку можна вибрати гіпсову штукатурку. Такий вид штукатурки володіє більшою пластичністю, однак, він підходить далеко не для всіх видів фінішної обробки. Так, наприклад, приклеювати плитку на гіпсову штукатурку не рекомендується, це пов'язано з гігроскопічними властивостями гіпсу. Гіпсова штукатурка утворює гладку поверхню, що дозволяє використовувати її для фарбування і обклеювання обома без складної доопрацювання поверхні, що дозволяє заощадити і час і матеріали.

Штукатурка фасадна

При виборі штукатурки завжди варто звернути увагу не тільки на виробника, а й на термін придатності, а також на правильність зберігання: вона повинна бути сухою, пакет не повинен мати патьоків. Якщо роботи здійснюються в зимовий період в опалювальному приміщенні, є особливі рекомендації щодо внесення суміші в тепле приміщення з вулиці, утворення конденсату на упаковці необхідно звести до мінімуму. Також особливу увагу слід приділити процесу підготовки підстави, замішування суміші і часу її працездатності.

Один з основних видів штукатурних робіт - це оштукатурювання фасадів. При цьому штукатурка може проводитися як за основою фасаду, так і після закріплення теплоізоляції, крім цього на чорнову штукатурку фасаду може наноситися декоративна штукатурна суміш. Зараз дуже модно купити штукатурку і створити за допомогою цієї спеціальної суміші текстуру короїд . Штукатурка зовнішня має ряд вимог, таких як достатня паропроникність, особливо при використанні газобетону, досить висока атмосферостійкість також є необхідним фактором.

Існує два основні методи нанесення штукатурного шару: ручний і механізований або його ще називають машинний. Перший спосіб зазвичай використовується в приватному будівництві і ремонті невеликих приміщень. Машинний спосіб нанесення штукатурки зазвичай використовується для штукатурення великих площ. Машинна штукатурка наноситися за інструкцією розробленою виробником даної суміші, що важливо для отримання відмінного результату. Машинним способом наносять як цементні, так і гіпсові штукатурки. Такий спосіб нанесення штукатурки не звільняє від ретельної підготовки підстави: його очищення і грунтовки.

При роботі з штукатурними сумішами часто використовують не тільки маяки, а й різні види армування. В якості армуючого матеріалу виступають металеві сітки, а також сітки з полімерів. Їх рекомендують вживати там, де є поєднання двох різнорідних матеріалів, при формуванні дверних і віконних прорізів, внутрішніх і зовнішніх кутів.

Купити штукатурку по фото

Штукатурка - це розчин, що наноситься на площині всередині і зовні будинків для підготовки їх під подальшу обробку, а також використовується в якості покриття фігурних елементів всередині і зовні. За фото складно визначити, який склад у даній конкретній суміші, так як штукатурка відрізняється співвідношенням і набором компонентів. Купити зараз можна штукатурку переважно з цементу або гіпсу, а також з додаванням вапна і фібри. Штукатурка дозволяє вирівнювати поверхні з великими перепадами, тому її ціна повинна бути невеликою, на відміну скажімо від шпаклівок.