0
0
0

Кладочні суміші

Новинка
Показано з 1 по 19 із 19 (1 сторінок)
Кладочні суміші

Купити кладочні суміші в інтренет магазині

Один з найбільш поширених видів сухих сумішей для будівництва - кладочна суміш. Кладочні суміші використовуються при зведенні будинків, споруд, малих архітектурних форм і огорож. Саме за допомогою цього виду сумішей кладуть великовагові блоки і цеглу, іноді така суміш використовується для плитки. Широке застосування обумовлене простотою і звичністю даного продукту. Купити або замовити такий тип будівельної суміші можна в будь-якому будівельному магазині, в зв'язку з тим, що зазвичай вони навіть в сухому вигляді досить важкі, а ціна в роздрібному продажі на них вище, пропонуємо купувати ці суміші, будівельні та оздоблювальні матеріали з доставкою в нашому інтернет-магазині Будмайданчик.

Застосування кладок сумішей у будівництві

В Україні такі суміші використовують уже давно, що не зменшує їхньої популярності і зараз. Жоден будинок не зводиться в Києві, Харкові чи Одесі без використання блоків або цегли, клінкерної цегли або плитки. Не варто плутати кладочні суміші та оздоблювальні, вони мають різне призначення і склад.

Ціна суміші кладки (розчини), в першу чергу, залежить від фірми-виробника, так як додаткові компоненти і якість основних компонентів контролюють найчастіше великі виробники. Ціна залежить від типу: традиційний розчин кладки використовують для укладання блоків, наприклад, газобетону і цегли, кольорові суміші, найчастіше використовуються для клінкерної, оздоблювального цегли і вогнетривкі розчини. Найчастіше для обробки купують кольорові кладочні суміші з різним ступенем водопоглинання і для розшивки швів. Можна купити таку суміш за прийнятною ціною і отримати відмінний результат, якщо її зробили кращі компанії на європейському ринку. Замовляйте суміші у нас, таким чином, ви уникнете підробок.

Види кладок сумішей

Найбільш часто використовуються один з видів кладок сумішей - це клейові розчини для бетонних блоків і газобетону, які використовують для утворення тонкого шва, що в свою чергу забезпечує мінімальні містки холоду. Фасовка таких сухих кладок сумішей зазвичай проводиться в пакети по двадцять п'ять кілограм. Ціни на такий розчин відображають його морозостійкість, зчеплення, чим вони вищі, тим дорожче будівельна суміш.

Якщо ви вирішили купити або замовити розчин, зверніть увагу на те, що деякі з них маю «зимові версії», такий можна класти і при температурах нижче нуля, така інформація відображається на упаковках.