0
0
0

Ліпний декор

Лідер продажу
Ліпний декор

Купити ліпний декор

Щоб будинок був неповторним, виглядало яскраво і, навіть при досить стандартному проекті, відрізнялося від інших, застосуєте для декорування як всередині приміщення, так і на фасаді ліпний декор . Різноманітні скульптурні елементи додадуть будівлі незвичайний вид, ліпнина надає будинку благородство і змушує його виглядати більш витончено.

У Харкові та Одесі, в Києві, та й по всій Україні безліч будівель дореволюційного і сталінського періоду прикрашені подібним чином, що надає містам європейського вигляду. Крім внутрішнього зручності: високих стель, широких парадних, такі елементи як ліпнина, підвищують інтерес до таких квартир, тому зростає і їх ціна. Відгуки та фотографії в різних соціальних мережах зайве підтвердження того, що подібні елементи високо цінуються.

Широкий асортимент ліпного декору

Треба відзначити, що не так давно ліпний декор виконувався з натуральних матеріалів - дерево і гіпс, які мають свої переваги і свої недоліки. Сучасний аналог ліпного декору - поліуретановий декор має ряд переваг, які не можна обійти стороною. Перше і головне: такий декор, як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки можна купити (замовити) просто зателефонувавши в інтернет магазин, який в свою чергу запропонує гнучкі ціни і підхід до кожного покупця. Ціна ж декору з натуральних матеріалів більше. Європейські країни застосовують поліуретан вже давно, якщо вивчити відгуки і коментарі, то він вважається нешкідливим і має повний цикл переробки.

Що ж таке по своїй суті «ліпний декор»? Сюди входять різні елементи, які прикрашають фасади будівель, сходів, стелі і стіни, каміни. Ліпнина - це особа будівлі. Якщо конструкцією будівля не передбачені балки, їх можна легко внести в дизайн, варто тільки купити балки з поліуретану.

На користь поліуретану говорити його ціна, крім того що він більш доступний і можна купити відразу готовий виріб, адже найчастіше ліпнину з гіпсу потрібно замовляти в майстерні і чекати досить довго.

Подобається вид ліпного декору, але ви боїтеся купити або замовити, вам здається, що він не підійде під ваш інтер'єр? Ліпнина настільки різноманітна за формами і застосування, що можна підібрати її практично під будь-який стиль. Купивши або замовивши такий вид декору можна надати всьому інтер'єру нового звучання.

Ціни на ліпний декор

Якщо стежити за відгуками, на користь такої ліпнини говорити і її вага, а також конструктивні особливості, фасад з нею буде виглядати більш виграшно, його можна витримати в дусі часу і епохи, яка подобається вам в архітектурі. Ціни, безумовно, залежать і від виробника, однак тут грає роль якість матеріалу і супровід виробника, тобто вказівки по використанню. Виробник намагається догодити смакам сучасного покупця, крім того дає йому творчий поштовх показуючи в каталогах як можна застосувати той чи інший продукт. Однак купуючи будь-які декоративні елементи важливо дотримати пропорції і почуття міри. Декоративні елементи, в тому числі ліпні, можуть фарбуватися і тонуватися в потрібний колір, що, безумовно, робить можливості дизайну ще різноманітніше.