0
0
0

Cаморізи

Показано з 1 по 51 із 60 (2 сторінок)
Cаморізи

Купити саморізи

Саморізи - особлива група кріплень, необхідних для кріплення різних листових матеріалів між собою, а також для кріплення спільно з іншими елементами. В Україні такий вид кріплення використовується досить часто, так як він легкий в застосуванні і не вимагає додаткового висвердлювання отвору. Різні види кріплень можна купити не тільки в Харкові, Одесі чи Києві, а й в усіх містах і селах. Вони мають широкий спектр застосування. Одна зі сфер застосування - будівництво. Виробники саморізів є у всіх країнах, Україна також виготовляє безліч їх видів.

Для будівництва і ремонту купується і замовляється величезна кількість саморізів і інших кріплень. Ціна їх залежить від розмірів і характеристик. Замовити і купити їх можна для кріплення дерева, гіпсокартону, металу, а також для натяжки і навішування чого-небудь. Заказати будматеріали і взагалі будь-які наявні в інтренет магазині товари достатчно легко, як відзначають відгуки, кожен саморіз , кожен тип гіпсокартону має свій артикул.

Найчастіше їх розрізняють за кольором, найдешевші це чорні саморізи, вони мають різну довжину, частоту і висоту різьблення. Залежно від цього купується для тих чи інших матеріалів. Ціна їх трохи нижче, не стільки через матеріалу, скільки через великі обсягів виробництва. Ці саморізи мають конусну головку, яка легко топиться в гіпсокартон, дерево і маскується шпаклівкою. Найбільш окреме питання з хрестоподібним шліцом (PH).

Маленькі екземпляри, довжиною не більше сантиметра, їх вважають за краще купити або замовити, коли необхідно кріплення чого-небудь до металевого профілю. Саморізи - ходовий товар, але ціна їх невелика, розрізняються вони капелюшками, широка капелюшок замінює собою шайбу, перешкоджає провалювання в будівельний матеріал. Мають на кінці свердло або гострий кінчик, для кращого вкручування.

Універсальний шуруп, найдешевший за ціною, застосовується для різних цілей, буває двох видів оцинковки (білі, жовті). Вид оцинковки не позначається на ціні. Вони можуть мати різьбу, як по всьому корпусу, так і тільки на окремій частині. Найчастіше застосовується для вкручування дюбелів.

Для кріплення масивних конструкційних елементів за допомогою дюбеля використовуються «глухарі», вони мають великий діаметр і довжину, а також часто в комплекті йде шайба, вкручуються, на відміну від більшості подібних виробів, шестигранним ключем.

Великою групою цього типу метизів є гачки і петлі, що вкручуються руками, вони служать для фіксації, навісу різних декоративних елементів, обладнання, люстр, а також натяжки ниток, тросів. Застосовуються з використанням дюбеля.

Ще один вид призначений для кріплення тонких елементів (металевих профілів), зовні вони схожі на маленькі, але мають напресованими шайбу, для шестигранного ключа.

Ціна саморізів

Саморізи в значній мірі замінили такий поширений ще недавно кріплення як цвяхи, Україна в значній мірі перейшла на них через специфіку вибору будівельних та оздоблювальних матеріалів. На відміну від менш функціональних цвяхів, саморізи не тільки легко утримуються в багатьох мінеральних основах, а й входять нарівні в інший поширений кріплення - дюбель, тому купити їх можна самих різних форм і розмірів. 

При виборі самореза важливо означати яка головка (тип) потрібно, від цього залежить монтаж і демонтаж. Крім того, шуруп найчастіше вибирають по довжині і діаметру, виражених в мм. Розміри саморізів впливають і на вибір інструменту, адже чим більше довжина і діаметр, тим потужнішим має бути електроінструмент. Перед тим як купити саморізи оптом, зверніть увагу на те, для якого матеріалу ви купуєте даний вид кріплення. Замовляючи саморізи оптом, переконайтеся в правильності всіх обраних параметрів, починаючи від частоти нарізки до виду головки, матеріалу, від типу якого іноді залежить ціна.

Зараз на тлі спаду в економіці, у багатьох регіонах кількість складних ремонтів і внутрішніх оздоблень сильно скоротилося. Але варто зазначити, що Київ і Харків як і раніше займають в цьому питанні лідируючу позицію, саморізи тут набувають досить часто, до речі, зробити це можна через інтернет. Вибрати кріплення по точним параметрам - це одна з приємних особливостей, крім цього при необхідності можна завжди отримати консультацію фахівця.

Саморізи - заказати, купити

Саморізи роблять з двох основних матеріалів - метал і пластик, їх призначення і показники відповідно залежать від властивостей обраного речовини. Набагато хащ застосовують саморізи металеві, їх замовляють оптом для великих об'єктів, а також набувають дрібним оптом зазвичай від десятка штук. У зв'язку з тим, що виробництво саморізів часто розташоване поблизу с центрами металургії і споживання, саморізи виробляє і Україна.

Найчастіше якісні саморізи використовують в особливих видах робіт, в цілому самі вони коштують недорого, але ціна повного кількості може скласти значну суму, наприклад, при необхідності провести монтаж гіпсокартону на великій площі. Щоб зробити вибір і купить саморізи високої якості і заощадити, їх купують через інтернет магазини. Тому, якщо хочете придбати таку позицію метизної продукції як саморіз, перебуваючи в місті Дніпропетровськ, а також Харків, варто лише зайти на наш сайт.

Саморіз випускається різної довжини, діаметру, частоти витків, тому підбір здійснюється за призначенням, під конкретні роботи і будматеріали. Зазвичай всі показники, якими володіє саморіз, вказуються через мм, крім того, слід дивитися на додаткову назву, яке підказує тип викрутки або насадки на шуруповерт для монтажних робіт.