0
0
0

Диск по металу

Код товару: 15997596
0
20.30 грн.
Купити
Код товару: 15997599
0
25.60 грн.
Купити
Код товару: 15997605
0
51.20 грн.
Купити
Код товару: 15997602
0
37.85 грн.
Купити
Код товару: 15997607
0
66.81 грн.
Купити
Код товару: 15997595
0
19.24 грн.
Купити
Код товару: 15997598
0
22.24 грн.
Купити
Код товару: 15997624
0
32.54 грн.
Купити
Показано з 1 по 51 із 105 (3 сторінок)
Диск по металу

Диск відрізний 230 – надійний помічник майстра

На виробництві та у побуті виникає потреба у металорізці. Недорого і просто завдання вирішується за допомогою всім добре знайомої болгарки (кутова шліфувальна машина). Для неї необхідно купити відрізний круг по металу, що підходить за характеристиками. Він розрахований на обробку профільних сталевих заготовок та кольорових металів.

Конструкція диска проста:

 1. Абразив.
 2. Сполучна основа.
 3. Армуюча сітка.

Абразивний пісок класифікується за зернистістю та матеріалом. Вироби з великим абразивом ріжуть швидше (застосовуються для кольорових металів), але з невисокою частотою. Дрібнозернистими кругами зручніше різати сталь та її сплави.

Сполучною основою найчастіше є бакелітові полімерні композиції. Вони мають еластичність, необхідну для надання гнучкості. Без цієї якості диск зламається при згинанні. Армосітка зі скловолокна виконує аналогічне завдання, оберігаючи виріб від руйнування під дією високих швидкостей та бічних навантажень.

Завдання вибору спрощують виробники України, які маркують продукцію відповідно до загальноприйнятих стандартів. Так, на будь-якому товарі можна побачити його товщину (від 1 до 6 мм), зовнішній та посадковий діаметри, вид матеріалу, що обробляється, максимально допустиму швидкість обертання. Вимоги щодо техніки безпеки вказуються у вигляді піктограм.

Сфери застосування:

 • промисловість;
 • будівництво;
 • автосервіс;
 • ремонтні, аварійно-відновлювальні роботи;
 • сільськогосподарські підприємства;
 • домашнє господарство.

Вироби на 230 мм оптимально підходять для різання товстих труб, швелерів та куточків зі сталі. З їх допомогою виконують розкрій арматури та металолистів, підгонку монтажних елементів. Деякі майстри використовують їх для локальної зачистки зварювальних швів, зняття іржі та задирок.

Переваги:

 1. Надійність та продуктивність.
 2. Простота у роботі.
 3. Легкість заміни.
 4. Відсутність потреби у зовнішньому охолодженні.
 5. Невисока ціна.
 6. Широкий асортимент.

Підбір розміру залежить від продуктивності електроінструменту. Для болгарок малої потужності призначені диски на 115 і 125 мм. 230 мм розрахований для встановлення на ручний електричний інструмент середньої потужності. На потужні машини ставлять 355 мм. Обов'язкова умова – діаметр диска не повинен перевищувати розмір захисного кожуха, щоб уникнути розбалансування, травмування рук та очей.

круг відрізний 125

Круг відрізний 125 – оптимальний вибір для дрібних робіт

Витратники великого діаметру не зручно використовувати у дрібних завданнях із металоматеріалом. Для цього існують круги невеликого розміру. Найбільш затребуваний у побуті та виробництві – диск на 125 мм. Він призначений для електроінструменту малої потужності. З його допомогою можна точно та якісно різати дрібний сталевий сортамент, зачищати кромки, видаляти нашарування іржі.

Невелика УШМ легко дістанеться важкодоступних місць і успішно виконає функцію там, де потужна машина безсила. Ще один важливий плюс малого та тонкого круга – висока швидкість та легкість роботи завдяки мінімальній площі контакту з матеріалом. При цьому швидкість сточування у такого розхідника вища, ніж у великого.

диск по металу

Пильний диск по металу. Особливості

Знаючи особливості маркування витратних матеріалів для обробки металу, можна легко і швидко зорієнтуватися. Крім написів англійською мовою, товар має літеро-цифрове кодування, яке розкриває його характеристики.

Взявши виріб до рук, зверніть увагу на такі написи:

 • Steel – позначення витратних матеріалів для сталі;
 • Cast iron – маркування для обробки чавуну. При необхідності ними можна різати цеглу та камінь.
 • Inox – оснащення для операцій із нержавіючої сталі;
 • Aluminium – підходить не тільки для алюмінію, але й для інших кольорових металів.

Крім того, існує загальноприйняте колірне маркування:

 1. Сталь – синій колір.
 2. Нержавіюча сталь – чорний.
 3. Чавун – червоний.
 4. Кольоровий метал – сріблястий, іноді чорний.

Більш детальну інформацію дасть літеро-цифровий шифр, який наноситься на товарі. Він виглядає так: A30 S BF.

Тут першим символом позначається вид абразиву (А стандартний електрокорунд або AS-білий електрокорунд). Абразив класу А призначений для обробки чорного металоматеріалу, зерно AS розраховане на різання нержавіючої сталі. Різниця між ними в тому, що біле зерно під час роботи не дає припалу (перегріву). Припал знищує нержавіючі властивості металу в зоні різу, роблячи його нестійким до корозії. Зверніть увагу на те, що диском для нержавіючої сталі можна різати чорний метал. Ресурс розхідника за такої операції збільшується, але швидкість роботи зменшується. За ціною універсальний круг дорожчий за стандартний.

Цифра 30 характеризує зернистість абразиву. Чим вона вища, тим дрібніше зерно. Вироби з великими частинками (24) використовуються для сталевих заготовок. Для кольорового металу використовується дрібний абразив (40-60).

Наступна літера (у прикладі S) характеризує твердість сполучної речовини (за європейським стандартом). Вона тим вища, що більший порядковий номер літери в латинському алфавіті. Слід зазначити, що між твердістю зв'язування та міцністю металу існує зворотна залежність. Причина проста: в процесі роботи частинки абразиву, що затупилися, повинні відокремлюватися від сполучної основи, щоб поступитися місцем гострим. Якщо зв'язка буде надто жорстка, то відбудеться «засолювання» круга. Він перестане добре різати та почне перегріватися. Надмірно м'яке сполучне призводить до швидкого сточування. Оптимальний підбір даного параметра провадиться досвідченим шляхом.

Останній символ кодування вказує на матеріал сполучної речовини. У нашому прикладі BF – бакеліт, найпоширеніша зв'язка для операцій із металом.

Вибір відповідної продукції в інтернет магазині нескладний, оскільки виробник наносить на нього інформацію про технічні характеристики і вид матеріалу, що обробляється. При необхідності, підбір та замовлення товару можна зробити за допомогою менеджера. Доставка здійснюється по всій території України.

круг відрізний