0
0
0

Матраци для новонароджених

Показано з 1 по 51 із 139 (3 сторінок)
Матраци для новонароджених

Яким повинен бути матрац в дитяче ліжечко

Вибрати хороше ліжечко і матрац для малюка важливо для усіх домашніх. Адже глибокий сон дитини – це спокійна мама, яка приділяє вільний час собі та порядку в домі. А для новонароджених сон важливий для міцної нервової системи, активного розвитку.

Перший час малюк спить до 20 годин на добу. Так як кісткова система переважно складається із хрящової тканини. Занадто м'яке ліжечко може призвести до викривлення хребта. А тверде – до дискомфорту і порушення кровообігу. Тому матрац для немовляти – це той вид товару, який особливо ретельно перевіряється нашими експертами.

Всі вироби категорії відповідають основним вимогам дбайливих батьків і дитячої ортопедії:

  1. Якісне вентилювання. Пористі матеріали пропускають повітря, тому дитині спати у ліжечку тепло, але не жарко.
  2. Гігієнічність. Використано наповнювачі, які можна швидко просушити. При цьому більшість чохлів або знімаються для прання за допомогою блискавки, або виконані з тканини, що вбирає вологу, але не пропускає її всередину матрацу. Це спрощує догляд.
  3. Точний розмір. Купити матрац в дитяче ліжечко можна у розмірах 120х60, 125х63 см. Для стандартних ліжок підходять моделі 120 на 60, але краще попередньо зняти заміри. Інакше матрацик може постійно соватися, морщитися, що доставить незручність дитині. Вибирайте, щоб зазор від його краю до бортика був не більший ніж 3 см.
  4. Гіпоалергенність. У якості наповнювачів використовуються бавовна, льон, приємний на дотик велюровий трикотаж, кокосове волокно (койра), пінополіуретан, латекс. Такі вироби сертифіковані, не виділяють запаху, безпечні для малюків.
  5. «Дихаюча» поверхня. Чохли всіх моделей для немовлят виконані з бавовни, льону та інших повітропроникних тканин. Ці матеріали сприяють відмінному повітрообміну, відводять зайву вологу, оберігають ніжну шкіру малюка від попрілостей, подразнень.

матрац в дитяче ліжечко

Як вибрати матрац для новонародженого за наповнювачем

Збалансовані властивості забезпечує багатошаровий наповнювач із гігроскопічною поверхнею. Кожен з матеріалів по-своєму захищає солодкий сон малюка.

Наповнювачі матрацу:

  • Кокосова койра. Ущільнений прямокутний блок із волокон кокосової оболонки. Надає дитячому матрацу жорсткість, майже не продавлюється і перешкоджає викривленню хребта. Завдяки обробці латексною емульсією волокна не гниють від вогкості, стають гнучкими, довговічними.
  • Пінополіуретан (ППУ). Пружний, зносостійкий, безпечний для здоров'я матеріал. Має різну стисливість. У поєднанні з кокосовим шаром пом'якшує жорсткість.
  • Naturfoam. Гіпоалергенна, екологічна, більш сучасна альтернатива пінополіуретану. Пружна коміркова структура рівномірно підтримує сплячого малюка. Не заважає вільному вентилюванню повітря всередині.
  • Латекс. Натуральний матеріал із соку каучукового дерева. Завдяки пористій структурі матрац у дитяче ліжечко приймає форму тіла малюка, швидко відновлюючи первісний вигляд після деформації. Перфорація по всьому блоку дозволяє шкірі дихати, провітрює виріб.
  • Термоволокно. Щільна овеча вовна. Робить ліжко тепліше. Потрібна для конструкцій з пружинами, щоб малюк не відчував їх своїм тілом.

Яким би не було внутрішнє наповнення, майже завжди найближчі до шкіри шари – це дихаюча, гігієнічна м'яка бавовна.

Пружинний або безпружинний матрац для дитячого ліжечка: в чому різниця?

Зазвичай, ортопедичні матраци для дорослих купляються з пружинами. Під вагою тіла пружини продавлюються, підтримуючи хребет у природному положенні. Для діток до року вимоги інші. Висота бічних панелей дитячого ліжечка повинна бути достатньою, щоб захистити малюка від падіння. А пружинні матраци завжди більш товсті ніж безпружинні і піднімають рівень ложа.

матрац для немовляти

Другий мінус – малюкові складно буде зберігати рівновагу, коли він навчиться стояти на ніжках. Адже малюк не тільки спить у своєму ліжечку, а й часто зайнятий іграшками після пробудження.

Незважаючи на недоліки, треба визнати, що такі вироби вигідніше і можуть використовуватися аж до закінчення саду. Ми радимо компроміс – двосторонній матрац для дитячого ліжка, де одна сторона ущільнена кокосовою койрою.

У пружинних конструкціях може використовуватися:

  • Пружинний блок Bonnel. Сполучені між собою пружини рівномірно прогинаються під вагою сплячого, не формуючи різких вигинів. Весь блок забезпечує необхідну жорсткість.
  • Pocket Spring. Дорожча технологія. Механізм являє собою блок із сталевих пружин із великою кількістю витків. До 320 пружин на м2. Кожна пружинка встановлена в окремому чохлі із тканини. Технологія запобігає скрип і скрегіт. Стискаються тільки навантажені елементи. Дитячий матрацик приймає точну форму тіла. Його варто придбати, якщо немає можливості купувати жорсткий з кокосом. А в міру дорослішання витрачатися на ортопедичний з пружинами.

На думку педіатрів, для дитини більше підійде безпружинний матрац в ліжечко. Ціна залежить від використаних для виготовлення матеріалів. Можна вибрати дешевий продукт, де комфортну пружність забезпечує щільний пінополіуретан. У дорогих цю задачу вирішує природний латекс і кокосовий шар. Вони довговічніші, не схильні до усадки.

матрац для новонародженого

Матраци для немовлят: жорсткість і товщина

Педіатри наполягають на тому, щоб матрац для новонародженого був досить жорстким, не дозволяючи дитячому хребту занадто прогинатися. Тому більшість виробів містять один або кілька кокосових шарів. А якщо їх немає, пружність надає щільний пінополіуретан.

Найвигідніше купити матрац для немовляти 2-сторонній. На другу, м'яку сторону, можна перевернути його через рік, коли опорно-руховий апарат дитини буде достатньо розвинений.

За товщиною матраци в дитяче ліжечко варіюються від 6 до 18 см. Пружинний підійде для глибокого ліжечка, так як не може бути менш як 18 см. Найтонші, зручні на основі латексу з койрою знаходяться у середньому ціновому діапазоні, тому доступні будь-якій молодій сім'ї. Щоб спростити вибір, рекомендуємо таке правило: чим більше ви плануєте використовувати матрац, тим більш товстим він повинен бути.

Поради стосовно догляду за дитячим матрацом:

  1. Повертайте його на 180°C кожні 2-3 місяці. Верхня частина тулуба дитинки важче і сильніше продавлює наповнювач.
  2. Провітрюйте на відкритому повітрі. А влітку періодично виставляйте на сонце.
  3. Намагайтеся сушити не впритул до батареї, а на свіжому повітрі.

Якщо вам потрібно купити матрац, який гарантує міцний сон малюкові, скористайтеся нашим сайтом. Вибрати в інтернет магазині кращий варіант, що підходить допоможе консультант. Телефонуйте за номером або оформляйте замовлення самостійно. Також позначте бажаний спосіб доставки по Україні.

купити матрац в дитяче ліжечко