0
0
0

Фібра для бетону

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Фібра для бетону

Фібра для бетону і її застосування

Застосування додаткових матеріалів в будівельній сфері дозволило нівелювати деякі властивості матеріалів. Одним із прикладів подібного може служити армування, яке, в свою чергу, розрізняють на:

 • внутрішнє,
 • поверхневе.

Поверхні зміцнюють сіткою і тканеподобнимі матеріалами, внутрішнє армування пов'язано з розчинами, всередину яких додають спеціальний матеріал - фібру. Дана добавка в бетон підвищує стійкість готового продукту:

 • до утворення мікротріщин,
 • до зламу,
 • вібраційних навантажень,
 • знижує вологопоглинання.

Найбільш популярною вважається фібра поліпропіленова, ціна і властивості роблять її буквально незамінним продуктом на будівництві. З іншого боку, фібра для бетону буває:

 • металева, в тому числі сталева,
 • поліпропіленова,
 • базальтова,
 • зі скловолокна,
 • полиамидная.

Впроваджуються і інші види матеріалів, які здатні випускатися у вигляді дроту або волокна. Металеві варіанти мають високу доступністю, однак їхня вага вище, ніж у інших видів. При цьому лише фібра з металів випускається, як в хвилеподібне вигляді, так і анкерна, тобто має потовщення на кінцях дроту надійно фіксуються в застиглому бетоні. Коли вибирається фібра, ціна важлива, але правильніше ознайомитися з рекомендаціями виробника, особливостями виду, впливом на вагу конструкції. Підбір кращої різновиди повинен проводитися з норм і вимог до конструкції, особливо ретельно за цим стежить Київ, де темпи будівництва високі, як і вимоги. Цей же фактор визначає те, де придбати фібру - армуючий компонент бетону, перевага віддається великим виробникам, а також зарекомендували себе будівельним інтернет магазинах.


Як купити кращу фібру для бетону в інтернет магазині?


На відміну від інших видів, виробництво і доставка такий армування, як поліпропіленова фібра, в рази простіше, до того ж матеріал настільки еластичний, що може бути застосований на всіх можливих видах об'єктів будівництва і ремонту. Для розчину вибирають волокна різної довжини від 2 до 18 мм, випускається крім цього сплетене в нитки макроволокно. Великий вибір розмірів дозволяє купити фібру для зовнішньої обробки стін штукатурками, а також заливки цементними сумішами несучих конструкцій будівель і споруд.

В цілому, жоден інший вид не дозволяє так точно варіювати кількість продукту в суміші, як поліпропіленова фібра, купити її простіше, ніж інші види саме через її популярності і маси корисних якостей. Вона може бути використана, як фібра для стяжки, що вже само по собі говорити про якість продукту. І хоча по табличних даних відзначають, що загальні показники її нижче, часто їх фіксують лише для одного розміру волокна, не вказуючи, що поліпропілен може бути різної довжини і фактури.