0
0
0

Вітражна плівка

Новинка
Показано з 1 по 51 із 320 (7 сторінок)
Вітражна плівка

Купити вітражну плівку для скла

Вітражна плівка для скла – сучасний підхід до унікальності свого житла, а також надання йому комфортної обстановки. За допомогою різних видів вітражні плівки на скло дозволяють декорувати його, створюючи різні зображення у вигляді псевдовітражу, а також закривати огляд мінімально зменшуючи кількість світла, що приходить, при цьому купити і приклеїти їх зможе навіть підліток.

Вітражна самоклеюча плівка – це, звичайно, не вітраж, але вона добре виглядатиме на будь-якій скляній поверхні. Вітражна самоклейка дає перевагу, вона легко наклеюється і легко видаляється з поверхні, що дає можливість трансформувати житловий простір. Вітражна плівка відмінно наноситься на гладке скло, липка основа, що самоклеїться при певному вмінні, може обклеїти навіть фактурне.

Плівка самоклейка вітражна

Вітражна плівка, що самоклеїться, може мати різний колір, те ж саме і з малюнком, з її допомогою можна обклеїти не тільки дверне скло, вікна. Плівка самоклейка вітражна - чудовий привід для креативу, її можна купити для джерел світла, наприклад, люстр. Вітражна плівка, наклеєна смугою, у якої відсутня самоклеюча основа, може легко замінити штори, наприклад на кухні, а купити її можна в інтернет магазині. 

вітражна плівка

Вітражна плівка - захист від уламків скла

Вітражна плівка самоклеюча не тільки прикрашає вікно або захищає від сторонніх поглядів та ультрафіолету. Сучасною актуальною особливістю є захист від уламків скла.

Для зменшення вібрації скла та захисту від уламків використовують:

  • скотч;
  • малярний скотч;
  • ізоленту;
  • смужки паперу або тканини;
  • вітражну самоклеючу плівку.

Плівку краще наклеїти на всю поверхню скла.

Від ударної вибухової хвилі плівка, наклеєна на вікно, не дасть розлетітися уламкам скла по кімнаті або зменшить площу ураження.