0
0
0

ПВХ рукавички

Новинка
Лідер продажу
Лідер продажу
Лідер продажу
Код товару: 15975391
0
22.00 грн.
Купити
Показано з 1 по 51 із 75 (2 сторінок)
ПВХ рукавички

Рукавички монтажні: призначення і особливості

Поєднання матеріалів дають кращий ефект, у чому можна переконатися, одягнувши на руку рукавиці, що складаються відразу з двох або навіть трьох матеріалів. Засоби індивідуального захисту рук, такі як монтажні рукавички, тестують, щоб перевірити ефективність, при цьому є вимоги важливі для споживача:

 • ергономічність,
 • гігроскопічність,
 • водонепроникність,,
 • довговічність.

З'єднання в одному виробі захисних функцій і цих якостей робить його в рази комфортнішим при тривалому застосуванні, прикладом можуть служити рукавиці облиті ПВХ. Найчастіше поверхні під ПВХ обливом бувають з:

 1. Натуральних тканин, у тому числі з бавовни і бавовняні.
 2. Натуральної шкіри або спилку.
 3. Синтетичних тканин.

А потім зверху наносять різні захисні покриття: полівінілхлорид (ПВХ), поліамід, латекс, нітрил.

Площа і тип нанесення відіграють роль при виборі для конкретної сфери їх використання. Навіть класичне поєднання – рукавички бавовна ПВХ можуть виглядати зовсім по-різному. Інтернет магазин може запропонувати безліч варіантів робочих рукавиць з бавовни з ПВХ покриттям, відгуки відзначають, що тут оптимальний асортимент, якість і доставка.

Усіляких поєднань безліч, є і ті, які знайомі кожному, тому що включають у себе доступність для покупки, комфорт при носінні і низьку вартість.

Такі монтажні рукавички можуть бути виконані з різними формами нанесення захисного матеріалу:

 • з напиленням,
 • з крапковим або мікрокрапковим нанесенням,
 • із захисними планками,
 • облиті.

Все частіше монтажники воліють самостійно вибирати ЗІЗ (засоби індивідуального захисту), в тому числі для рук. Прості рукавички застосовуються все рідше. Їм на зміну прийшли рукавички монтажника професійні. Їх відрізняють якісні матеріали, посилений захист, який не змінює ергономіки ЗІЗ. Завдяки цьому забезпечена надійність захоплення деталей та інструментів, знижений ризик потрапляння тканини під обертові частини електроінструментів і верстатів. Для основи, в цьому випадку, рідко застосовується бавовна в чистому вигляді, прийнятнішими є рукавички нейлонові з ПВХ покриттям. Їх рідко купують оптом, так як вони підбираються з приміркою під руку, їх ціна вища, ніж звичайних, таких як рукавички бавовняні з ПВХ покриттям.

рукавиці ПВХ
Захисні рукавички бавовняні з ПВХ нанесенням

Звичні всім рукавички для різних робіт останнім часом стали використовуватися довше. Це пояснюється можливістю вибору площі нанесення захисного шару, в нашому випадку це, полівінілхлорид. В одних випадках потрібен захист рук від рідин, у тому числі води, а в інших покриття підвищує тертя, даючи зручні для роботи умови. Відомо, що для монтажних робіт характерним є стикання з:

 • металом,
 • склом,
 • деревиною та матеріалами з неї,
 • сипучими сумішами і розчинами,
 • лакофарбовими виробами,
 • ґрунтом.

Це має на шкіру найрізноманітніші дії, утворюються: потертості, порізи, рани, занози, крім того, через неї проникають алергени, бактерії. Будівельні рукавички бавовна ПВХ підбираються за типом робіт. Зазвичай, перевага віддається або підвищенню сили тертя або захисту від рідких фракцій різних речовин.

Коли мова йде про простий, недорогий засіб для захисту рук, слід оцінювати такі критерії якості:

 1. Щільність в'язки, яку має бавовняна нитка.
 2. Тип нанесення захисного шару, його товщину.
 3. Розмір, щільність манжети.
 4. Наявність утеплення в зимовій версії.

Розрізняють три основні класи в'язки нитки, які характеризуються кількістю петель на одиницю площі. Розрізняють три найголовніших: 7, 10 і 13. Чим він вищий, тим щільніше прилягають одна до одної петлі, тим довговічніший виріб. Але клас в'язки ниток на даний момент достатньо спірний аргумент, який впливає на вибір. Це пов'язано з тим, що крім цього показника, закріпленого в ДЕСТ, є вага виробу. Чим вищий клас, тим більшою вона повинна бути. Визначається даний показник для пари рукавиць. Зазвичай, вагу вимірюють в грамах і вона приблизно відповідає кількості ниток, тобто чотирьохнитка при зважуванні покаже 40 грам на пару.

