0
0
0

Клей для шпалер

Код товару: 15999057
0
58.50 грн.
Купити
Код товару: 15999097
0
37.64 грн.
Купити
Код товару: 15932828
0
68.47 грн.
Купити
Показано з 1 по 51 із 70 (2 сторінок)
Клей для шпалер

Купити клей для шпалер в інтернет магазині

Клей для шпалер купується разом з ними і має кілька специфічних особливостей, про які слід знати. Так, купуючи або замовляючи фотошпалери, не варто хвилюватися, вони йдуть в комплекті зі спеціальним клеєм, якого вистачає, незважаючи на невелику кількість рівно стільки скільки потрібно. Вдало поклеєна кімната виглядатиме свіжіше, в залежності від обраного кольору, текстури і навіть самого матеріалу шпалер кімната може виглядати візуально вище або ширше, світліше або більш затишною. Колір оздоблювальних матеріалів важливий і при виборі клею, як і характеристики покриття, на яке буде приклеюватися оздоблювальний матеріал. Якісна обробка може прослужити і кілька десятків років, але якщо ви любите освіжати квартиру кожен п'ять-шість років, якість клею особливо важливо, адже поклейка трудомісткий процес.

Україна переживає новий фотообойний бум, а заодно поспішає замовити шпалери і освіжає квартири перед наступним холодним сезоном. У Києві все частіше вибирають бамбукові шпалери, а Харків і Одеса вибирають стеклохолст і вініл. Красиві та якісні шпалери повинні клеїтися на хороший клей для шпалер. Ціна клею найчастіше становить двадцять-тридцять відсотків від вартості вибраних шпалер, але, якщо купити правильний клей в будівельному магазині, це збереже фінанси і час.

Як вибрати клей для шпалер

Як вибрати клей для шпалер, розповімо в цій статті. Звичайно, клеї для шпалер діляться за їх видами: для паперових, флізелінових, вінілових шпалер і склополотна. Купити або замовити клей слід з урахуванням поверхні, на яку будуть клеїтися шпалери. Шпалерний клей може бути розрахований і на вологе приміщення, мати в своєму складі фунгіцидні та бактерицидні добавки, на це так само варто звернути увагу алергіків.

Завжди хочеться купити такі шпалери, щоб і клеїлися добре і виглядали. Часто ціни залежать і від насиченості ринку даним видом продукту, наприклад, ціни на поліхлоропреновий клей для натуральних бамбукових або трав'яних шпалер через їх специфіки, вище, ніж на більш поширений для флізелінових і паперових шпалер.

Складові різних видів клею для шпалер забезпечують краще зчеплення зі стіною або стелею, роблять процес обклеювання більш легким і швидким. Клеї для важких шпалер містять пва (полівінілацетат), який покращує схоплювання, в чистому вигляді застосовують для склеювання дерева, його має бути не менше п'ятдесяти відсотків. Ціна клею залежить від цих сполучних компонентів. Додатково ціна клею може залежати від його кислотності (Ph), для світлих шпалер слід вибирати кислотність вище семи.

З чого складається сучасний клей для шпалер?

Клей для шпалер - це один з найбільш знайомих і поширених побутових клеїв. Цей клей хоч раз в житті, але використовував будь-яка доросла людина, так як поклейка шпалер є одним з найбільш простих видів ремонту. Клей для шпалер - це хімічний склад, що дозволяє не тільки триматися шпалерному полотну після його висихання, але і в момент наклеювання дає працювати з ним: вирівняти, відняти полотно від стіни і т.д.

Якщо раніше клей для шпалер був крохмаль або в гіршому варіанті звичайне борошно, то пізніше він став видозмінюватися, так як оздоблювальні матеріали, а саме шпалери теж сильно еволюціонували. Ще одним різновидом клею для шпалер є побутової ПВА, однак через те що полотна при наклеюванні їм важко рухати, а також з-за особливостей його висихання результат може бажати кращого. Звичайного клею було досить для простих паперових шпалер, зараз будівельний ринок будь-якої країни, в тому числі України, пропонує як мінімум п'ять-шість основних різновидів шпалер. Як вибрати хороший клей для шпалер - стало важливим завданням. Перш ніж купити клей для шпалер, варто зрозуміти, які шпалери ви купуєте: паперові, вінілові, флізелінові, стеклохолст, шовкографію. Кожен тип шпалер має певні вимоги до підготовки поверхні і до клею. Таким чином, якщо ви вибираєте клей для паперових шпалер, він навряд чи також добре приклеїть вінілові, однак буде дешевше.

