0
0
0

Лампи

Лампи

Енергозберігаючі лампочки

Електричні лампи супроводжують нас усе життя, вони стали незамінним атрибутом комфорту. Їх конструкція різна, одні входять в моду змінюючи інші, зараз лампи привертають увагу на фото - це імітація ретро. Лампи освітлення роблять нашу повсякденність комфортної та безпечної в прямому сенсі слова.

Лампа енергозберігаюча з'явилася в кінці 80-х і приголомшила всіх своїм незвичним виглядом. Тільки після 2008 року ці лампочки отримали найбільш широке застосування в будинках і громадських установах України. Вони знайшли захисну колбу, завдяки якій їх вид став більш звичним споживачеві. Енергозберігаючі лампочки, купити які можна в будь-якому магазині, містять в собі інертні гази, тому на їх якість треба звертати увагу і термін служби.

Купити світлодіодні лампи денного світла

Купити лампи денного світла стало можливо для будь-якого приладу, їх фізичні розміри адаптовані для різних електроприладів.
Енергозберігаючі лампи бувають галогенні, компактно-люмінесцентні і вже почався продаж світлодіодних ламп. За типом світіння вони бувають:
- ЛД (D) - денного світла,
- ЛВ (W) - білого світла,
- ЛХВ (LW) - холодного білого кольору,
- ЛТБ (WW) - теплого світла.

Перш ніж купить лампи енергозберігаючі ознайомитеся з інформацією на упаковці: терміном придатності, методом її збірки: ручний або автоматичний. Вартість лампи вказує на метод її збірки, тому не поспішайте купувати дешеву, вона зібрана вручну. Продаж енергозберігаючих ламп зобов'язує виробника вказати різну інформацію на упаковці, в тому числі рекомендації по її застосуванню. Продаж ламп здійснюється в інтернет магазині Стойплощадка.Юа, продаємо лампи оптом і в роздріб. Вам потрібна лампа, ми доставимо її навіть до Києва.

Купуючи енергозберігаючі лампи оптом, уважно подивіться на патрони, куди вони будуть вкручуються, якщо до покупки в ньому була звичайна лампа розжарювання вам підійде розмір E-27. Економ лампи мають більший розмір, ніж звичайні. Економічні лампи мають відмінність по потужності (3-100 Вт), чим потужніша лампа, тим вона яскравіше, але при цьому споживання енергії вище. Купити лампи можна в інтернет-магазині, при цьому вивчіть інформацію про те, яким світлом буде світити лампочка: теплим (4000-5000 К) або холодним. З холодним світлом більше підійдуть для офісів і суто робочих зон, це варто враховувати, перш ніж купити лампочки. Також варто дивитися на показник lm (люмен), чим він вищий, тим яскравіше буде світити лампа. Покриті всередині білим порошком - люмінофором економ лампи не пропускають ультрафіолет, тому не мають шкідливих випромінювань. Для пристроїв з диммерами і індикаторами включення підійдуть не всі енергозберігаючі лампи, ціна такої продукції буде дещо вищою. Ставити лампи денного світла в прилади вуличного освітлення можна, лише забезпечивши їх від прямого попадання води.