0
0
0

Самоклеюча плівка (Самоклейка)

захист від уламків скла
Новинка
Код товару: 15997344
0
142.00 грн.
Купити
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Код товару: 15997322
0
142.00 грн.
Купити
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Код товару: 15997328
0
142.00 грн.
Купити
Новинка
Новинка
Код товару: 15997387
0
180.00 грн.
Купити
Новинка
Код товару: 15997393
0
240.00 грн.
Купити
Новинка
Код товару: 15997391
1
240.00 грн.
Купити
Новинка
Код товару: 15997392
0
240.00 грн.
Купити
Самоклеюча плівка (Самоклейка)

Замовити самоклеючі шпалери

Для декорування приміщень можна скористатися різними оздоблювальними матеріалами, у кожного з яких є свої переваги. Обклеювання різних поверхонь не займає багато часу, тому роботи можуть виробляти навіть новачки. Самоклеючі шпалери купити ви можете на сайті Стройплощадка, де представлений широкий вибір продукції. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, завдяки чому клієнти залишаються задоволені своїм вибором.

Плівки для кухні недорого

Особливістю оздоблювального матеріалу є наявність декількох шарів. Зовнішнє покриття може мати певний колір чи малюнок. Завдяки захисному покриттю, забезпечується зберігання і транспортування матеріалу. Плівки, купити яку можна в нашому магазині, має спеціальний склеювальний шар, що полегшує процес нанесення шпалер на поверхню. Для виробництва може використовуватися один з наступних методів.
  • лиття;
  • каландрирование.
В інтернет-магазині stroyploshadka.ua ви зможете підібрати той варіант обробки, який буде в повній мірі відповідати вашим побажанням. Лиття дозволяє отримати міцну обробку, яка стійко переносить вплив високих температур або ультрафіолету. Каландрирование застосовують тоді, коли потрібно отримати більш легкий матеріал.

Якісна самоклеящаяся плівка

Наш інтернет-магазин має багаторічний досвід роботи, а клієнти можуть бути впевнені в доступній ціні і оперативній доставці. Обклеєна поверхня не сприйнятлива перед високими температурами. Матеріал успішно використовується в умовах високої вологості. Плівки для стін створюється з використанням безпечних інгредієнтів, тому матеріал підходить для дитячої. Асортимент кольорів і зображень неймовірно широкий. Наявність шару, що клеїть дозволяє значно полегшити монтаж. Якщо купити самоклейку, то можна значно полегшити подальший догляд за поверхнею стін.

Самоклейка за вигідною ціною

Обклеєна поверхня отримує додатковий захист. Якщо необхідно, то видалити покриття буде нескладно. В Україні матеріал користується великою популярністю. З його допомогою можна швидко перетворити простір, а ціна обробки залишається невисокою. Плівка-самоклейка очікує своїх покупців на нашому сайті.