0
0
0

Аерозольна фарба для ванн

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Аерозольна фарба для ванн

Якісна фарба для ванної

Реставрація ванни дозволяє відновити її привабливий зовнішній вигляд і функціональність без необхідності витрачати серйозні суми на заміну сантехніки. Фарба для ванни на сайті Стройплощадка представлена ​​в широкому асортименті, що дозволяє кожному покупцеві знайти підходящий варіант. Потрібно лише звернути увагу на ті параметри, якими повинен володіти якісний склад. В першу чергу, це безпека фарби для ванни. Вона не повинна містити домішок, які можуть завдати шкоди здоров'ю людини.

Купити фарбу для ванни в інтернет магазині

Збираючись купити фарбу для кераміки, враховуйте і наступні параметри:

  1. Теплопровідність. Якщо даний показник високий, то вода в ванні буде остигати досить швидко.
  2. Довговічність. Фарба повинна захищати конструкцію від деформації, а також зберігати початковий відтінок якомога довше.

В інтернет магазині будівельних матеріалів stroyploshadka.ua вашій увазі представлені різні склади, що відповідають цим критеріям. Популярним рішенням є епоксидна фарба, яка вже кілька десятиліть активно використовується для відновлення сантехніки. Склад являє собою спеціальну суміш, в яку входять добавки і пігменти.

В Україні залишається затребуваною латексна фарба. Для її створення використовується акрил, а довговічність матеріалу забезпечує чудову економію сімейного бюджету. Алкідна фарба відрізняється тим, що в її основі лежить застосування рідини. Склад практично не має запаху. При дотриманні технології нанесення можна отримати емаль, яка буде служити 5-7 років. Купити відповідну фарбу ви можете на нашому сайті, де ціна залишається демократичною.

Які компоненти використовують в фарбі для ванни і кераміки

Під час вибору реставраційного покриття слід враховувати метод нанесення фарби. Якщо використовується акрил, то ідеальним рішенням стане наливна технологія. Не менш зручним способом є аерозольний метод реставрації. Окремо можна придбати відтінок і розчинники, щоб отримати відповідний відтінок і консистенцію складу. Колеровочная паста дозволяє максимально наблизити нове покриття до первісного. Фарба для кераміки представлена ​​кращими виробниками, тому в її якості сумніватися не доводиться. Ми простежимо за тим, щоб доставка замовлення була здійснена в стислі терміни.