0
0
0

Болти

Показано з 1 по 51 із 108 (3 сторінок)
Болти

Купити болти

Різноманітні кріплення продають на території України за різними цінами, всі вони, без сумніву, потрібні і мають універсальне або спеціалізоване призначення, металовироби та інші види кріплень найчастіше використовують в будівництві і машинобудуванні. Ми пропонуємо широкий вибір кріплення застосовується в будівництві, його можна купити або замовити з доставкою, до необхідного матеріалу для будівництва та ремонту. Доставка здійснюється в районні центри і такі міста, як Одеса, Харків, Київ. Ціна кріплення і будівельних матеріалів у нас завжди найвигідніша.

Один з найбільш часто замовляються кріплень - болт. Болти використовуються для з'єднання різних матеріалів між собою, вони часто використовуються, особливо для кріплення металів між собою, або для з'єднання метал - інший матеріал. Болт застосовується завжди спільно з гайкою, таке з'єднання називається болтовим. Ціна даного металовироби залежить від матеріалу, розмірів і застосування. Завжди слід пам'ятати, що більшість з'єднань треба розраховувати, перед тим як замовити, розрахуйте навантаження самостійно, якщо кріпите будь-якої будівельний матеріал по інструкції, використовуйте вказане в ній кількість кріплення. Щоб купити правильний кріплення в деяких випадках необхідно, щоб розрахунок справив інженер-будівельник. Якщо ціни на металовироби значно нижче заводської - це може бути підроблена продукція. Як не дивно прозвучить, але купити болти та гайки бажано разом, щоб у них був один виробник і точно підігнана різьблення.

Купують болти для зведення каркасних будинків і споруд, таке з'єднання найбільш швидке і вимагає мінімальну кількість робочих. Підвиди даного металовироби настільки різноманітні, крім простих фізичних розмірів, він може мати різний поворот різьблення, форму різьблення, вид головки (шестигранна, напівкругла, потайна, напівпотайною). Також для різних цілей замовляють кріплення під різний інструмент, це визначається по шліцу: прямому або хрестоподібному, з внутрішнім шестигранником. Купити можна болти , як з різьбленням по всій довжині циліндра, так і з частковою різьбою. Для даного кріплення вже має бути отвір в деталях, які скріплюються. Найбільш висока ціна у кріплення зі значною зсувостійкість, так як дане з'єднання покликане утримувати деталі при русі в будь-яких напрямках.

Купуючи той чи інший метиз, перевірте, чи є необхідний інструмент для кріплення, якщо немає, купуйте його разом з кріпленням в інтернет-магазині Stroyploshadka.