0
0
0

Молдинг для стін

Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)
Молдинг для стін

Купити молдинг

Молдинг - слово незвичайне, але далеко не нове, цей архітектурний елемент щільно увійшов в наше життя. Найчастіше його згадують на автомобільних сайтах, однак спочатку воно мало суто архітектурне значення. Чим багатше був прикрашений будинок, тим багатше був його власник. Якщо раніше молдинг для стін , як і інші елементи ліпного декору виконувалися в майстернях, то зараз їх можна придбати, просто зайшовши в магазин. Відгуки підтверджують, що візуально тільки фахівець може здогадатися, з чого зроблений той або інший декоративний елемент. Крім того ціна виготовлення і монтажу значно вище, ніж ціна декору з поліуретану.

Купують і замовляють такі елементи ті, хто хоче додати будинку, офісу, квартирі незвичайний вид, класичний стиль, який протягом багатьох років буде виглядати сучасно. Знайти приклади застосування таких ліпних елементів в Києві, Одесі, Харкові не складно, їх можна побачити в театрах, бібліотеках, музеях. В Україні молдинги застосовувалися особливо часто в зв'язку з тим, що безліч різних архітектурних стилів поєдналося на її території.

Як правильно вибрати молдінг?

Складні поєднуються між собою декоративні елементи можуть перенаситити приміщення, тому купити (замовити) молдинги потрібно проконсультувавшись з фахівцем, наприклад дизайнером або архітектором. Частий питання покупців - ціни на монтаж, відповідь однозначна, все залежить від складності композиції. Крім того не забудьте, що багато елементів клеяться на різні склади, як відзначають відгуки, це не можна залишати поза увагою. Щоб ціна була нижче, зручно купити супутні товарні позиції разом, на них часто бувають знижки і акції.

Також надійним, але більш складним способом кріплення є кріплення на спеціальні гвоздики, їх можна докупити в інтернет магазині. Такий спосіб надійний і довговічний, крім того демонтаж проводиться дещо простіше ніж після склеювання. Деякі види декору вимагають наявності спеціальних інструментів для обточування і різання.

Ціни на молдинг

Чим відрізняються молдинг одного виробника від іншого? В першу чергу покупець бачить різницю в ціні, і, звичайно, його цікавить це питання. Відразу відзначимо, що весь ліпний декор різниться точністю виконання деталей. Чим дешевший варіант ви вибираєте, ніж більш простий дизайн і менш чіткий малюнок виходить.

Вирішили купити або замовити ліпний декор, кращий рада: робіть це в інтернет-магазині, даний товар досить габаритний, а після доставки залиште його в приміщенні, де буде проводитися роботи, адаптація матеріалу дозволить зробити монтаж правильно, результат буде радувати вас довго.

Купити настінний молдинг

Перетворити приміщення можна різними способами, один з них досить простий і недорогий - настінний плінтус. Також його часто називають настінний молдинг, так як на даний момент він несе в основному декоративну функцію. Зазвичай рішення з приводу придбання даного елемента виникає або внаслідок необхідності, а частіше, просто після перегляду фото з інтер'єрами господарі вирішують купити настінний плінтус.

Купити молдинги для стін

Буває і так, що плінтус поєднує дві функції: закриває некрасиві стики, служить сполучною елементом двох поверхонь або покриттів. Раніше настінний молдинг був досить дорогим, купити його міг далеко не кожен. Зараз даного виду оздоблення досить часто можна побачити в американських інтер'єрах, часто застосовуються широкі поліуретанові молдинги для стін. Це одне з стали вже класикою поєднання: фарбовані стіни і оздоблення молдингом стін зверху і знизу. Традиційно вибирають обробку білого або близьких до нього відтінків: молочного, вершкового квітів.

Молдинги для стін в інтер'єрі

В даний момент купити молдинги для стін базового кольору і необхідної вам ширини можливо і в Україні. Варто відзначити, що молдинги на стінах для додання їм класичного виду ліпнини покривають шпаклівкою і забарвлюють, що дає цікавий ефект старовини, ціна їх при цьому набагато дешевше ніж гіпсова ліпнина. Молдинги на стінах використовують для ускладнення їх візуального образу, що в інтер'єрі спочатку уплутують зі стилем бароко, відомим своєю пишністю і витонченістю.