0
0
0

Гідробар'єр (Паробар'єр)

Показано з 1 по 20 із 20 (1 сторінок)
Гідробар'єр (Паробар'єр)

Купити ізоляційну плівку

Ізоляційні плівки - важливий шар теплоізоляції, а також інших багатошарових систем в будівництві. Величезна кількість неякісних ремонтів і будинків з поганим мікрокліматом, маса перероблених практично з нуля будівельних робіт починається з неправильно застосованої або взагалі не використаної ізоляційної плівки. Будівельники часто забувають купити ізоляційну плівку, вважаючи, що так ціна на матеріали трохи знизитися. Іноді ізоляційна плівка кладеться там, де вона не буде працювати за призначенням у зв'язку з нерозумінням або порушенням технології укладання.

Широкий асортимент ізоляційних плівок

Ціна плівок паробар'єр і гідробар'єр не велика, але при великих обсягах робіт може скласти значну суму. Але завжди варто пам'ятати, що при дотриманні технології укладання покрівельний пиріг буде служити набагато довше. Ціна економії може стати рівною ціною капітального ремонту. Про зниження ціни квартири або будинку з поточної дахом, швидше за все, пояснювати не потрібно нікому, залізобетон, накопичуючи вологу, піддаються корозії, зростання грибка і цвілі, дерево просто гниє. Купити або докупити ізоляцію можна в будівельному магазині Будмайданчик. Замовити її можна, порадившись з фахівцем або менеджером, при цьому оформити доставку до місця будівництва і ремонту - зручний спосіб економити час. Купити продукцію для будівництва та ремонту покрівлі, можна використовуючи різні способи оплати, вибирайте зручний для вас спосіб оплати.

Ціни на ізоляційні плівки

Неважливо де ви знаходитеся, в Києві, Одесі, а може Харкові - все це міста, в яких відносна вологість повітря коливається від 40 до 100%. На Україні немає жодного місця, де не буває опадів, до того ж неможливо провітрювати приміщення так, щоб пар виходив повністю, а не конденсировался на будівельних конструкціях. Системи вентиляції в більшості будинків не відповідають сучасним нормам, а значить, волога йде всередину будівельних і оздоблювальних матеріалів: шпалер, бетону, утеплювача. Ізоляційна плівка має особливість, вкривати нею необхідно всю поверхню, інакше конденсат буде накопичуватися по краях, потрапляючи в утеплювач.

Якщо подивитеся на укладку будь-якої покрівлі скатної або плоскої, перший матеріал, який стелиться безпосередньо на бетонні плити або іншого тверду основу, - ізоляційна плівка. Перш ніж замовити паро-, гідробар'єрних плівку переконайтеся, що вона підходить для вашого виду робіт. Так, наприклад, плівки такого типу не застосовуються для утеплення фасадів. Замовляти слід, враховуючи не тільки загальну площу, а так само припуски і нахлест полотен. Купувати слід матеріал з урахуванням додаткових необхідних якостей, наприклад вітрозахисту.