0
0
0

Чоботи гумові робочі

Чоботи гумові і дощовики
Показано з 1 по 51 із 72 (2 сторінок)
Чоботи гумові робочі

Гумові захисні чоботи – кроки в бездоріжжі

Щоб хоч якось уберегти голі ноги, індіанці Південної Америки по коліна занурювали їх у сік каучуконосної рослини. Застигаючи на тілі, латекс утворював тонку захисну плівку.

Пізніше консистенцію каучуку стабілізували, створили спец технологію – справжнє водонепроникне в непогоду взуття.

Сьогодні без непромокаючого взуття важко собі уявити польового працівника, річника, будівельника, сантехніка, дачника, рибалку, мисливця та й звичайного сільського жителя. Коли тане сніг або йдуть постійні дощі – навіть міські модники взувають «болотники».

Чоботи ПВХ робочі входять в категорію ЗІЗ – засобів індивідуального захисту для представників цілого ряду професій. Це виробнича необхідність. Найчастіше одягненого не по формі співробітника підприємства не допускають до виконання професійних обов'язків.

Розвинені промислові технології перетворили синтетичний каучук в надійний, зносостійкий, гарний матеріал, що захищає стопи, гомілки від неприємних зовнішніх факторів. Сучасне гумове взуття не боїться болота, стічної канави, грязьового місива, деякої хімії, статичного струму, електричного розряду.

чоботи гумові робочі

Переваги:

 1. 100% вологостійкість, що дарує комфортну сухість.
 2. Впевнене зчеплення підошви з будь-якою поверхнею, що знижує ризик отримання травм.
 3. Захищеність при попаданні в чужорідну середу. У тому числі від електропроводів, укусів змій, колючих трав, чагарників.
 4. Можливість освоювати важкодоступні території, працювати в зонах дискомфорту, екстриму.
 5. Легке очищення від забруднень.
 6. Довговічність при щадній експлуатації.
 7. Низька собівартість в порівнянні з виробами з подібних матерій.

В Україні недорого купити чоботи гумові робочі оптом і в роздріб можна в інтернет магазині Стройплощадка. Представлені чоловічі, жіночі, унісекс моделі гумових чобіт підвищеної комфортності, бездоганної якості.

Доступний широкий вибір професійного спецодягу, спецвзуття для будівництва, шахти, річки, поля, болота, лісу, риболовлі над яким працювали хіміки-технологи, дизайнери.

чоботи гумові чоловічі робочі

Гумове спецвзуття – є різниця

Використання натурального каучуку йде в минуле. Його давно змінила гума на основі синтетичного аналогу. Але історія розвитку ЗІЗ далеко не закінчена. У тренд прийшли полімерні пластики.

Чоботи сучасного покоління з полівінілхлориду користувачі, за інерцією, називають гумовими. Однак, за складом вони нічого спільного з гумою не мають. Хіба що збігаються за деякими експлуатаційними характеристиками.

ПВХ має цілу низку переважаючих стандартну гуму фізичних властивостей:

 • стійкість до високих температур, самозаймання;
 • інертність до впливу агресивних середовищ;
 • м'який комфорт, теплоізоляція;
 • вагова легкість;
 • невразливість, зносостійкість;
 • можливість надання будь-якої форми.

Спінене екіпірування для ніг з високополімерного матеріалу особливо затребуване у вогнеборців, співробітників хімлабораторій. Додаткове покриття повністю захищає його поверхню від вбирання масла, жирів. Продукцію виготовляють з ПВХ високотемпературним монолітним литтям. Єдиний шов з'єднує підошву безпосередньо з чоботом.

Адаптація за призначенням.

Виробник надає наступний вибір пересічному покупцеві і зацікавленим організаціям:

 • зимові чоботи, утеплені устілками або вкладишами;
 • потужний протектор, що забезпечує антиковзання;
 • вкорочене або подовжене голенище на вимогу;
 • посилений носок (підносок), що захищає спереду пальці ніг від удару, а виріб – від деформаційного пошкодження.

Підносок – внутрішня вставка з металу або композиту в зоні пальців. Застосовується в деяких видах спецвзуття, виходячи з вимог безпеки.

Сталевий підносок досить маленький за площею. Матерія важче композитної. Володіє жорсткою об'ємної формою. Ціна низька.

Композитний носок дорожчий за металевий, але легший. При руйнуванні під наднормативним впливом не травмує користувача. Має низьку теплопровідність, краще протистоїть переохолодженню.

Вуглепластиковий побратим не навантажує стопу, не боїться корозії, не гнеться, не перегрівається, не пропускає електричний струм. Його носіння краще, а в деяких випадках – єдине допустиме. Армований скелет з кевларових ниток дозволяє дещо розширити зону внутрішньої комфортності.

Вибрати максимально безпечний засіб для конкретного роду діяльності вам допоможуть наші професіонали. Замовляйте гумове взуття з доставкою, не виходячи з дому. Заповніть бланк замовлення на сайті «Стройплощадка». Сертифікована якісна продукція буде довго, вірно служити.

купити гумові чоботи чоловічі робочі