0
0
0

Штукатурка MASTER-G-START, гіпсова, 30 кг

Новинка
Штукатурка MASTER-G-START, гіпсова, 30 кг
Відгуки:
(0)
 • Виробник: Master
 • Код товару: 15998346
 • Наявність: В наявності
295.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Акції: Новинка
Призначення: для ручного нанесення
Склад: гіпсова
Колір: світло-сіра
Вага, кг: 30

ШТУКАТУРКА ГІПСОВА ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ ТА РЕМОНТУ ПОВЕРХОНЬ

ВЛАСТИВОСТІ:

 • Пластична та тріщиностійка;
 • Покращує мікроклімат у приміщеннях;
 • Економічна та зручна у застосуванні;
 • Стійка до усадки;
 • Для внутрішніх робіт

ПРИЗНАЧЕННЯ:

 • «MASTER-G-START» призначена для обробки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, гіпсових поверхонь всередині будівель;
 • Застосовується для попереднього вирівнювання стель та стін під подальше нанесення фінішних шпаклівок або опорядження шпалерами;
 • Для внутрішнього використання.

ОСОБЛИВУ УВАГУ ЗВЕРТАТИ НА ВОЛОГІСТЬ В ПРИМІЩЕННІ
– ГІПСОВА СУМІШ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДЛЯ СУХИХ УМОВ СЕРЕДОВИЩА.

ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ

Суміш будівельна суха модифікована для штукатурення на основі гіпсу «MASTER-G-START» призначена для обробки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, гіпсових поверхонь всередині будівель. Застосовується для попереднього вирівнювання стель та стін під подальше нанесення фінішних шпаклівок або опорядження шпалерами. Для внутрішнього використання.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б.В.2.6-212:2016.

Основа має бути:

 • чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну, очистити від олій, мастил та залишків фарби);
 • міцною (не нижче міцності покриття): всі крихкі ділянки та відшарування рекомендується видалити та обробити ґрунтовкою ТМ «MASTER» чи ТМ «іMASTER»;
 • сухою (вологість не більше 4%);
 • металеві елементи, що контактують з штукатуркою, обробити засобом для запобігання корозії;
 • значні нерівності основи та перепади більш ніж 20 мм рекомендується вирівняти за допомогою суміші для ремонту поверхонь ТМ «MASTER» (за 24 години до початку робіт);
 • поверхню з високою поглинаючою здатністю рекомендується попередньо обробити ґрунтовкою глибокого проникнення ТМ «MASTER» чи ТМ «іMASTER» (за 4 години до початку робіт);
 • бетонні основи (склоподібні поверхні), для надання шорсткості, рекомендується пофарбувати ґрунт-фарбою ТМ «MASTER» (за 3 години до початку робіт).

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад суміш гіпсу та мінеральних заповнювачів, модифікована полімерними домішками
Крупність заповнювача не більше 0,63 мм
Час придатності зачиненої суміші для використання 60 хв
Міцність зчеплення з основою 0,3 МПа
Межа міцності на стиск 3,5 МПа
Рекомендована товщина шару 3 - 30 мм
Рекомендована кількість води для приготування зачиненої суміші 0,35-0,37 л / 1 кг
Температура використання від +5ºС до +30ºС
Температура поверхні основи від +5ºС до +30ºС
Витрата сухої суміші 1,1 кг / м2 / 1 мм
Усі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря 200С і відносній вологості 60%.

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

Роботи виконувати при температурі повітря від +50°С до +25°С, вологість не вище 70%. Ефективний результат досягається при температурі повітря +20°С та вологості 60%.

Температура поверхні основи повинна бути у таких же межах. У приміщеннях за дві доби до початку робіт, у процесі їх виконання, а також протягом трьох діб по закінченні потрібно дотримуватися температурного режиму не нижче +50°С і не вище +25°С.

Суху суміш зачинити чистою водою у кількості, яка зазначена у технічних характеристиках, перемішати (рекомендується застосовувати електродриль із гвинтовою насадкою). Зачинену суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Зачинена суміш придатна до використання протягом 60 хвилин (за рекомендованих атмосферних умов). Наносять зачинену суміш «MASTER-G-START» на поверхню за допомогою шпателя, терки або вирівнюючої планки. Штукатурні роботи потрібно виконувати безперервно, дотримуючись методу «мокре по мокрому».

Улаштовуючи багатошарове штукатурне покриття, кожен наступний шар потрібно наносити після тужавлення попереднього. Нанесений шар слід розрівнювати до початку тужавлення зачиненої суміші.

Затирання поверхні вирівнюючого шару, оклейку шпалерами, а також нанесення шпаклівок та декоративних облицювальних матеріалів потрібно виконувати не раніше ніж через 24 години після нанесення останнього шару суміші.

УВАГА! Повне висихання шару 15-20 мм при вологості 60% та температурі +200С триває 7 діб. Зниження температури, збільшення вологості або товщини шару збільшує час висихання.

Надлишкова вологість може призвести до відшарування штукатурки та /або появі в ній плісняви або грибка. Не менш ніж за дві доби до початку виконання робіт, у процесі роботи з сумішшю та на протязі всього періоду висихання штукатурки необхідно забезпечити достатню вентиляцію приміщення. Після виконання робіт протягом трьох діб захищати оштукатурені поверхні від протягів та прямих сонячних променів.

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ
Під час використання суміші слід використовувати засоби індивідуального захисту (респіратор та гумові рукавички).

При роботі необхідно берегти шкіру та очі. У разі потрапляння суміші в очі – негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря.

Зберігати подалі від дітей.

Недотримання технології використання, зазначеної на упаковці, може негативно вплинути на естетичні та експлуатаційні властивості.

Термін придатності: 6 місяців від дня виробництва, зазначеного на упаковці.
Підлягає утилізації згідно ДСанПіН 2.2.7.029

Пакування: Паперовий мішок 30 (5) кг, 40 (200) мішки на піддоні.

Умови зберігання: Зберігати в оригінальній неушкодженій упаковці, на піддонах, в сухому приміщені при температурі не більше +40°С і вологості повітря не більше 75%.

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність якості суміші вищезазначеним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання та виконання комплексу робіт.

В інтернет-магазині Стройплощадка можна купити штукатурку за доступною ціною.

Характеристики
Акції Новинка
Призначення для ручного нанесення
Склад гіпсова
Колір світло-сіра
Вага, кг 30
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.