0
0
0

Ламінат Balterio

Показано з 1 по 51 із 131 (3 сторінок)
Ламінат Balterio

Бренд Balterio добре зарекомендував себе на європейському ринку і сьогодні став доступний в Україні. Підлогове покриття відрізняється бельгійським походженням, а його виробник користується інноваційними технологіями для отримання високоякісного, багатошарового і зручного у використанні ламінату. Для його виробництва застосовуються тільки якісні компоненти.

Ламінат Balterio: особливості та характеристики

Як і у випадку з іншими покриттями, які випускають відомі бренди, даний вид ламінату відрізняється багатошаровою структурою. Верхнє покриття, що виконує захисну функцію і має форму спеціальної плівки, обволікає всю площу планки. Декоративний шар знаходиться прямо під захисною плівкою і служить для імітації того чи іншого природного матеріалу.

Ламінат balterio в Києві також має основу, яка виготовлена з HDF-плити. Матеріалом основи виробництва виступає пресована натуральна деревина. Компенсуючий шар розташований у самому низу структури і входить в контакт з чорновою підлогою. Наявність спеціальної просочення не дозволяє стабілізуючій шару накопичувати вологу або піддаватися впливу грибка.

Зібрати ламелі в готову підлогу буде максимально просто завдяки зручному замкового механізму. З цієї причини працювати з підлоговим покриттям можуть навіть новачки, серйозно скорочуючи витрати на ремонт. Виробник подбав про те, щоб ламінат balterio виглядав бездоганно. Для цього верхній шар проходить спеціальну обробку. Тиснення дозволяє легко сплутати матеріал з натуральною деревиною, яку він найчастіше копіює.

Переваги ламінат Balterio від бельгійського виробника

Ми пропонуємо вам купити ламінат balterio і вивчити сильні сторони матеріалу на особистому досвіді. Виробник приділяє особливу увагу вологостійкості вироби, тому сфера можливого застосування ламінату буде максимально великою. Використання воскової просочення знижує до мінімуму здатність накопичувати вологу. Серед інших переваг слід виділити:

     екологічну чистоту і безпеку;

     стійкість перед вм'ятинами та подряпинами;

     привабливий зовнішній вигляд і доступність.

Правильний монтаж ламінату дозволить назавжди забути про проблеми з підлогами. Продукція бельгійського бренду не схильна здуттів, а при необхідності покриття завжди можна розібрати і зібрати на новому місці.

Купити ламінат Balterio за доступними цінами в інтернет-магазині «Stroyploshadka»

Інтернет-магазин постійно розширює каталог товарів, щоб ви могли знайти якісне підлогове покриття. Ми запропонуємо кілька гарних колекцій на вибір, які відмінно підійдуть для вітальні, спальні або кухні. Країна виробництва – Бельгія, що гарантує дотримання міжнародних стандартів, а також тривалий термін служби покриття. У той же час на нашому сайті на balterio ламінат ціна буде прийнятною для більшості покупців. Доставка вашого замовлення здійснюється в Харків, Суми та інші міста України без зволікань.