0
0
0

Ламінат для кухні

Показано з 1 по 51 із 747 (15 сторінок)
Ламінат для кухні

Кухня є одним з найбільш функціональних приміщень у всьому будинку. Саме тут збирається вся сім'я під час свят, а також зустрічають гостей і готують улюблені страви. З цієї причини підлогу на кухні стикається з величезними навантаженнями в процесі своєї експлуатації. Тільки якісний ламінат зможе витримати особливості експлуатації, які накладає на його дана сфера застосування. Як вибрати таке підлогове покриття? Для цього слід приділити увагу деяким нюансам.

Ламінат для кухні: основні особливості

Головним параметром для покупця залишається міцність ламінату. Сьогодні на ринку представлена продукція з рівнем міцності від 21 д 34 класу. Міжнародні стандарти дозволяють використовувати на кухні будь-ламінат з категорії від 24 класу і вище. У той же час кращим вибором для покупця стане ламінат 32-34 класу міцності. В даному випадку можна отримати багаторічну гарантію якості, а також зносостійке покриття і надійність незалежно від ситуації.

На що ще потрібно звернути увагу, якщо ви збираєтеся ламінат для кухні купити? Обов'язково оцініть рівень вологостійкості покриття. Матеріал повинен бути вологостійким, оскільки на кухні рідини регулярно опиняються на підлозі, а вологе прибирання потрібно частіше, ніж у житлових приміщеннях. Конденсат і пар також можуть залишити слід на поверхні підлоги. Спеціальна просочення дозволяє протидіяти подібним проблемам. Особливу увагу потрібно приділити стикам, якість яких не повинно викликати сумнівів. Для кухні підходить ламінат, здатний витримувати контакт з водою до 6 годин підряд.

Вибираючи вологостійке покриття для кухні, не забувайте про те, що пол також повинен залишатися безпечним. Існує думка, що весь ламінат є однаково якісним, але на практиці окремі компанії можуть користуватися смолами і формальдегідом, потенційно небезпечними для людини, щоб скоротити вартість виробництва. Для кухні потрібно шукати покриття з маркуванням Е1. Скориставшись нашим каталогом, можете бути впевнені в тому, що вашій увазі буде запропоновано тільки якісний ламінат, в екологічності якого не доводиться сумніватися.

Переваги ламінату для кухні

На хороший ламінат для кухні ціна залишається демократичною. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, які мають у своєму розпорядженні усіма необхідними сертифікатами якості. Вашій увазі представлена продукція:

  • З високою зносостійкістю. Ламінат не схильний до пошкоджень, стирання і появи подряпин.
  • З відмінною світлостійкістю. Навіть прямі сонячні промені не призводять до вигоряння матеріалу.
  • Приємна на дотик. Ламінат відрізняється від плитки тим, що його поверхня завжди залишається теплою.

В процесі служби можна помітити, що ламінат є абсолютно безшумним. Ця особливість відіграє ключову роль, коли мова заходить про кухонному підлоговому покритті. Підтримувати ламінат в ідеальному вигляді досить просто. Необхідно лише іноді протирати поверхню вологою ганчіркою або використовувати пилосос.

Купити ламінат для кухні за доступними цінами в інтернет-магазині «Stroyploshadka»

Наш інтернет-магазин відповідально ставиться до своєї роботи. З цієї причини покупці можуть отримати консультацію перед тим, як замовити високоякісну продукцію. З нами доставка буде здійснена в Київ, Харків, Дніпро та інші міста України будь-яким зручним для клієнта способом. Ми постійно розширюємо каталог продукції, щоб було нескладно знайти підходящий варіант для власної квартири або заміського будинку.