Якщо ж показник не відповідає стандарту, значить, у рукавичці змінено склад нитки. Застосували суміш бавовни та синтетичної нитки. Хоча останню характеризує хороша зносостійкість, у цьому випадку втрачаються такі властивості, як гіпоалергенність і гігроскопічність. 10 клас і 13 клас бувають у продажу часто, але важливо знати, як оцінити якість виробу. Експерти рекомендують вивернути виріб і в місці, де з'єднуються великий палець і долоня, перевірити кількість ниток. Купити рукавички з точковим покриттям можна і зимові утеплені, до бавовняної нитки додають вовняну. У певних випадках необхідний високий ступінь механічного захисту долоні, тоді слід надягати рукавиці Б з ПВХ покриттям долоні.

Іноді від ЗІЗ рук потрібні особливі властивості, наприклад, максимальне відведення тепла. Такою властивістю володіють рукавички поліамідні. На відміну від бавовняних, вони не абсорбують вологу, вона виходить назовні за рахунок повітропроникності тканини. Використовувати поліамід для рукавичок стали не так давно, його вибирають за зручність для рук, швидке висихання і довговічність.

рукавички ПВХ
Для чого потрібні рукавички бавовняні з крапковим ПВХ покриттям

Поєднання бавовняної тканини і полівінілхлориду – одне з вдалих рішень, що дозволяє домогтися комфорту в носінні, безпеки рук при великій різноманітності можливих робіт, а також відносної дешевизни виробів. Останній фактор зробив рукавички облиті ПВХ або з нанесенням точки найпоширенішим видом засобу індивідуального захисту рук.

Якісний шар основи вкрай важливий, а відповідальний виробник завжди вкаже клас в'язки при відповідності інших параметрів продукту стандарту. Такий предмет, як рукавички з ПВХ напиленням або рукавички трикотажні з крапковим покриттям, стане в нагоді буквально всюди від будмайданчика до прибирання території навколо будинку, двору чи магазину. Роблячи замовлення, потрібно зрозуміти: яким буде застосування, наскільки важливим є захист, який забезпечуватимуть рукавиці ПВХ.

Те, як нанесено покриття відіграє роль, адже від цього залежить вплив різних речовин на шкіру рук, безпеку контакту і то, як він відповідає виконуваній роботі, дії. Іноді захист може полягати в тому, наскільки вона щільно обтягує руку, не сковуючи руху, це потрібно для роботи з інструментом.

Рукавички з точковим покриттям підсилюють тертя руки і поверхні, тому сам ПВХ повинен бути нанесений якісно. Перевірити це досить просто: достатньо провести одягненою рукавицею по поверхні від себе. Якщо рука легко ковзає – тертя недостатнє. Крім цього долоню рукавиці слід розтягнути: крапки ПВХ не повинні відшаровуватися або тріскатися, те ж можна сказати про рукавички ПВХ хвиля. Точка найкращим чином підвищує тертя, виходить надійний хват матеріалів та інструментів. Знижує тертя і ПВХ, нанесений хвилею, а ось малюнок, наприклад, у вигляді квітів, швидше за все просто декор.

Особливо хочеться виділити рукавички з мікрокрапками. Спосіб нанесення їх той же, але діаметр ПВХ точок в рази менший, як і товщина шару. Цей продукт покликаний допомагати при роботі з дрібними деталями. Основа в ньому все така ж міцна, але виріб в меншій мірі покликаний захищати руку від механічних впливів.

рукавички ХБ з ПВХ

ПВХ рукавички, ціна в інтернет магазині

Малюнок Назва товару Ціна
крапка Рукавички робочі трикотажні, з ПВХ малюнком, помаранчеві, розмір 10, BauGold 10308 11.00 грн.
крапка Рукавички робочі Doloni 4242, з ПВХ малюнком, жовті, розмір 10 18.00 грн.
хвиля Рукавиці робочі Doloni 621, з ПВХ малюнком, білі, розмір 10 20.00 грн.
крапка Рукавички трикотажні Doloni 4894, з ПВХ малюнком, чорні, розмір 8 20.00 грн.
крапка Рукавички робочі Doloni 584, з ПВХ малюнком, помаранчеві, розмір 10 27.00 грн.
зірка Рукавички бавовняні Doloni 562 Зірка, з ПВХ малюнком, чорні, розмір 10 25.00 грн.
крапка Рукавички трикотажні Doloni 4116, з ПВХ малюнком, жовто-зелені, розмір 10 21.00 грн.
двостороннє ПВХ покриття Рукавички ПВХ Doloni 4518, для спеціальних умов, червоні, розмір 10 65.00 грн.

Популярні питання про ПВХ рукавички

В інтернет магазині Stroyploshadka.ua
 • монтажні роботи;
 • будiвництво;
 • робота з інструментом;
 • навантаження, розвантаження;
 • фасування, упаковка;
 • меблеве виробництво.
 • з повним обливом;
 • з частковим обливом у вигляді малюнка (крапка, хвиля, зірка).