Основою сучасного клею для шпалер є модифікований крохмаль і модифікацій целюлози, в які виробники додають різні добавки для досягнення різних якостей: поліпшеного ковзання, рівномірного схоплювання, можливості без сліду прибрати надлишки з шпалер, колірні індикатори, інгредієнти полегшують видалення шпалер зі стін, протимікробні добавки, крім цього клей може бути морозостійким. У хороший клей для шпалер можуть входити наступні модифікації целюлози: метилцелюлоза, карбоксиметилцелюлоза, гідроксиметилцелюлоза. Клей під шпалери з модифікованого крохмалю без додаткових добавок - найпростіший варіант. Цей клей для шпалер найпростіший і ціна його найнижча, такий клей має не найкращий зчеплення з дерев'яними і бетонними поверхнями. Клей під шпалери з карбоксиметилцелюлози також не переносить бетонні і пофарбовані поверхні, однак їх зазвичай штукатурять або шпатлюют, або ж покривають спеціальною ґрунтовкою. Для бетонних і пофарбованих поверхонь фахівці пропонують вибирати клей з суміші метилцелюлози і поливинилацетата (ПВА). Саме цей склад зазвичай продається як клей для шпалер вінілових, тут варто згадати, що більшість таких шпалер мають флізеліновую основу, тому клей підходить і для флізеліну, якщо ви не знайшли клей для флізелінових шпалер.

Ціна на клей для шпалер в Україні

Варто зазначити, що який би ви не вибрали клей для шпалер, ціна його залежить не тільки від складу, але і від виробника. Великі виробники, такі як Henkel, Pufas і інші, ретельно стежать за ідентичністю складу і його властивостями. Корпорація Хенкель відома своїми продуктами має в своєму складі два бренди виробляють клеї: Metylan і «Момент». Клей Момент для шпалер має п'ять найменувань: Класик, Вініл, Екстра, Флізелін і клей для стиків. Ці клеї являють собою серію з найпопулярніших напрямків у розвитку шпалер, крім цього компанія пропонує спеціальну ґрунтовку під шпалери. Клей Момент для шпалер це продовження традицій, які відображаються у всіх продуктах цього відділення компанії.

Які виробники клею для шпалер кращі?

Клей для шпалер Метилан представляє більш широку лінійку шпалерних клеїв, сюди входять: Вініл Преміум без індикатора, Вініл Преміум, Флізелін Експрес Преміум, Флізелін Ультра Преміум, Універсал Преміум, монтажний клей Інтеро (Intero), Шпалерний клей-концентрат, Гранулат Преміум, Скловолокно Преміум , овал Т (Ovalit T), Бордюрний клей, клей для стиків і підклеювання шпалер і засіб для зняття шпалер. У всіх лінійках є класичний клей, який зазвичай, типові для за клей для паперових шпалер. Якщо розглядати клей для шпалер Метилан, а саме його склад, туди також можуть входити стирол-акрилова дисперсія, карбонат і цитрат кальцію, які посилюють добавки. Вперше скориставшись клеєм Метилан, покупці звертають увагу на яскравий рожевий колір клею, лякатися цього не варто, колірний індикатор допомагає рівномірно нанести склад на шпалери або стіну, після висихання ставати повністю прозорим.

Якщо ви вирішили купити клей для шпалер, уважно прочитайте інструкцію до нього, виробник завжди вказує особливості роботи зі своїм продуктів, знання яких дозволяє домагатися чудового результату при обклеюванні будь-якого приміщення: квартири, будинки, офісу. До таких особливостей можна віднести: спосіб приготування розчину, час роботи з готовою сумішшю, спосіб нанесення клею (на шпалери, на стіну), наявність колірної індикації і т.д. У наклеюванні шпалер є маса нюансів, які випливають з властивостей кожного матеріалу, так, наприклад, клей для флізелінових шпалер завжди наноситися на стіну, а клей для вінілових шпалер повинен забезпечити максимальне ковзання полотен по підставі, але при цьому вони не повинні сповзати під власною вагою .