0
0
0

Урни

Показано з 1 по 32 із 32 (1 сторінок)
Урни

Купити урну для сміття

Урна для сміття - стаціонарний, що вимагає мінімуму контролю з боку людини, аксесуар, що дозволяє підтримувати чистоту. При правильному розміщенні в прохідних позначках, на зупинках, у великих вхідних груп, поруч з торговими точками, а також в офісах і в спеціальних місцях для куріння сміттєві урни дозволяють досягти простий охайності, яка і приваблює відвідувачів і клієнтів. Без сумнівів найяскравішим представником даного типу ємностей вважаються урни для сміття вуличні металеві, вони бувають штамповані, прокатні і зварні, варіанти також розрізняють за місцем розміщення.

Урна попільничка

Купити урну не складно, важливо лише підібрати правильний тип, якщо ви не хочете приділяти їй багато уваги, у вас є можливість встановити бетонну, покриту дрібним гравієм антивандальную урну. Якщо ж у вас цілком благополучний район, то цілком можна купити урну вуличну з оцинкованої сталі, часто вона забезпечується попільничкою. Такий вид особливо поширений, так як урна попільничка дозволяє позбутися від однієї з проблем всіх сміттєвих баків - контакту джерела загоряння з займистими відходами. Урни для смiття бувають різної ваги і форми, а також обсягу.

Ціна на вуличну урну

Урна вулична часто служить і всередині приміщень, вона встановлюється в кімнатах для куріння, а також часто використовується в громадських місцях: супермаркетах, торгових центрах, офісах. Багато що залежить від обсягу і простоти обслуговування, при цьому всі розуміють, що урна повинна гармонійно вписувати в простір, фото допомагає підібрати саме те, що підійде по стилю. Хороша якісна урна може коштувати досить дорого, але з нами ціна не стане великою проблемою.